Sinteza olja PMK iz PMK (CAS 28578-16-7 oblika voska) v velikem obsegu

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Zavrzite zgornjo plast vode.
9. V reaktor ponovno vstavite zgornjo plast olja.

koliko plasti bo? na vrhu je bila zavržena voda in nato ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Tudi to sem videl. To je tiskarska napaka. Morala bi biti samo dve plasti. Pričakoval bi, da bo plast z oljem padla na dno. Zgornjo, vodno plast, ločite in zavrzite. Spodnjo oljno plast obdržite za naslednji korak. Kasneje, če boste uporabili DCM, bo vaš končni izdelek v spodnji plasti DCM, ki ni akvastna. Če boste DCM nadomestili s toluenom ali dietil etrom (kot je to želel storiti nekdo drug), bo vaš izdelek v zgornji plasti, ki ni akva. DCM, navzdol. Toluen in dietil eter gor. Predlagam, da ostanete pri DCM, ker ga je za razliko od toluena mogoče ločiti z nizko temperaturo in ne predstavlja takšne nevarnosti za požar kot DE. Vendar je rakotvoren in ima nizko plamenišče*. Uporabite dobro prezračevani prostor in zbirajte v ohlajeni posodi za ponovno uporabo.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Pozdravljeni , to je moja metoda (im Fring, samo izgubil sem jebeno geslo)
Videl sem, da ste dodali nekaj korakov, vprašanja:

Zakaj ste se odločili, da namesto NaOH uporabite natrijev bikarbonat, zakaj točno? (poskusil sem oboje, vse je delovalo).
in v zadnjem koraku pravite "izparite DCM od dna" , zakaj izpariti? ali ne bi bilo bolje ločiti plasti?
ali mislite, da bi po ločitvi dali v vakuumsko destilacijo, da bi se znebili morebitnih ostankov vode?

In barva PMK? temno rdeče-rjava ali rumenkasta kot pri starem?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
To ločite. Ločite spodnjo plast, ki je sestavljena iz DCM in izdelka, nato pa izparite DCM iz *toga, kar je bila spodnja plast* (uporabil bi vročo vodno kopel), tako da ostane vaš (umazan, vendar za večino dovolj čist) izdelek. Menim, da bi bilo dobro izdelek destilirati s paro.

Če je kdo seznanjen s kemijo, ve, da obstaja vrsta različic, ki jih lahko uporabite.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ta prispevek je dobra razlaga, ki jo je objavil @btcboss2022 (hvala). Potrjujem, da je to dokazano in delujoča metoda.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ali obstaja kakšna alternativa DCM (morda toluen?), saj ga je v moji državi težko dobiti?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ali za redukcijo uporabljate amonijev acetat ali plin MeNH2?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Amonijev acetat = MDA
+ MeNH2 = MDMA

Od vas je odvisno.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Iz 1,25 kg iz olja PMK (iz praškaste oblike PMK) sem dobil 1,3 kg končne snovi.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Eden od mojih zelo zgodnjih sintetov, ko je bilo edino smiselno izdelati izdelek takšne čistosti, vendar ga na žalost ne ceni prav veliko ljudi.

To je bilo v času, ko sem sintetizatorje delal iz strasti, ko sem bil zaprt v laboratorijih in mi je bilo rečeno, naj izdelujem vijolično sranje.
 

Attachments

  • YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 357
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 350
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 356
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 389
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 374
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Najlepša MDMA, kar sem jih kdaj videl. Je to MDMA HCL? Kako jo narediš tako prozorno, brat? MDMA HCL lahko naredim čisto belo, ni težko. Še vedno pa lahko dosežem visoko prosojnost.
 
Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Obstaja potreba po pmk olje/prah
Lahko me kontaktirate
 

Attachments

  • GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 222
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 219
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 216

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ali moram z novim izboljšanjem izkoristka, pri katerem moram olje PMK ekstrahirati iz spodnje in zgornje plasti, še vedno ločiti obe plasti ali lahko odstranim korake 7, 8 in 9?

Mislim, po "6. Dodajte 3,25 kg HCL 37 % v majhnih obrokih, ko je vse dodano, zmes med enournim mešanjem hranite pri 80 °C pri povratnem toku.", ali lahko preidem neposredno na "10. Dodajte zmes H2O in natrijevega bikarbonata, mešajte 2-3 minute." ?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pri katerem koraku 6 je treba teči? Kako hitro je treba dodajati kislino? po kapljicah? 10 g naenkrat? Zdi se, da je to korak, ki uniči izvedbo. Če namesto HCl uporabimo fosforno kislino, pri kakšni temperaturi je najbolje dodajati kislino, koliko je treba dodati naenkrat?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ni razprave o začetnih temperaturah dodajanja PMKe raztopini naoh niti HCl , to sta dve najbolj ključni točki reakcije, temperature in hitrost dodajanja, po kapljicah itd. hvala.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
sobna temperatura moj nig, sobna temperatura, tako kot pri vsaki drugi reakciji, pri kateri bazificirate ali kisate matično lužino, želite, da je čim bolj hladna in počasna, da se temperatura ne zviša in da ne dobite stranskih produktov. seveda ne morete začeti iz zamrzovalnika na samem začetku, ker je to že posrana skala in za taljenje potrebujete toploto, zato je najnižja temperatura, ki jo lahko, kajne? potem pustiš, da se temperatura po refluksiranju zniža, zmes obdeluješ in zakisuješ, ni razprave, ker se domneva, da si, če imaš kilogram MDP2P, najprej izvedel vsaj osnovno ekstrakcijo A/B in ti zato tega ne bi bilo treba vprašati.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Na trenutnem trgu je definitivno najmočnejši brez dvoma, za primerjavo z mehiškim ali kanadskim je pravo sranje, šibek in umazan, nasproti temu je čisti Dmeth popolnoma čist in moč še nikoli preizkušena. Hvala kemiku, ker me je prepričal, da sem opravil test, naslednji korak je, da danes naročim 1/2 kilograma danes..
To je vse folks!!!!
Moč na lestvici od 1 do 10 (dajem 13), dolgotrajno dajem 15...:)
Mislil sem, da imam najboljše droge meth z mano sem bil v zmoti 30 let nikoli nisem poskusil tako močan izdelek v vsem mojem življenju. na kratko, sem bil resno narobe v moji oceni metamfetamina, ki se obrne v svetu. Mislim in sledim, da tukaj na tem forumu obstajajo najbolj nadarjeni kemiki za proizvodnjo čistega D-Metha, super močnega, vas popelje do zvezd ...
če bi bil na tvojem mestu, bom poskusil srečo , čim prej stopil v stik z gospodom .... če bi se še vedno strinjal, da ti ga proda? Ah ah, poskusite, vredno je...PEACE
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, 4676-39-5 (MDP2P) je enako kot P2NP, kajne?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ali ima kdo kakšno dobro alternativno izbiro za kislino za razogljičenje in hidrolizo?
HCl in fosforjeva sta bili pravkar dodani v uredbo EPP v moji državi, ni ju več mogoče kupiti brez dovoljenja EPP ali poslovnega in poslovnega naslova, dokazila o uporabi in popolne identifikacije.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Plin HCl lahko pridobite sami, to ni težko. Vse, kar potrebujete, lahko kupite v najbližji trgovini, kjer prodajajo nekaj srajc za avtomobile in gospodinjstvo.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ko sem bil mlajši, so moji prijatelji, ki so se ukvarjali s tajno kemijo, počeli to, kar je navedeno spodaj:
1. vzeli elektrolit iz baterije in ga postavili na štedilnik za izparevanje. Izhlapevanje se nadaljuje, dokler ni dosežena gostota 1,8 gr na 1,0 ml.
2. Pripravi se neka steklena posoda s cevjo in vanjo se namesti NaCl (kuhinjska sol).
3. Pridobljeni elektrolit se v posodo nalije v razmerju 2 ml na 1 gr soli.
4. Posoda je zaprta. Plin HCl se pridobi iz cevi.
 
Last edited:
Top