Najpreprostejši recept za kristalni mefedron

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Ali je mogoče to metodo prilagoditi za 3-cmc, tako da se 2b4m spremeni v 2b3c?
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
U can marę crystal when u have freebase and this process is 1 day
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
za božjo voljo, zakaj za vraga bi hoteli narediti to sranje, ker prekleto dobro vem, da tega ne delate zase.

nehajte zastrupljati ljudi in naredite dobro snov, kot je 4mmc ali 3mmc, za vraga, naredite celo 2mmc, ampak pustite te klorirane mačke na miru.

Obljubim vam, da bodo ljudje 1000x bolj zadovoljni in se bodo vračali po več 4mmc
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Klorirani katinoni niso enaki kloriranim amfetaminom. Welbutrin je 3 klorirani katinon do, ljudje pa ga leta uživajo v količinah 200-300 mg dnevno.
Vse špekulacije o toksičnosti 3-cmc temeljijo na nevrotoksičnosti 4-kloramfetamina. Toda 4-CA povzroča serotoninsko nevrotoksičnost, ker je močan sproščevalec serotonina lika MDMA, mehanizem nevrotoksičnosti pa je enak, vendar močnejši.
MDMA poveča serotonin za 900 %.
4-CA 1100 %.
In oba učinkujeta 4-5 ur
3-CMC dvigne serotonin za 300 % za 30-45 minut.
Kakšno drugo neumno vprašanje?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
ja, govoriš kup neumnosti, ker nisem ničesar povedal o nevrotoksičnosti, kaj šele o toksičnosti za serotonin.

ne vem, od kod vam to, prav tako nisem ničesar povedal o kloriranih amfetaminih, čudno.

sploh nisem rekel ničesar o kakršni koli toksičnosti, vi ste pač takoj prešli k zaključkom.

Wellbutrin je na voljo že dolgo časa in je dobro raziskan, sicer ne bi bil zdravilo.

Wellbutrin tudi ni citotoksičen, medtem ko 3cmc je, naravnost strup. sranje ti naredi luknje v nosu (vem, da ne gre za citotoksičnost, ampak vseeno), in o tej nevrotoksičnosti.

čeprav to še ni dokazano, verjamem, da mora biti res, ena noč s 3cmc poslabša mojo HPPD za jebeno tono in pusti moj vid slabši za več kot en teden, medtem ko dvodnevno popivanje na 4mmc, ki sprošča več serotonina kot MDMA, poslabša moj vid za 2 dni in je manj škodljivo kot 3cmc.

prav tako mora biti toksičen za dopamin, ker njegovi učinki spominjajo na zgodnje znake parkinsona, tresenje okončin ali tresenje, tresoč dih, tihi govor, oslabljen spomin, oslabljena hoja in koordinacija, tog obraz brez čustev, nagibanje .. in to traja nekaj dni po jemanju.

študije o nevrotoksičnosti 3cmc še sploh niso bile izvedene, zato to ni 100-odstotno neresnično. ta analogija s kloriranimi amfetamini ničesar ne dokazuje ali izpodbija.

imam neumno vprašanje, ali boste ovrgli dejstvo, da je 3cmc KUSTIČNI/TOXIČNI in ne NEUROTOXIČNI?

naučite se brati ali pa ne prehitevajte takoj k zaključkom.

s "zastrupljanjem" sem mislil, da je izjemno škodljiv in strupen za organe in celice.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Ali je kdo, ki iz te sinteze naredi večji izkoristek ?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Me 70%
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Hočete reči, da je po tem delovnem mestu v celoti mogoče doseči tako visok donos ali obstaja kakšen trik ? Samo še vedno me malo moti NMP, po metilaciji naj ga takoj zakisam ali je dodajanje NMP potreben del? Če je to potrebno, kaj potem vpliva na sintezo? To me samo zanima.
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Izdelano in u bo videti preprosto
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Ta recept je mogoče prilagoditi za metkatinon/etilkatinon?
Samo z zamenjavo 2b4m z 2b-propiofenonom in metilaminom z etilaminom v primeru etilkatinona?
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Če uporabimo 2b4m in etiloamin, dobimo 4mec
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Samo enkrat sem ga naredil, sam sem naredil raztopino metilena, zanjo sem uporabil hladno destilirano vodo, nato sem jo dodal k 2b4mp z benzenom, nekako že vidim ločevanje plasti, mi lahko kdo pomaga ? Ker v naslednjem koraku sperem z vodo, je rezultat na koncu tako majhen, da se bojim, da je izdelek ostal v plasti vode namesto v zgornji organski plasti.
 
  • Like
Reactions: $!$

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
Če gre res za metilen in ne za tipkarsko napako, potem iz njega nikoli ne boste dobili produkta; raztopini morate dodati metilamin in šele po končani reakciji se mef raztopi v benzenu, 2B4M je polaren, zato je topen v vodi, kjer se zgodi reakcija
 
View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Oprostite, gre za napako tipa, kar imam, je cas 593-51-1; ko sem prebral vaše mnenje, ali lahko v bistvu za raztapljanje cas 1451-82-7 uporabim samo vodo, nato dodam NaOH v vodo, ga najprej zmešam, nato počasi dodam MA.HCI v RM in mešam, celoten postopek mora biti pod 30 stopinj Celzija in zapečaten. Na koncu sem dodal benzen za ekstrakcijo in zakisal plast benzena. Ali bi bilo enako, ali imate kakšen nasvet glede te zamisli ? Ker sem imel zadnjič le nekaj gramov proizvoda iz benzenove plasti, sem trdno prepričan, da je večina nereagiranega Cas 1451 še vedno ostala v vodni plasti, zato včeraj obupno ne vem, kako naj to popravim.
 
  • Like
Reactions: $!$

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Ker imam tokrat pogoj, da nimam nobene laboratorijske opreme, imam samo plastično škatlo, vedro, skodelico in hladilnik, zato je postopek izdelave MA.solution 40% iz MA.HCI zame zelo težko izvedljiv, upam, da bom lahko dobil kakšen strokovni nasvet.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Imam več vprašanj, za katera upam, da mi lahko kdo odgovori.

1. Solvent
Benzen je v EU težko dobiti, zato sem se po razpravi o tej sintezi odločil, da namesto njega uporabim DCM. V izvirnem receptu je uporabljenih 200 ml benzena, vendar se zdi, da je pri uporabi DCM 500 ml priljubljena količina za enako količino 2b4mp. Kako različna količina topila vpliva na postopek? Ali ima uporaba večje količine topila poleg boljše toplotne stabilnosti med aminiranjem (več topila = večji volumen RM = se ne segreje toliko v primerjavi z manjšim volumnom RM) še kakšne druge prednosti? In ali lahko 500 ml DCM zmanjšamo na polovico, tj. 250 ml? (Zavedam se nizkega vrelišča DCM in potrebe po ohranjanju RM pod 40 °C.)

2. Metilamin (MA)
Zdi se, da je MA hidroklorid (MA.HCl) priljubljena alternativa vodnemu MA (lažji transport, shranjevanje, stabilnost). Ali lahko v RM skupaj z 2b4mp in topilom preprosto dodate bazo in nato dodate MA.HCl neposredno v RM? Svetujejo mi, naj kot bazo uporabim trietilamin, ali bi NaOH deloval enako dobro?

3. Zakisanje
V tem receptu je navodilo, da ustvarite mešanico HCl v acetonu in to mešanico v majhnih obrokih dodate v RM. V drugih navodilih se najprej doda aceton, nato pa se po kapljicah dodaja HCl. Kateri način je boljši in zakaj?

4. Filtracija
Ker gre za najpreprostejši recept, vakuumska filtracija z uporabo Schottovega/Buchnerjevega lijaka ni na voljo. Ali lahko namesto tega uporabim kavne filtre in gravitacijsko filtracijo?

5. Aceton
Moj aceton je deklariran kot >99,6-odstotno čist, proizvajalec pa ne navaja vsebnosti vode. Ali se moj aceton šteje za suh za to uporabo?

6. Osebna zaščitna oprema
Ali je potrebna plinska maska, ali lahko z dobrim prezračevanjem ali z delom na prostem to krilim?

7. Ravnanje z odpadki
Vidim tri vrste odpadkov:
  1. vodna frakcija, zavržena med izpiranjem proste baze v koraku 2. To bi morala biti samo voda z nekaj broma, ali jo je varno zavreči na stanovanjskem območju?
  2. topila (DCM in aceton), ločena med filtracijo v koraku 4, in aceton, uporabljen za pranje. Kako to varno in odgovorno zavreči in se pri tem izogniti površnemu pregledu s strani podjetja za čiščenje vode?
  3. uporabljen indikatorski papir, uporabljen filtrirni papir in podoben odpadni material. Predvidevam, da lahko to zavijete, zapečatite in zavržete skupaj z gospodinjskimi odpadki, ali imam prav?
Zahvaljujem se vam za vsak nasvet, ki ga lahko daste. To bo moja prva sinteza, zato poskušam o vsem vnaprej razmisliti in morda o nekaterih stvareh preveč razmišljam. Prosim, povejte mi, če je tudi to tako.
 
  • Like
Reactions: $!$
Top