Looking for a vendor 4-MMC Mephedrone, Tryptamine ve Disso Üreticisi

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
4-MMC veya Mephedrone üreticisi arıyorum. Ayrıca 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK ve 5-meo-pce (veya pcp) üretebilen veya tedarik edebilenleri arıyorum. Fiyat kıran satıcıları ve deneyimsiz olanları görmezden geleceğim. Toplu alım yapıyorum, ancak tedarikçiyle olan rahatlık düzeyime göre zamanla artan daha küçük miktarlarda başlıyorum. Bunlar pazarlığa tabi değildir.

Kendi web sitesi ve / veya DN pazar varlığı bir artıdır, ancak size kefil olan ilgili birisine sahipseniz gerekli değildir.

İşlem emanet üzerinden yapılmalıdır.

Gelecekte kendi 4-MMC'mi yapmayı planlıyorum. Ancak tedarik mükemmelse ve tedarikçi profesyonelse, kendim yapmamayı ve satın almaya devam etmeyi düşüneceğim. Yüksek saflıkta ve profesyonelce yapılmış ürünlere alışkınım, bu yüzden düzgün bir ürünün nasıl göründüğünü biliyorum ve çok seçici olacağım.

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
İdeal olarak sıcak olmayan AB ülkelerinden hem küçük miktar hem de toplu nakliye için 4-MMC satıcısı arıyorum.
DNM satıcıları hakkında tavsiye yok, biri hariç (İngiltere veya PL'de olmayan tek ülke, 4-mmc üretiminin çok büyük olduğu ancak dışarıya göndermenin içerdiği büyük riskler nedeniyle ülkelerinin dışına gönderilmediği tek ülke) diğerleri sadece Çin'den veya artık AB depolarından satın alınan ucuz rastgele katinonları teslim ediyor.

Çeşitli resmi laboratuvar test sonuçlarına kendiniz bakın ve test edilen kaç "4-mmc" nin 3-mmc bile olmadığını, 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC, vb. olduğunu görün.

Sadece 20'den fazla ürün taşıyan satıcılardan / yeniden göndericilerden gelen rastgele spam ile de ilgilenmiyorum - genellikle iyi niyetleri ve meşruiyetleri olsa bile, her bileşik için her partiyi test edemezler / deneyemezler, toptan tedarikçilerine güvenirler ve katinonlar üzerinde dolandırıcılık en büyük trenddir. 4-mmc sentezi ucuz ve basit olduğu için çok anlamsız, öncülleri bulmak da AB'de büyük bir sorun değil.

Doğrudan kimyager / üreticiler birkaç kimyasalda uzmanlaşmıştır, ancak bu kadar azı profesyonel bir şekilde, büyük bir gizlilikle ve burada veya diğer güvenilir topluluklarda iyi bir üne sahip alıcılardan vokal ile yapılmıştır.

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
??? Güzel şaka, Çin'den 4-MMC (4-methylmethcathinone) bulmak..
Çin'deki RC satıcıları, bir bileşik yasaklanır yasaklanmaz kalan zulayı bile yakıyorlar - sadece işlerinin kapatılması riskini değil, aynı zamanda (kelimenin tam anlamıyla) kafalarını kaybetme riskini de alıyorlar.
Elbette yine de yeraltı satıcıları var (çoğunlukla organize suç veya Meksika karteli ile çalışıyor) ama kesinlikle 4-mmc sentezlemek için değil ...

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Ne dediğinizi gayet iyi anlıyorum. Bu hatayı ben de yaptım ve laboratuvar testleriyle kendim de gördüm. 4-CMC ve 4-CEC aldım, her ikisi de beni birkaç gün boyunca yarı deli etti.

4-mmc, sizin de doğru bir şekilde belirttiğiniz gibi, ucuz ve basit bir sentez ve öncüller o kadar da büyük bir sorun değil. Benim sorunum, ne mahremiyetimin ne de herhangi bir laboratuvarımın olması ve bu yüzden sadece büyük miktarda satın almak istemem. Sadece bulmanın ne kadar zor olduğuna hayret ediyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim.

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Reaction score
19
evet, eğer goof satıcı kimyasallarınız varsa ve gerçekten iyi sentez 4mmc yaptıysanız, o zaman 1kg 4mmc 300 € 'dur, eğer ton yaptıysanız ve kendiniz 2b4m yaptıysanız, o zaman fiyat çok daha düşüktür

View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
O zaman parayı seviyorsanız, neden bunu yapmıyorsunuz ve bunun için uğraşan tüm AB / ABD müşterilerine satmıyorsunuz? Dediğim gibi, ABD'de 100 usd/g'ye satılıyor ve AB'de ülkeye bağlı olarak 50 EUR ila 120 EUR / G.

Eğer 300 EUR ile 1kg yapabiliyorsanız, en kötü durumda 50'000 EUR, en iyi durumda 300 EUR'dan 120'000 EUR kazanırsınız....

Ya da bu işi yapmak için yakın bir ülkeye seyahat edin, eminim ki orada sizin için gerekli laboratuvar ekipmanlarını ve öncülleri hazırlayacak pek çok insan olacaktır ;)

Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Evet dostum, böylesine büyük bir riskin cesaretini kırmasını çok iyi anlıyorum! Bu nedenle son yorumlarımda size bu tür riskler olmadan nasıl zengin olabileceğiniz ve kıtayı nasıl kurtarabileceğiniz konusunda tavsiyelerde bulundum!
:) OpenAI'yi İngilizceye kolayca çevirebileceğiniz şekilde kullanmalısınız ve birbirimizi de iyi anlayacağız Daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa, lütfen bana PW'den yazın!

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Birkaç yıl önce böyle değildi. Dediğim gibi sorun, ana akım olmayan bir ilaç tekrar moda olduğunda - birkaç yasal küçük satıcı yayıldıktan sonra, balinalar devralır ve gerçek 4-mmc veya analogları olup olmadığını gerçekten umursamazlar. Aynı şey A-PVP'de, sonra MXE'de ve temelde yasaklandıktan sonra herhangi bir büyük RC'de oldu.

Büyük çapta üretim yapan sadece 2 ülkenin dışarıya sevkiyat için en çok kontrol edilen ülkeler olması tamamen kötü şans. Balinaların umurunda değil, bu yüzden bir katır gönderme zahmetine bile girmeyecekler.

Küçük satıcılar, temsilcilikleri yoksa güven olmadığı için satmakta zorlanacaklarını biliyorlar. Ancak biraz sabırla ve numune sağlayarak DD satabilirler.

Organize suçlar ya da toptan tedarikçiler/üreticiler sadece paraya önem veriyor, sahneye değil - bu yüzden böyle gidiyoruz. Umarım yapabilecekleri büyük kazanç potansiyelinin farkına varırlar ve yakında veya daha sonra uyanırlar.

Ben de aynı durumdayım, tüm öncülleri kolayca elde edebiliyorum ama herhangi bir sentezi denemek için gerçekten uygun değilim. Rahatsız edilmeden üretim yapmak için kiralık bir laboratuvar bulabilirim... yine de yetenekli ellere ihtiyacım var ;)