4-MMC (mephedrone) sentezi. Tam video eğitimi.

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
11
Harika ve tamamen profesyonel :)

Bu çalışma için sadece 1 küçük iyileştirmem var: Son olarak tuzunuzu asetonla yıkarken - ben olsam farklı yapardım. Lavaboyu kapatır, içine aseton döker ve asetonun kirleri çözmesi için karışımı en az 5-10 dakika karıştırırdım. Amfetamin ile nasıl gittiğini biliyorum - karışımın zamana ihtiyacı var, özellikle de asidi aşırı dozda aldığınızda. Nihai ürününüz temelde berrak ama bir miktar pembe kalıntı hala görülebiliyor :) Harika iş, çok zarif :)

Jacka

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
HARİKA!!! MDMA ve metilon sentezi ile ilgili videoları nerede bulabilirsiniz? :)

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bu probject hangi cam eşyalara ihtiyaç duyuyor? Etrafta herhangi bir liste var mı? Teşekkürler!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
2L [3 boyunlu] balon, Reflü için kondansatör, 250ml Sabit basınçlı silindir ayırma hunisi, termometre adaptörü. (hepsi aynı boyutta bağlantıda veya uyumlu bağlantılar satın aldığınızı iki kez kontrol edin) + 1000ml ampul ayırıcı huni + birkaç geniş beher + vakum şişeli buechner hunisi (veya hortum adaptörlü ve normal şişeli buechner hunisi).
İmbik standları, manyetik karıştırıcılı ısıtma plakası / mantle, vakum pompası, cam çubuklar, ph şeritleri, filtre membranları.

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Çok teşekkürler!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Endişelenmeyin! tüm camlar oldukça ucuza satın alınabilir, ayrıca bir distilasyon kurulumu için gereken ekstra parçalara da bakabilirsiniz. Basit bir distilasyon kurulumu için sadece 90 derecelik bir dirseğe, hortum adaptörlü başka bir 90 derecelik dirseğe ve başka bir şişeye ihtiyacınız olacak, ayrıca hazır eliniz değmişken bir de fraksiyonel kolon alın.

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Isıtma plakası/mantarı hariç hepsi 300 doların altında olacak.

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
Merhaba;
bu sentezin geri kalanına uymak için kaç tane 2-Bromo-4-Metilpropiofenon kullanmamız gerekiyor?

papaji

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu tarifi sıvı 4 metilpropiofenon formunda denedim ve her iki adımda da katman ayırmayı başardım, ancak kristaller oluşmadı, bundan sonra ne yapmalıyım, herkes en kısa sürede yardım etmek için burada. Son adım

Reaction score
296

Mefedronun serbest bazına ulaştınız, asitlendirdiniz ama çökelti olmadı mı?
Daha fazla ayrıntıya ihtiyacım var.
Asitleme işleminde aseton kullandınız mı?
Sana mesaj atarım.

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
2-Bromo-4-Metilpropiofenon sıvısı tedarikçisi buldum, ancak bu noktadan nasıl başlayacağımı ve 100 g 4mmc yapmak için ne kadar sıvı kullanmam gerektiğini bilmiyorum, bazı tavsiyelere ihtiyacım var.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
2-Bromo-4-Metilpropiofenon, kristaller şeklinde bir madde. Satıcıya hangi nedenle sıvı olduğunu sorun? Belki de 4-metilprophyophenone'u öneriyordur

Last edited by a moderator:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
H
Elimde 100g 2-bromo-4 metilprpiofenon tozu varsa, sentezi bu noktadan başlatmak için 300ml benzen ile karıştırmam gerekir mi? Reaksiyon için ne kadar zaman ve ısı gerekir? Gerekli mi?

jessepinkman1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
merhaba 4-metilpropiofenonun nasıl sentezleneceğine dair herhangi bir rehberiniz var mı, yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Ayrıca, metilamin yerine dimetilamin kullanabilir miyim, eğer değilse, birincisini ikincisine dönüştürebileceğim herhangi bir yöntem biliyor musunuz. bu kadar özlü ve bilgilendirici bir video için teşekkür ederim!

papaji

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu işlemi denedim ve kristaller elde ettim ancak aseton kristalleri küçülttü ve asetonla çözüldü ve yıkanmadan kristallerin ağızda yanma tadı var ... Bundan sonra ne yapmam gerektiğini önerebilecek kimse var mı?

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Niteliksel olarak saflaştırılmamış veya reaksiyon için çok az zaman var. Daha fazla ayrıntıya ihtiyaç var.

papaji

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Siteye yüklenen videoya göre 4 metilpropiofenondan mefedron sentezini denedim ve işlemi nmp ile yaptım, ancak kristalizasyon işleminde hcl eklendi, ancak kristaller dondurulduktan sonra kristaller ortaya çıkmadı, ancak şu anda karşılaştığım ana sorun aseton yıkama, bu kristalleri buz gibi asetonla yıkadığımda kristaller asetonda çözüldü ve kuruduktan sonra kristaller tekrar ortaya çıktı, ancak aseton yıkama olmadan kristallerin yanma tadı ve kötü kimyasal kokusu var ... Bundan sonra ne yapmam gerektiğini önerir misiniz?