Looking for a vendor 4-MMC Mephedrone, Tryptamine ve Disso Üreticisi

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
4-MMC veya Mephedrone üreticisi arıyorum. Ayrıca 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK ve 5-meo-pce (veya pcp) üretebilen veya tedarik edebilenleri arıyorum. Fiyat kıran satıcıları ve deneyimsiz olanları görmezden geleceğim. Toplu alım yapıyorum, ancak tedarikçiyle olan rahatlık düzeyime göre zamanla artan daha küçük miktarlarda başlıyorum. Bunlar pazarlığa tabi değildir.

Kendi web sitesi ve / veya DN pazar varlığı bir artıdır, ancak size kefil olan ilgili birisine sahipseniz gerekli değildir.

İşlem emanet üzerinden yapılmalıdır.

Gelecekte kendi 4-MMC'mi yapmayı planlıyorum. Ancak tedarik mükemmelse ve tedarikçi profesyonelse, kendim yapmamayı ve satın almaya devam etmeyi düşüneceğim. Yüksek saflıkta ve profesyonelce yapılmış ürünlere alışkınım, bu yüzden düzgün bir ürünün nasıl göründüğünü biliyorum ve çok seçici olacağım.

StarWars

Don't buy from me
New Member
Reaction score
71
Merhaba.
bir sorun yaşayacaksınız ben de uzun zamandır 4mmc arıyorum bu yüzden burada bir hesap açtım. yaşadığım yerde 4mmc çok kalitesiz ama çok ucuz..... Eğer birinin elinde yüksek kalitede 4mmc varsa ben de satın alacağım!!! Çin veya Hindistan artık bu ilaçları üretmiyor, bu utanç verici ;(

StarWars

Don't buy from me
New Member
Reaction score
71
Hayır ama gördüğünüz gibi küçük bir gram satıyorlar

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Deals
1
Test etmeniz için bazı 4 mmc örnekleri sağlayabilirim , en fazla% 99,9 saflık

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666

İzin verildi. Size daha fazlasını anlatacağım, birkaç saat içinde herkesin dolandırıcılık korkusu olmadan forumda güvenli bir şekilde alım satım yapmasına olanak tanıyacak bir işlevsellik sunacağız.

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Merhaba, biz MephedroneRus. Mephedrone üretimi ve tedariki konusunda uzmanız, Yardımcı olabiliriz :)

SubFocus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
arkadaşlar, yardıma ihtiyacım var, rusya'dan olduğunuz için rusça konuşuyor olmanız iyi. lis olarak yazın, normal bir tarif bulamıyorum.

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
mephedrone i̇sti̇yorsaniz aron stevens si̇zi̇n adaminiz, telegram'da o @asbbgate
en iyi fiyatı ve en iyi kaliteyi alacaktır.

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Ketamin de satın alabilirsiniz. Triptamin var mı bilmiyorum ama mutlaka vardır.

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Reaction score
34
İdeal olarak sıcak olmayan AB ülkelerinden hem küçük miktar hem de toplu nakliye için 4-MMC satıcısı arıyorum.
DNM satıcıları hakkında tavsiye yok, biri hariç (İngiltere veya PL'de olmayan tek ülke, 4-mmc üretiminin çok büyük olduğu ancak dışarıya göndermenin içerdiği büyük riskler nedeniyle ülkelerinin dışına gönderilmediği tek ülke) diğerleri sadece Çin'den veya artık AB depolarından satın alınan ucuz rastgele katinonları teslim ediyor.

Çeşitli resmi laboratuvar test sonuçlarına kendiniz bakın ve test edilen kaç "4-mmc" nin 3-mmc bile olmadığını, 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC, vb. olduğunu görün.

Sadece 20'den fazla ürün taşıyan satıcılardan / yeniden göndericilerden gelen rastgele spam ile de ilgilenmiyorum - genellikle iyi niyetleri ve meşruiyetleri olsa bile, her bileşik için her partiyi test edemezler / deneyemezler, toptan tedarikçilerine güvenirler ve katinonlar üzerinde dolandırıcılık en büyük trenddir. 4-mmc sentezi ucuz ve basit olduğu için çok anlamsız, öncülleri bulmak da AB'de büyük bir sorun değil.

Doğrudan kimyager / üreticiler birkaç kimyasalda uzmanlaşmıştır, ancak bu kadar azı profesyonel bir şekilde, büyük bir gizlilikle ve burada veya diğer güvenilir topluluklarda iyi bir üne sahip alıcılardan vokal ile yapılmıştır.

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Reaction score
34
??? Güzel şaka, Çin'den 4-MMC (4-methylmethcathinone) bulmak..
Çin'deki RC satıcıları, bir bileşik yasaklanır yasaklanmaz kalan zulayı bile yakıyorlar - sadece işlerinin kapatılması riskini değil, aynı zamanda (kelimenin tam anlamıyla) kafalarını kaybetme riskini de alıyorlar.
Elbette yine de yeraltı satıcıları var (çoğunlukla organize suç veya Meksika karteli ile çalışıyor) ama kesinlikle 4-mmc sentezlemek için değil ...