Sinteza amfetamina iz P2NP z NaBH4/CuCl2 v enem loncu (merilo 1 kg)

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Nimamo pojma, kaj je šlo narobe, nimamo opreme za testiranje. Dobljeni amfetamin fosfat nima nobenega učinka.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Preverite njegovo tališče. Prav tako preverite, koliko ste ga povohali?
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Ne vem, kako naj ga uporabljam. Pogoltnil sem 0,5 g in malo vdihnil skozi nos, pa nič ne pomaga
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Prepričajte se, da imate v besedilu fenilnitropropen in ne nitrostiren. Morda vam je bil prodan analog in ste prejeli feniletilamin.
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Zahtevam nakup dokumenta CAS705-60-2. Kupil sem dva sodčka, ki sta po daljšem skladiščenju spremenila barvo, zato so obarvane surovine rekristalizirali z absolutnim etanolom, da bi jim povrnili prvotni videz. Trgovec je jasno navedel, da gre za CAS705-60-2. Poskusil sem z LAH in dobil enak izdelek, ki ni deloval. Ne vem, kje je težava.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Najverjetneje imate opravka z nitrostirenom, ki ga dobimo iz nitrometana z benzaldehidom. To se pogosto zgodi na trgu predhodnih sestavin. Zaradi težav pri pridobivanju nitroetana se pogosto primeša tudi stiren in na koncu dobite mešanico amfetamina in feniletilamina.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kot sem vam že povedal, lahko preverite tališče vašega reagenta in izdelka in ugotovili boste, ali gre za p2np ali nitrostiren, kot je dejal Hank.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Po izparevanju IPA z raztopine freba/IPA se je spojina spremenila v gostejšo maso, kot smo pričakovali, ko smo jo odstranili iz rotovža (priložena slika).

Naš načrt je bil, da izvedemo parno destilacijo (razmerje vode 1 : 1) in nato dve ekstrakciji DCM.

Na žalost se je po združitvi ekstrahirane tekoče plasti z organsko plastjo + filtriranju + sušenju obeh, dno bučke spremenilo v gele, kot se je zgodilo mnogim drugim na tem forumu, potem ko smo jo pustili počivati čez noč pri približno 7-9 °C.
Domnevamo, da je med postopkom filtriranja v raztopini ostalo sredstvo za sušenje natrijev sulfat ali ostanki natrijevega hidroksida iz raztopine NaOH, zaradi česar je olje po izhlapevanju IPA postalo gostejše od pričakovanega.

Moje vprašanje je, ali naj zdaj še vedno nadaljujemo s parno destilacijo + ekstrakcijo z dcm?
Ali obstajajo druge možnosti za ponovno vzpostavitev tekočega stanja proste baze?

Cincerly,

Koko
 

Attachments

  • eRPpidAmTs.jpg
    eRPpidAmTs.jpg
    1.8 MB · Views: 256
  • JS5pH2lIcf.jpg
    JS5pH2lIcf.jpg
    1.9 MB · Views: 250

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kaj ste uporabili za sušenje? Predvidevam, da kalcijevo sol?
@KokosDreams

ah natrijev sulfat, sem slep. ste ga kupili brezvodnega ali ste ga posušili sami?
Masa se želira s kalcijevimi solmi ali večinoma v kombinaciji z vodo (prosta baza + voda = gel)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kupili smo jo brezvodno.

Po nekaj pogovorih z nekaterimi ljudmi tukaj smo se zdaj odločili, da iz spojine pripravimo 10 ml vzorca in ga zmešamo s 100 ml d2h2O, da ga nato ekstrahiramo s 16 ml DCM.
V prilogi si lahko ogledate raztopino spojine in vode ter kako je izgledala po dodajanju dcm.

Poskus bi zdaj bil pripraviti še en 10ml vzorec spojine, izvesti parno destilacijo + ekstrakcijo z dcm in preveriti, ali lahko rezultat kristalizira z acetonom, metanolom in žveplovo kislino.

Priložil bom tudi sliko drugega vzorca, ki sem ga dal stran od organske in tekoče plasti
 

Attachments

  • lU96uMqhgD.jpg
    lU96uMqhgD.jpg
    1.9 MB · Views: 303
  • T4hzwyq75P.jpg
    T4hzwyq75P.jpg
    1.9 MB · Views: 272
  • d5VTqOUeja.jpg
    d5VTqOUeja.jpg
    1.8 MB · Views: 248

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Oh, zdaj vidim , to bi samo destiliral, to je samo emulzija, tako bo prišlo v vaš dean stark ali kadar koli boste zbirali prvih nekaj ml, dokler se para ne dvigne. prav tako ste daleč od razmerij, za destilacijo bo potreben cel liter ague, da boste destilirali več kot MOŽNO 100 baze, odvisno od temperature pare, vira pare itd.
Predlagam zunanji vir pare, morda potopni grelec v bučki + ogrevanje posode z osnovo.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Fantje, ali je to mogoče izvesti z NaBH3CN? Hvala.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ta snov je izredno strupena
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Pozdravljeni
po seriji 1 kg p2np imamo približno 10 l razredčenega ipa/amfetamina, zakaj moramo temu dodati še ipa/aceton, preden kapnemo žveplovo kislino, če je v njej že dovolj ipa.

ko imamo čisto amfetaminsko osnovo, jo razredčimo z amf/ipa 1:2 ali 1:3, preden dodamo žveplovo kislino ...

in ali je mogoče sintezo namesto z ipa izvajati z metanolom/h20..

Hvala, :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Tudi sam se sprašujem o tem. Če se ne motim ali česa ne spregledam. Izparimo IPA, da ostane FB, nato dodamo IPA/Aceton. Ali ne moremo preiti naravnost na aceton/žveplovo kislino, saj je ta že v IPA?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
da, v redu je, da žveplovo kislino dodate neposredno bazi ipa/amf, to je bila moja napaka, mislil sem, da so dodali ipa in aceton, aceton je za čiščenje izdelka, mislim, da, vendar dobro deluje tudi brez vključenega acetona.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lahko dodate konc. žveplovega, vendar je vedno dobro, da ga razredčite z nekaj acetona. kapljanje v konc. vodi v lokalno prekisanje, pri čemer se bo ne glede na osnovno sredstvo del vašega izdelka nepovratno uničil.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
V videoposnetku je navedeno, da je raztopini Ipa/base dodan aceton. Ne vidim, da bi se Ipa izparil. Ali je mogoče izvesti postopek brez izhlapevanja?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Da, lahko. Razlika v postopku kristalizacije. Ta bo nekoliko daljši.
 
Top