🔍 En Çok Arananlar!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Oradan sipariş verdiniz mi?

Loooow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Merhaba Constantylious ve Nitrochems bence her ikisi de gerçek ve güvenilir tedarikçiler! Aralarındaki fark, Nitrochems'in biraz daha ucuz olması, ancak ambalajın da içeriği açıkça gösteren bir şirket etiketi ile açıkça etiketlenmiş olması!

Loooow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Bu arada, Nietrochems'ten gelen paket teslimatı, içeriğe veya gönderene dışarıdan görünür herhangi bir referans olmaksızın ciddi ve göze çarpmayan bir şekilde!!!

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Bana ayda 2000 litre GBL göndermeyi ve bana göndermeyi başarabilir misiniz? Bununla ilgili bir işletme ruhsatım var ancak GBL olarak görülmediğinden emin olmak için muhtemelen gıda boyası eklenmiş başka bir şey olarak almak isterim. Sonsuza kadar size borçlu kalacağım ve yakın gelecekte sizin için bir heykel dikeceğime söz veriyorum?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Her yerde bol miktarda bdo var, insanlar bdo'nun yasal olduğunu düşünüyor gibi görünüyor, ancak DEA ile 1. program listesinde GBL'nin hemen üstünde. Yani teşekkürler ama hayır, bdo'ya ihtiyacım yok. Çin neden GBL'ye teknik olarak onu farklı bir kimyasal yapan ama onu hiçbir şekilde etkilemeyen bir şey eklemiyor, yeni bir isim ve CAs # ile tekrar göndermeye başlayabilirler ve yasal olarak hala iyi bir zeminde olabilirler?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Özür dilerim, siz İskandinavya'dasınız ama bana Çin'den 1.4 sipariş etmeniz gerekmez mi? Bu çok temel bir kimyasal değil mi? Scandanavia'da hiç solvent üretilmiyor mu?

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
NABH4'e sahip bir satıcı bilen var mı?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Merhaba, listelerimi kontrol edin, önümüzdeki hafta Pazartesi / Salı gönderilebilir.

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
Merhaba, teşekkürler! Nereden gönderim yaptığınızı sorabilir miyim? Hollanda'ya gönderim oldukça güvenli mi?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Her steroid tozunu, şişelerini ve tabletlerini satan bir kaynağım var, PMK, BDO, helional ve BMK satıyorlar (öncülleri test etmedim ama steroidler için sanırım en büyük satıcı onlar, birçok kaynak onlardan satın alıyor ve çok ucuzlar)

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd)

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Merhaba, bu sadece bir e-posta adresi mi yoksa bir web sitesi de var mı? Onlardan gerçekten sipariş verdiniz mi? Evet ise, gizliliklerinin ve gönderimlerinin ne kadar iyi olduğunu bilmek ilginç olurdu? teşekkürler

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
10g turinabol ve 10g clomid sipariş ettim, hepsi mükemmel, gizlilik iyiydi, kalite en iyisi, ancak biraz geri bildirim almak istiyorsanız rx meso US / FR veya eroids'e gidin ;) çok fazla geri bildirim bulacaksınız kardeşim ;)

Hap ve flakon da satıyorlar

Ancak doğrudan roids satın almak istiyorsanız, goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws var ... nerede yaşadığınıza bağlı

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Bu, hangi ülkelerde ihtiyacınız olduğuna bağlı.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Bloom tech China the King'in% 100'ü sipariş ettiğiniz şeyi alacaksınız, diğer Çinli Satıcıların yaptığı şey bloomtech'ten satın almak, ürünü kesmek ve sonra satın alırken size satmak, tonu satın almak ve bmk glisidattan p2p ise 200 ml atmak ceplerinize wtf aldığınızda ne yapacaksınız? ürün hiçbir şey onlar paranız için tatlı ya da devam etmek zorundasınız ama para için gidiyor sadece bu fırsat penceresi yakında kapanacak çünkü Amerikalılar tüm bunları durdurmak için Çin'e baskı yapıyor çünkü Çin hükümeti rüşvet fonları ve ro için satın alıyor.dünyayı fentanil ve meth öncülleri ile kirletmek
Alex Vivi size etiketli ürünü satıyor, insanları kazıklamaktan çekinmiyor

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Komşum bu çeviri için en yüksek doları ödüyor.
4m-propriophenone
2b-4m-valerofenon
Fenilmagnezyum bromür ve diğer grignardlar
Dimetokain HCl
Diğer birçok kimyasal madde,
Ama yurt içinden gönderilmeli, sadece ABD'den ABD 'ye. Çin veya Polonya'dan hiçbir şey. Gümrükten geçemez. Cesur biri bunu kg ile ithal edebilir, parçalayabilir ve büyük bir kârla yeniden satabilir.
Bu sayfada Çin'den 125 $/kg d-caine HCl için ekler var, Komşum bunun 10 katını öderdi