🔍 En Çok Arananlar!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Çin'den sipariş verme riskini almak için kaba bir fiyat, aksi takdirde bu iyi ve iletişimsel personele sahip iyi bir şirket!

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Polonya'da suda %40 metilamin hcl bulabilirim
2 bromo 4-metilopropiyofenon
2 bromo 4 kloropropiyofenon
P2np
Ve eğer biri ihtiyaç duyarsa diğer kimyasallar

View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Bir kg P2NP ne kadar?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Nasıl hakkında
Ayda 2000 litre CAS 96-48-0. İşe yarayan bir sevkiyat yöntemim var. Yapabilirsen zengin olacaksın.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Reaction score
24
Hindistan'da bir tedarikçim var!
Bana PM atın!

Attachments

• 2H89PnGWTO.jpg
    2H89PnGWTO.jpg
    290.8 KB · Views: 202

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Biliyor musunuz
GBL satan ve ABD'ye sevkiyat yapan küçük yerlerden herhangi biri var mı?

YouTing

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
1,4-Bütandiol Çin'de tamamen yasaldır (yasallık geniş endüstriyel kullanım yelpazesi ile ilgili olabilir), Çinli satıcılarda bol miktarda emtia ve düşük fiyatlar vardır, Çinli tedarikçinin onu gizlemesini sağlamanız ve GBL elde etmek için mutfağınızda basit bir hazırlık yapmanız gerekir

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Sentetik Noidz mi? Kök hücreli HGH mi demek istiyorsun? Bu yükü Kaiser hastanesi için aldım, son teknoloji ama onlardan kurtulmak isteyecek birini tanıyorsanız lütfen bana bildirin, çok fazla soğutma alanı kaplıyor. Rotator manşetimi düzelttiler ve arkadaşlarımın saçları orijinal rengine döndü ki bu inanılmaz. Tekrar 20 yaşında olduğumu düşündüğüm 3 haftalık seti yaparken kendinizi yenilmez gibi hissettiriyor.

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Merhaba,
Çin Hubei Amarvel Biotech Co,Ltd Bmk (Cas 5449-12-7) hızlı sevkiyat (orta Avrupa), iyi fiyattan bir bayi ile çok iyi bir deneyim yaşadım. Diğer ürünler de orada mevcuttur.

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Yakın zamanda kapatıldılar, dea'nın sokmasının bir parçasıydılar Amerika Birleşik Devletleri onları yemek yapmayı öğreteceklerini düşünerek kandırdı ve onları Fiji'de tutukladı, Fiji'den kovuldular ve sonra Hawaii Adaları'nda tutuklandılar Kesinlikle onlardan sipariş vermeyin

View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Tamam, öğrendiğim iyi oldu, bunu nasıl bildiğinizi söyleyebilir misiniz? Diğer tedarikçiler de etkileniyor mu?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Her yerde bol miktarda bdo var, insanlar bdo'nun yasal olduğunu düşünüyor gibi görünüyor, ancak DEA ile 1. program listesinde GBL'nin hemen üstünde. Yani teşekkürler ama hayır, bdo'ya ihtiyacım yok. Çin neden GBL'ye teknik olarak onu farklı bir kimyasal yapan ama onu hiçbir şekilde etkilemeyen bir şey eklemiyor, yeni bir isim ve CAs # ile tekrar göndermeye başlayabilirler ve yasal olarak hala iyi bir zeminde olabilirler?

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Beş yıldan fazla bir süredir redhim,com'u kullandım Rusya'da bulunan iyi seçim ve nakliye bölgedeki durumdan etkilenmiyor gibi görünüyor

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Efendim, bu adamların GBl'yi ABD'ye göndereceğini mi söylüyorsunuz?

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
244
Çince kimyasallar ve belirteçler için wickr'daki Skyechem'i ve organicchemistrypoland.pl'yi (çevrimiçi mağaza, sadece bir göz atın) tavsiye edebilirim. Dükkandan sipariş vermiyorum ama aynı adı taşıyan @proton.me e-posta ile sipariş veriyorum. Polonyalılarla her zaman olduğu gibi, çok saygılı olun ve birkaç dostça kelime ekleyin, ancak bunun dışında çok kısa tutun, İngilizceleri genellikle oldukça sınırlıdır. Ayrıca çok iyi paketlenmiş olması gerektiğini söyleyin ve bunun için birkaç € ekstra ödeme yapmayı teklif edin. Metanol gibi çözücüler için özel olarak fiyatlar gerçekten harika olduğu için sorun değil, örnek olarak litre başına 2,20 €.
S3, https://shop.es-drei.de - aynı zamanda iyi bir yer, Silika Jel, Kieselguhr, kurutma maddeleri ve diğer yaygın şeyler ve Almanya içinde ucuz nakliye gibi şeyler için mükemmel fiyatlara sahip Alman kimyasal tedarikçisi.
Ayrıca Almanya'da Aurelio.de, Etil Asetat ve Aseton gibi çözücülerde çok iyi fiyatlara sahip bir sanatçı ve restorasyon tedarikçisi.
Tüm Alman tedarikçiler, ilgilenilen çoğu şey için bir kimlik fotoğrafı gibi bir yaş kanıtına ihtiyaç duyar. Dükkana kaydolur kaydolmaz bunu onlara sorulmadan göndermenizi öneririm, birkaç dostça satırla ve her şey yolunda gidecektir.

Büyük eşyalar da dahil olmak üzere cam eşyalar/laboratuvar ekipmanları için: https://www.kleinanzeigen.de/pro/SecondLab - iyi adamlar, en iyi fiyatlar, biraz sohbet edin, randevu alın, depolarına gidin ve gönlünüzden geçeni alın, nakit ödeyin ve işiniz bitsin. Daha ne isteyebilirsiniz ki?
Tabii ki asla hap presleri istemeyin. Bu gerçekten sorunlu tek ekipman parçasıdır ve Çin'den en iyi yedek parça olarak satın alınır ve birkaç karışık sevkiyatta demonte olarak gönderilir "77545ATd-B üretim birimi için onarım seti" - anladınız siz onu.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Merhaba, lütfen bu siteleri bağlantı dizinine eklemek için zaman ayırın.