aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Güzel aptal, teslim edemeyeceğini bildiği halde anlaşmaları kabul eder
En azından emanet işlemi yaptım ve ücret hariç paramı geri aldım.

dark9999

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Siparişim nerede? 100g kokain sipariş ettim sadece 98.5g aldım valentino kartelinden eroin sipariş ettim ve hala almadım????? oturumda ona mesaj atıyordum. e-postalar aracılığıyla cevap yok!

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Bu, paketleme ekipleri tarafında yapılan bir hataydı, bu konuda özür dileriz ancak insanlar bazen hata yapabilir. H gönderildi ancak görünüşe göre durduruldu, e-postanıza yanıt verdik ve size% 50 yeniden gönderim sunabileceğimizi söyledik, yanıt vermediniz. Umarım bu sizi iyi bulur.

VC

dark9999

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
@HEISENBERG
anlıyorum @aaronstevens ama bana bir takip sözü verildi, hiç almadım. her gün soruyordum, sadece 1 hafta boyunca bu gece alacağım söylendi. sonra kola kısa geldi, sana mesaj attım ve bunun gizli yöntemin bir parçası olduğunu söyledin ve sonra 3 gün sonra 7g aldım ve sana tekrar kısa mesaj attım, sonra birkaç gün cevap vermedin ve "yani 3.5g aşağı" dedin, ondan sonra asla cevap alamadım. sürekli olarak H için nakliye takip numarasını soruyordum, bu soruyu görmezden geliyordun. 50 yeniden gönderim mi?? bana% 50 geri ödeme veya gelmezse% 100 yeniden gönderim söylendi... sizinle ilk kez uğraşıyorum, size güveniyorum. sorunu çözebilirsek, ikinci bir denemeyi denemeyi umursamıyorum. dediğin gibi biz insanız, hata yaparız. sana geri e-posta gönderdim.

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Şimdiye kadar dolandırdığı toplam paranın bir listesini yapmalıyız... Özür dilerim kardeşim.

View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Müşterilerimizi sömürmek isteseydik, sevkiyatlarının durumunu sorduklarında onlara şimdi yanıt vermezdik. Sizler iş yapmak istemediğimiz müşterilerimizsiniz, kuruluşumuzun durumunu açıkladım, ayrıca .2 e-postasının ileride bizimle iletişime geçmenin tek yolu olduğunu açıkça belirttik. Lütfen geçmişte sayısız anlaşma yapmışken bizi dolandırıcı olmakla suçlamayın. Şu an itibariyle bu engellerin üstesinden gelmek yapılacaklar listemizde ilk sırada yer alıyor, depolarımız kapatılmış ve tehlikeye atılmışsa ürünleri nasıl yeniden gönderebiliriz. Tüm müşterilerimiz lütfen sabırlı olsun.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Bana hiçbir şeyi haklı çıkarmana gerek yok dostum, yalanlarına kanmıyorum :D Senin adınla ilişkili herhangi bir şeyle uğraşan insanlar tarafından çok fazla para kaybedildi. Sözde 'sevgili' müşterilerinizi haftalarca hayalet gibi gezdirdikten sonra ortaya çıkmanız için halka açık bir gönderi gerekiyorsa, şimdi burada yeniden göndermekten bahsetmeyin dostum. Hesabını sil artık, bitsin bu iş.

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
2 oz D meth hiç bir insana gösterilmedi, hadi koyalım
Bu en azından kafamı daha kötü bir duruma sokacak.
beni öldürün, .2cartel posta bs teslim edilemedi olarak geri geliyor

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
E-posta çalışmıyorsa, tüm sorunlarınızı belirterek bana buradan özel mesaj gönderin

bulltime

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
benimki Yeni Zelanda'ya geldi, 4 Eylül'de oz md sipariş etti, 8 Ekim'de geldi, bu benim 2. siparişim ve her şey geldi, tarttığımda 30 gramdı... bu yüzden burada şikayet yok, sadece sürenin uzunluğu. ama dünyanın dibinde yaşarsan böyle olur................ teşekkürler aaron VC, lanet olsun gerçekten tutuklandı mı, daha fazla sipariş vermeye bakıyor ... hi proton postasının tehlikeye atıldığını fark ettim

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Sizin gibi müşterilerimizin desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Bu adamdan alışveriş yapacak kadar aptal olan varsa kazıklanmayı hak ediyor demektir. "100 g sipariş ettim ve sadece 98,5 aldım" sahte şikayetleriyle kendini kurnaz sanıyor. Birden fazla hesap kullandığını görmek çok kolay

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Bu benim için başından beri açıktı, ancak yine de çoğunluğu yalanlarına inandırdı. Burada da diğer 'satıcıların' profilinin arkasına gizlenmiş durumda ve aslında tamamen aynı kişi tarafından işletilen profillerin kim olduğu benim için görülebilir.

dark9999

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
na kardeşim yasal olarak 100g sipariş ettim 91.5g aldım, sonra ona bundan bahsettim ve geri kalanını yeniden göndereceğini söyledi. 2 gün sonra postadan 7g aldım, bu yüzden ona 1.5g eksik olduğunu söyleyerek mesaj attım, bana asla geri dönmedi.
100g H sipariş ettim hiç gelmedi. takip edilmesi gerekiyordu hiç takip almadım. sürekli ona mesaj atıyorum cevap yok. amcık gibi görünmek istemiyorum ama evet kolada toplamda 1.5g eksikti kulağa sahte bir şikayet gibi geliyor ama gerçek bu. bugün valentino cartel'den e-posta aldım ama geri ödeme istiyorum. %50 yeniden gönderim yapmaya istekliler ama ben buna dayanamıyorum. Onunla ilk kez iş yapıyorum. hesabım sahte görünüyor çünkü burada yeniyim. sorunu çözmedikçe onlardan satın alacağımı sanmıyorum ve eğer yaparlarsa neden onlarla tekrar denemiyorsunuz? hatalar olur bunu anlıyorum. karanlık ağa güvenemezsiniz, ancak herkes bir ekranın arkasında olabilir.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
24
H'sinin resimleri çok iyi görünüyordu ama neyse ki bana cevap vermeyi bıraktı
FQB5cF0UvK

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Başkalarını dolandıran bir kişi, var olan en kötü pislik türüdür. Dışarı çıkın ve dürüst işler yaparak paranızı kazanın. Bu tür insanlar narsisttir ve yaptıkları yanlışlar için pişmanlık bile duymazlar... sanki dünya onlara bir şey borçluymuş gibi. Ya da hayatları boktan olduğu için dünyaya kızgındırlar. Hayatının boktan olması senin KENDİ SUÇUN seni lanet olası ezik.

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Buna tamamen katılıyoruz, bu sorunları gidermek için tüm kaynaklarımızı kullanarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, kendine iyi bak kardeşim.

View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Bu benim siparişimle ilgili... Müşterimden ve müşterisinden gelen diğer kanıtlar, herkes uyuduğu için yarın gönderilecek.

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Bunu gerçekten retorik bir soru olarak sormuyorsunuz, değil mi? Kurutma kağıdı, üzerine ne koyarsanız koyun zarar veremez!

bulltime

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
oh kahretsin tamam, proton e-posta adamlarına tekrar gönderdim ve dedi ki, kim olduğunuzu ve aldığım siparişlerin ne olduğunu söyleyin, ..... bu tehlikeli geliyordu, bu yüzden oradan çıktım!!!

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Bu e-postayı gördük, eski siparişlerinizin durumunu sorduğunuzu düşündüm. Sarsıldıysanız özür dilerim.

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Lütfen sabırlı olun, herkese geri dönmeye çalışıyoruz, LE nedeniyle işimizin büyük bir sektörünü kaybettik, birçok parsel durduruldu ve herkese geri dönmek ve sorunu her iki tarafın da memnun olduğu şekilde çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Biz 10 yılı aşkın süredir ve 2022'den beri burada iş yapıyoruz, hepsi mükemmel giden birçok işlem ve anlaşma yaptık. Biz dolandırıcı değiliz, sadece bazı ciddi aksaklıklar yaşadık. Size gönderi borcumuz varsa , lütfen [email protected] adresine bir e-posta gönderin , e-postanıza hangi ürünü ne kadar borçlu olduğumuzu ve ardından işlem kanıtı ve önceki mesaj geçmişini ekleyin . Anlayışınız için herkese teşekkürler. İhanete uğradığını düşünen insanlar için umarım bir anlaşmaya varabiliriz. Güvende kalın, yüksekte kalın.

VC

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
KURULUŞUMUZUN DOLANDIRICI OLDUĞUNU DÜŞÜNEN HERKESE

Tüm organizasyonun patronu konuşuyor

Öncelikle bu zorlu süreçte Valentino Cartel'e destek veren herkese teşekkür etmek istiyorum ve desteğinizin fark edilmediğini bilmenizi istiyoruz, her birinizi gerçekten takdir ediyoruz.

Son zamanlarda kuruluşumuz hakkında bizi üzen bazı nefret dolu, olumsuz yorumlar görüyoruz, tüm hayal kırıklıklarınızı anlıyoruz, ancak sadık müşterilerimizin tek bir yanlıştan sonra bize sırt çevirdiğini görmek hoş değil.

Her şeyi açıklığa kavuşturmak için, işin bu bölümünü yürüten üye tutuklandı ve oturumu, prototnmail ve telegramı tehlikeye atıldı. Cihazındaki veriler şifrelenmiştir, bu nedenle korkmayın, risk altında değilsiniz, ancak ileriye dönük olarak farklı bir e-posta adresi kullanmanın en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Mesajlaşma hizmetlerinin kaybı nedeniyle bu sektörle ilgilenmek üzere atanan yeni üyenin daha önce hiçbir bilgisi yoktur, bu nedenle şu anda yaptığı her şey onun için yenidir. Bu da eski müşterilerin hiçbirini ya da siparişlerini tanımadığı anlamına geliyor, bu nedenle insanlardan ödeme kanıtı ve eski üyeyle mesaj geçmişi istiyor. Sipariş veren her kişiye telefonuna kaydedilen bir sipariş numarası tahsis edildi. Bu şekilde paketleme ekibiyle konuştuğunda takip numaralarını buna göre verebiliyorlardı. Bu üyenin tutuklanmasının ardından çok fazla bilgi kaybettik ve şu anda sorunları düzeltebilmek için mümkün olduğunca çok bilgi toplamaya çalışıyoruz. Diğer bir sorun ise el koymalar, gönderilen paketlerimizin birçoğuna son zamanlarda el konuldu ve Fransa ve Almanya'daki ana depolarımız organizasyonumuzu daha da engelleyecek şekilde kapatıldı. Size karşı dürüst olmam gerekirse, geçtiğimiz üç hafta son derece berbat geçti.

Birçoğunuz dolandırıcı olduğumuza dair yorumlar yaptınız, bu yüzden size karşı şeffaf davranıyorum. Bu yeni üyenin bu sitede yolunu bulmasına yardımcı olacak herhangi bir müşteri çok takdir edilecektir. Her ne kadar satış haklarımızın elimizden alındığını yeni görmüş olsam da, bunu görmek utanç verici. Sorularınız için lütfen bize e-posta gönderin. En önemli şey, bundan önce inşa edilmiş olan güveni yeniden tesis etmektir. Herkese durumlarına bağlı olarak maksimum %75 yeniden gönderim sağlayarak bunu yapmayı hedefliyoruz. Lütfen işlem kanıtı, orijinal siparişiniz, varsa ne kadarının ulaştığı ve teslimat adresinizle birlikte bize e-posta gönderin. Yolumuza çıkan yeni iş fırsatlarını dört gözle bekliyoruz.

Bilgi 25 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında verilen siparişler süresiz olarak kaybolmuştur. İşe yeniden başladığımız ayın 5'inden itibaren verilen tüm yeni siparişler, bbgate sitesi üzerinden yapılmadıkları sürece işleme alınmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Güvende kalın dostlarım.

Patron

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Siz ve sahte yazışmalar için kullandığınız diğer 5 hesap

Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.