aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bu noktaya gelmemesini gerçekten isterdim ama sabrımı kaybettim.

Son birkaç aydır aaronstevens ile iş yapıyorum.
aslinda aaronstevens i̇ş yaptiğim i̇lk onli̇ne saticiydi.
ve oldukça başarılı anlaşmalar yaptık.
Ürünler gelmediğinde bile tereddüt etmeden yeniden gönderdi.

Ama..
birkaç hafta önce 1kg speed için takipli gönderi ile bir sipariş verdim.
taki̇p ve i̇zleme belgesi̇ni̇ almadim ve ürünün sadece yarisi geldi̇.
kendi̇si̇ne şi̇kâyette bulundum ve eksi̇k 500 gr'in yeni̇den gönderi̇lmesi̇ konusunda anlaştik.
cuma günü (29 eylül), eksi̇k 500 gr i̇le bi̇rli̇kte gönderi̇lmesi̇ gereken ek bi̇r kg hiz macunu si̇pari̇şi̇ verdi̇m.
ödemeyi̇ yaptiğimda ondan haber alamadim ve bi̇rden fazla platformda onunla i̇leti̇şi̇me geçmeye çaliştim.

Birkaç gün önce gönderdiği bilgisini aldım.
ben de bu sabah yeni proton mail hesabından onunla iletişime geçtim ve bir cevap aldım, ancak bu kısa bir konuşmaydı ve o zamandan beri ondan haber alamadım

herkese şi̇mdi̇li̇k herhangi̇ bi̇r si̇pari̇ş vermemeleri̇ni̇ tavsi̇ye ederi̇m
umarim tüm bunlar büyük bi̇r hatadir ve buna bi̇r çözüm bulabi̇li̇ri̇z
Çünkü şimdiye kadar Aaronstevens ile harika bir deneyim yaşadım.

hepi̇ni̇zi̇ haberdar edeceği̇m

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Arkadaşım lütfen bize başka bir e-posta gönder, üyelerimizden biri tutuklandıktan sonra çok sayıda yeni e-posta aldık, lütfen sabırlı olun, size en kısa sürede cevap vereceğiz. Anlayışınız için teşekkürler.

VC

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
yaklaşık 5 hafta önceki siparişim hala kayıp henüz kimseyi suçlamak istemiyorum ama son olaylar çok garip ve daha uzun zaman önceki siparişler hala büyük bir "?"

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
aaronstevens Duyduğuma göre aaronstevens hesabının arkasındaki ana kullanıcı tutuklanmış, neden bu konuda henüz bir duyuru yok? Bence topluluğunuz bilmeli ya da belki de herkesin tahmin etmeyi bırakması için gerçeği ortaya çıkarmak istersiniz.

E-posta listenizi eski e-postanızın ele geçirildiği konusunda uyardınız, ancak BB'de bu gerçek hakkında bir şey söylemiyordunuz. E-postayı tüm alıcılara bir kerede göndererek tüm müşterilerinizi birbirlerine doxxediğinizi fark ettiniz mi? En azından posta adresleri. Müşterilerinizin hassas verilerine nasıl davrandığınız gerçekten kötü görünüyor.

Belirsizliğin bu gibi durumlara olumlu katkı sağladığını düşünmüyorum. Ortaya çıkın ve neler olup bittiğini açıkça belirtin.

BB, aaron işleri netleştirene kadar bu gibi durumlar için ticaret yasakları getirmeli!!! Anlaşmalar emanet dışında olsa da, bu hesabın ana sahibinin sözde tutuklanmış olması, oynanmaması gereken bir durumdur.

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
12

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Bu sefer duyacağımız harika hikayeyi merak ediyorum açıkçası, bu adamın toplumuna nasıl yalan söylemeye devam ettiğini izlemek sinir bozucu ve acı verici olmaya başladı!

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Harika, tutuklanmış. Umarım her şeyi ifşa edemez, WTF. 4 hafta boyunca 25 boktan asit tableti kullandım, bunu aklım almıyor! Hala beni kazıklamayacak bir cid satıcısına ihtiyacım var! SADECE DM Lütfen

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Benimki için 4 haftadır bekliyorum ve hiçbir şey yok, sadece ben miyim diye merak ediyordum. Sanırım değil

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Benim için 5 haftayı geçti... hatta bana üzerinde takip numarası olan bir paket fotoğrafı bile gönderdi

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Güzel aptal, teslim edemeyeceğini bildiği halde anlaşmaları kabul eder
En azından emanet işlemi yaptım ve ücret hariç paramı geri aldım.

dark9999

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Siparişim nerede? 100g kokain sipariş ettim sadece 98.5g aldım valentino kartelinden eroin sipariş ettim ve hala almadım????? oturumda ona mesaj atıyordum. e-postalar aracılığıyla cevap yok!

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Şimdiye kadar dolandırdığı toplam paranın bir listesini yapmalıyız... Özür dilerim kardeşim.

View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Bu konu, platformların kullanıcılarını korumak için zorunlu emanetin neden çok önemli olacağına dair iyi bir örnek olacaktır :) XMR, gizliliğin tehlikeye atıldığına dair şüpheleri ortadan kaldıracaktır.

Emanet yoksa sorumluluk da yok demek kolaydır ancak zaman, insanların toplulukları ve platformları ellerinden geldiğince istismar ettiklerini tekrar tekrar göstermektedir!

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
İşte distribütör ve benim sohbetimiz. Bir hesabı olması durumunda bunu da doğrulayabilir
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Laboratuvar testini ekledikten sonra, sipariş kanıtını da ekleyebilir misiniz? Yani bunu doğrudan aaron'dan nasıl sipariş ettiğinize dair ekran görüntüsü (TXID, cüzdan adresi)

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Bu, paketleme ekipleri tarafında yapılan bir hataydı, bu konuda özür dileriz ancak insanlar bazen hata yapabilir. H gönderildi ancak görünüşe göre durduruldu, e-postanıza yanıt verdik ve size% 50 yeniden gönderim sunabileceğimizi söyledik, yanıt vermediniz. Umarım bu sizi iyi bulur.

VC

dark9999

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
@HEISENBERG
anlıyorum @aaronstevens ama bana bir takip sözü verildi, hiç almadım. her gün soruyordum, sadece 1 hafta boyunca bu gece alacağım söylendi. sonra kola kısa geldi, sana mesaj attım ve bunun gizli yöntemin bir parçası olduğunu söyledin ve sonra 3 gün sonra 7g aldım ve sana tekrar kısa mesaj attım, sonra birkaç gün cevap vermedin ve "yani 3.5g aşağı" dedin, ondan sonra asla cevap alamadım. sürekli olarak H için nakliye takip numarasını soruyordum, bu soruyu görmezden geliyordun. 50 yeniden gönderim mi?? bana% 50 geri ödeme veya gelmezse% 100 yeniden gönderim söylendi... sizinle ilk kez uğraşıyorum, size güveniyorum. sorunu çözebilirsek, ikinci bir denemeyi denemeyi umursamıyorum. dediğin gibi biz insanız, hata yaparız. sana geri e-posta gönderdim.

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
2 oz D meth hiç bir insana gösterilmedi, hadi koyalım
Bu en azından kafamı daha kötü bir duruma sokacak.
beni öldürün, .2cartel posta bs teslim edilemedi olarak geri geliyor

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
E-posta çalışmıyorsa, tüm sorunlarınızı belirterek bana buradan özel mesaj gönderin

bulltime

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
benimki Yeni Zelanda'ya geldi, 4 Eylül'de oz md sipariş etti, 8 Ekim'de geldi, bu benim 2. siparişim ve her şey geldi, tarttığımda 30 gramdı... bu yüzden burada şikayet yok, sadece sürenin uzunluğu. ama dünyanın dibinde yaşarsan böyle olur................ teşekkürler aaron VC, lanet olsun gerçekten tutuklandı mı, daha fazla sipariş vermeye bakıyor ... hi proton postasının tehlikeye atıldığını fark ettim

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Sizin gibi müşterilerimizin desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

bulltime

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Aaron artık burada satış yapmıyor mu? Onu bulamıyorum lol.

View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Son şüpheler nedeniyle listeleri ve başlığı silindi ancak hesabı hala yasaklanmadı

Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.