aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Siparişim nerede? 100g kokain sipariş ettim sadece 98.5g aldım valentino kartelinden eroin sipariş ettim ve hala almadım????? oturumda ona mesaj atıyordum. e-postalar aracılığıyla cevap yok!

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Şimdiye kadar dolandırdığı toplam paranın bir listesini yapmalıyız... Özür dilerim kardeşim.

View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
aayyyyy ve LSD 25E-N.... 1 müşteri şu anda hastanede

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Acı olduğunu söyleyen dağıtım kanıtım var, diğer her şey gizli sohbette ama elimden geleni ve izin verdiklerini sağlayacağım. hastane kısmı bir telefon görüşmesinde söylendi

OmZSOBk59K

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Beni şaşırtmadı. Aaron bana fentanil bağlanmış oksikodon sattığını itiraf etti.

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Sen neden bahsediyorsun, konuşmanın her iki tarafını da yazan sensin... Öncelikle aklı başında kim tüm bu bilgileri herkesin görmesi için kamuya açık forumlara koyar?

Bu hesap (bu hesaplar) neden hala siteden yasaklanmadı?

Sıradan bir insanın sizin sahtekarlığınızı neden bir mil öteden fark edebileceğini anlayamayacak kadar cahilsiniz.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Gönderilen ekran görüntüsü Cut ve aarons kurbanlarından biri arasındaki bir konuşmanın ekran görüntüsüdür

bulltime

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Aaron artık burada satış yapmıyor mu? Onu bulamıyorum lol.

View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Bu adamdan alışveriş yapacak kadar aptal olan varsa kazıklanmayı hak ediyor demektir. "100 g sipariş ettim ve sadece 98,5 aldım" sahte şikayetleriyle kendini kurnaz sanıyor. Birden fazla hesap kullandığını görmek çok kolay

dark9999

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
na kardeşim yasal olarak 100g sipariş ettim 91.5g aldım, sonra ona bundan bahsettim ve geri kalanını yeniden göndereceğini söyledi. 2 gün sonra postadan 7g aldım, bu yüzden ona 1.5g eksik olduğunu söyleyerek mesaj attım, bana asla geri dönmedi.
100g H sipariş ettim hiç gelmedi. takip edilmesi gerekiyordu hiç takip almadım. sürekli ona mesaj atıyorum cevap yok. amcık gibi görünmek istemiyorum ama evet kolada toplamda 1.5g eksikti kulağa sahte bir şikayet gibi geliyor ama gerçek bu. bugün valentino cartel'den e-posta aldım ama geri ödeme istiyorum. %50 yeniden gönderim yapmaya istekliler ama ben buna dayanamıyorum. Onunla ilk kez iş yapıyorum. hesabım sahte görünüyor çünkü burada yeniyim. sorunu çözmedikçe onlardan satın alacağımı sanmıyorum ve eğer yaparlarsa neden onlarla tekrar denemiyorsunuz? hatalar olur bunu anlıyorum. karanlık ağa güvenemezsiniz, ancak herkes bir ekranın arkasında olabilir.

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Başkalarını dolandıran bir kişi, var olan en kötü pislik türüdür. Dışarı çıkın ve dürüst işler yaparak paranızı kazanın. Bu tür insanlar narsisttir ve yaptıkları yanlışlar için pişmanlık bile duymazlar... sanki dünya onlara bir şey borçluymuş gibi. Ya da hayatları boktan olduğu için dünyaya kızgındırlar. Hayatının boktan olması senin KENDİ SUÇUN seni lanet olası ezik.

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Buna tamamen katılıyoruz, bu sorunları gidermek için tüm kaynaklarımızı kullanarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, kendine iyi bak kardeşim.

View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Sen daha kendi küme sikişini bile takip edemiyorsun--asit siparişi ne zaman gerçekleşti ve bir parça kurutma kağıdı ya da jel birisini nasıl misafir edecek. Umarım karma yakında kapınızı beyzbol sopasıyla çalar.

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
KURULUŞUMUZUN DOLANDIRICI OLDUĞUNU DÜŞÜNEN HERKESE

Tüm organizasyonun patronu konuşuyor

Öncelikle bu zorlu süreçte Valentino Cartel'e destek veren herkese teşekkür etmek istiyorum ve desteğinizin fark edilmediğini bilmenizi istiyoruz, her birinizi gerçekten takdir ediyoruz.

Son zamanlarda kuruluşumuz hakkında bizi üzen bazı nefret dolu, olumsuz yorumlar görüyoruz, tüm hayal kırıklıklarınızı anlıyoruz, ancak sadık müşterilerimizin tek bir yanlıştan sonra bize sırt çevirdiğini görmek hoş değil.

Her şeyi açıklığa kavuşturmak için, işin bu bölümünü yürüten üye tutuklandı ve oturumu, prototnmail ve telegramı tehlikeye atıldı. Cihazındaki veriler şifrelenmiştir, bu nedenle korkmayın, risk altında değilsiniz, ancak ileriye dönük olarak farklı bir e-posta adresi kullanmanın en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Mesajlaşma hizmetlerinin kaybı nedeniyle bu sektörle ilgilenmek üzere atanan yeni üyenin daha önce hiçbir bilgisi yoktur, bu nedenle şu anda yaptığı her şey onun için yenidir. Bu da eski müşterilerin hiçbirini ya da siparişlerini tanımadığı anlamına geliyor, bu nedenle insanlardan ödeme kanıtı ve eski üyeyle mesaj geçmişi istiyor. Sipariş veren her kişiye telefonuna kaydedilen bir sipariş numarası tahsis edildi. Bu şekilde paketleme ekibiyle konuştuğunda takip numaralarını buna göre verebiliyorlardı. Bu üyenin tutuklanmasının ardından çok fazla bilgi kaybettik ve şu anda sorunları düzeltebilmek için mümkün olduğunca çok bilgi toplamaya çalışıyoruz. Diğer bir sorun ise el koymalar, gönderilen paketlerimizin birçoğuna son zamanlarda el konuldu ve Fransa ve Almanya'daki ana depolarımız organizasyonumuzu daha da engelleyecek şekilde kapatıldı. Size karşı dürüst olmam gerekirse, geçtiğimiz üç hafta son derece berbat geçti.

Birçoğunuz dolandırıcı olduğumuza dair yorumlar yaptınız, bu yüzden size karşı şeffaf davranıyorum. Bu yeni üyenin bu sitede yolunu bulmasına yardımcı olacak herhangi bir müşteri çok takdir edilecektir. Her ne kadar satış haklarımızın elimizden alındığını yeni görmüş olsam da, bunu görmek utanç verici. Sorularınız için lütfen bize e-posta gönderin. En önemli şey, bundan önce inşa edilmiş olan güveni yeniden tesis etmektir. Herkese durumlarına bağlı olarak maksimum %75 yeniden gönderim sağlayarak bunu yapmayı hedefliyoruz. Lütfen işlem kanıtı, orijinal siparişiniz, varsa ne kadarının ulaştığı ve teslimat adresinizle birlikte bize e-posta gönderin. Yolumuza çıkan yeni iş fırsatlarını dört gözle bekliyoruz.

Bilgi 25 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında verilen siparişler süresiz olarak kaybolmuştur. İşe yeniden başladığımız ayın 5'inden itibaren verilen tüm yeni siparişler, bbgate sitesi üzerinden yapılmadıkları sürece işleme alınmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Güvende kalın dostlarım.

Patron

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Her ne kadar aaron birçok kişiyle iyi iş yapsa ve siparişleri konusunda genel olarak iyi bir tempoya sahip olsa da, benim için onunla ilgili her şey en başından beri şüpheliydi çünkü kişisel amaçlarla topluluğa gerçekten katılmadığını söyleyebilirdim ve ayrıca asla aynı yerde bir arada görünmeyen geniş stoğu bana sadece 'Darknet Satıcısı 101' gibi görünüyordu, Her neyse, dropshipping modern bir iş modelidir, ancak açıkça adam olmadığınızda bu tür bir reklamın yapılmasını sevimsiz buldum :D Şüpheli davranışları nedeniyle, bu büyük topluluğu kişisel kazancı için istismar edeceği gerçeğinden dolayı ona karşı gerçekten çok kin besledim.

Yalanlar genellikle uzun bir yol kat etmez, bu olayda aaron'un kendisi ve bu pazarda sahip olduğu diğer birçok kişilik (alıcılar ve satıcılar) etrafında yarattığı ilgi çekici komplo, bu yıl 29 Ağustos'ta benim için ortaya çıktı. Yine de bu konuda bir şey yapmak istemedim çünkü darkweb'de farklı kimliklere sahip olmak çok yaygın bir şey ve benim de yaptığım bir şey.

Bununla birlikte, 22 Ağustos'ta Breaking Bad'de bir kullanıcı benimle iletişime geçti ve özel kullanım için Oxycodone başta olmak üzere çok çeşitli ilaçlar istedi. Konuşmaya başladık ve yaklaşık bir hafta sonra paket yola çıktı. İşte o anda alıcı aşağıdaki mesajla benimle tekrar iletişime geçti:

Bu aşamada bir ara vermenizi, oturumu açmanızı ve bu kimliğin size tanıdık gelip gelmediğine bakmanızı istiyorum :D

Hikaye devam ediyor...

Daha önce aaron ile oturumda hiç iletişim kurmadığım için, neler olacağını göremedim ve kim olduğumu bildirmek için 'Yo Gordon' şeklinde tembel bir mesajla kullanıcıyla iletişime geçmeye devam ettim.

2 saat 2 dakika sonra mesaj talebim kabul edildi. Kullanıcı cevap verdi:

Onunla yüzleşmeye devam ettiğimde şöyle dedi:
Daha önce ÇOK duyarlı olmasına ve ABD'de hala öğlen olmasına rağmen tüm gün boyunca hiçbir şey söylemedi
Kazmaya devam ettim:
Çıktı ve dedi ki:
Müşterimin onu neden bana yönlendirdiğine dair bazı fugazi açıklamalar aldım, çünkü aaron'un ABD'de büyük bir Oxycodone tedarikçisi olması gerekiyordu :D :D Bana göre oldukça açık :)

Bana profili gönderen BB kullanıcısı da bir gün boyunca cevap vermedi ve sonra söyledi:

Cevap verdiğimde:
Cevap alamadım, paket teslim edildiğinde bir daha benimle iletişime geçilmedi ancak hesap bugün itibariyle hala aktif (son aktif olduğu zaman: 9 Ekim 2023)

Bu biraz yoruma açık bir alan bırakabilir ama bana göre her şey oldukça açık.

Adreste görebildiğim verilere göre hesabın arkasındaki kişi ABD'den! (Bana adresini sormayın :D)

Elimdeki yukarıdaki ifadelerin kanıtlarını (ekran görüntüleri + videolar) eklemeye devam edebilirim, ancak bu zaman ve enerji kaybıdır!

Aaron hakkında fikir sahibi olmama neden olan diğer durumlar şunlardır:

1. Satıcı olarak yeni başladığımda, Chobeskunk gibi kullanıcılar ve Fransa'dan 2 kişi daha sipariş verdikten ve jeton gönderdikten sonra 3 haftadan fazla bir süredir aaron'un cevabını bekliyordu, o zamandan beri insanlar buraya gelip haftalarca aynı hayaletlenme sorunuyla hiç durmadı ve bu 4 ay önceydi.
Sipariş aldıktan sonra hayalet = dolandırıcılık
2. Kokaini %70'te test edildi, %90+'da reklamı yapıldı
3. İnsanlar Meth sipariş etti, 4MMC aldı
4. Oturumda Fentanil ile bağlanmış Oksikodon sattığını itiraf etti.
5. 95 4MMC hakkında paylaşım yapıyor ama müşterilere kirli mal gönderiyor. Bu ortaya çıktığında, kimyagerlerinin çalışmalarını iyileştirmek için uçakla laboratuvara uçarak bunu gerçekten hallettiğini söylüyor

Çocuklar, tüm bunlar o kadar kötü ki, nasıl bu kadar uzun süre devam edebildiğine ve bu adamın hala nasıl yasaklanmadığına inanamıyorum? İzlemesi gülünçtü ama dürüst olmak gerekirse, Breaking Bad'de uyuşturucu satın alan bir kullanıcının bu yüzden hastaneye kaldırıldığı türden bir ilgi istiyor muyuz? aaronstevens'ın ve her bir yan hesabının gitmesi gerekiyor!

İnsanlardan ne kadar para dolandırdığını gerçekten merak ediyorum.

Breaking Bad'de zorunlu emanet işlemlerine ihtiyaç duyulmasını gerçekten teşvik ediyorum, forum dışında insanları sürükleyen herkes, yöneticiler tarafından verilmediyse derhal yasaklanmalıdır.

View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
98'i ekleyebilirim!!! SÜPER AMFETAMİN gerçekten de kurutulduktan sonra maksimum %70'ti ve ayrıca, şu anda bir şirket işletiyorum ve yakında 27. laboratuvarı açıyorum ve hala müşterilere veya iş ortaklarına ne kadar çok şey yapmam gerektiğine bağlı olarak 10 dakika - 2 saat arasında yanıt vermeyi başarıyorum, oysa onun tam tersine 8 gün sürdü sanırım... evet, bunun nasıl bu kadar uzun sürdüğünden emin değilim

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Şikayeti başlatmak ve onu eylemlerinden dolayı ifşa etmek için bir kişiye ihtiyaç vardı, sonunda gerçekleştiği için mutluyum!

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Bu çok sus, aaron orada biraz kaymış gibi görünüyor, sanırım birçok yan hesapla hokkabazlık yaparken kim olmanız gerektiğini unutuyorsunuz

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Dürüst olmak gerekirse, bu benim için gerçekten çok anlamsız. Özellikle teslimat mükemmel olmasına rağmen bu kullanıcı tarafından bir daha asla iletişime geçilmemesi alışılmadık bir durum.

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Gordon, bu dünya hakkında senin yarısı kadar bile bilgim yok, ama ülkemde bu işlerde kurnaz ve yaşlı bir tilkiyim ve Aaron'un davranışı ilk andan itibaren şüpheliydi.
Adamı bir yıldır izliyorum, diğer satıcıları nasıl küstahça bastırmaya çalıştığını. Ama görünüşe göre ben de yaşlanıyorum, çünkü zaman geçti, olumlu değerlendirmelerin biriktiğini gördüm ve belki de denemeye değer diye aklımdan geçti...
Sonra skandal patlak verdi, neyse ki benim için. Ayrıca sizin için de şanslıyım, çünkü güvenilirliğinizle onu kısa sürede yendiniz.
Sakıncası yoksa biraz amfetamin almak için yakında size uğrayacağım... 😇😂😂😂

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Çoğu şey o kadar açık ki, sanırım içgörü gerekmiyor :) Ama elbette her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz ve sizin için bir sipariş vermeyi başarıp başaramayacağımızı görebiliriz! Elbette sakıncası yok :D :D :) :)

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Her şey ortaya çıkıyor ve özellikle de bir zamanlar topluluk içinde sahip olduğu itibar ve güven göz önüne alındığında, hayal ettiğimden daha da kötü. Buna karşın Aaron'un eylemleri buradaki herkese açık bir ihanettir ve kesinlikle ifşa edilmelidir.

Aaron'la Güney Kore'ye verdiğim ve değeri birkaç bin doları aşan önemli bir siparişle ilgili olarak yaptığım görüşmelerde endişe verici bazı tutarsızlıklar ortaya çıktı:

1. Alışılmadık derecede şişirilmiş bir fiyat verdi, neredeyse geleneksel fiyatın dört katı.
  2. Yüksek fiyata rağmen Aaron herhangi bir takip detayı vermekten kaçındı ve her zaman muğlak bahanelerle geçiştirdi.
  3. Zamanla, eninde sonunda teslim edileceği konusunda defalarca güvence vermesine rağmen, ne sevkiyata dair bir kanıtı ne de nerede olduğuna dair bir fikri olmadığı acı bir şekilde ortaya çıktı.
Tam ya da kısmi para iadesi, hatta yeniden sevkiyat gibi herhangi bir telafi biçimini güvence altına alma girişimlerim yanıtsız kaldı ve böyle bir sipariş için para iadesi yapılamayacağı açıkça iddia edildi. Aaron'un, özellikle Güney Kore gibi zorlu varış noktalarına hiçbir şey göndermeyerek ve sadece gönderilmesi zor bir yer olduğunu ve geri ödemenin mantıklı olmadığını iddia ederek, nakliyenin karmaşıklıklarını ve zorluklarını sömüren bir model olduğu görülüyor

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Maddi ve hatta fiziksel olarak neden olduğu toplam zararı ancak hayal edebiliyorum. Pişmanlık yok ve birini sahte ilaçlarla hastaneye yatırmanın affedilmesi mümkün değil

BB ekibi, zararı en aza indirmenin ilk adımı olarak, e-posta adresiyle ilgili her bir gönderinin silinmesi için devreye girmelidir!

Belki şimdiye kadar 'dolandırıcı' unvanını da hak etmiştir, bunu takdir ediyorum :)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
@aaronstevens ve diğerleri

BB ekibi, tutuklamaların bizim işimizde olan bir şey olduğunun farkındadır. Her tutuklama bir işi yok etmez.
Aaronstevens 'ın başının dertte olduğu haberi çıkar çıkmaz hemen bize ulaştı ve insanların paralarını geri alabilmeleri için tüm siparişleri iptal etmemizi istedi.

Ayrıca @aaronstevens 'ın iş kaybını en aza indirmeye çalıştığının ve siparişlerin çoğunu müşterilere ulaştırmak için çaba sarf ettiğinin de farkındayım.

Durum istikrara kavuşana kadar tüm @aaronstevens ilanlarını geçici olarak gizledik. Sorunların çoğu çözüldüğünde, @aaronstevens BB'de işlem yapmaya devam edebilecek, ancak tüm anlaşmaların emanetten geçmesi için habercilerin bağlantılarını yayınlamayacak.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Bu, alıcıları LSD gibi fiziksel bir tehlikeye maruz bırakan sahte ürünler satmak için bir bahane değildir.
Breaking Bad'in uyuşturucu piyasasından kaldırmaya çalıştığı şey de tam olarak budur; daha iyisini bilmedikleri için tüketicilerini sömüren satıcılar

Konu başlığındaki tüm iddiaları okuyun, bu, sözde birkaç günlüğüne onun / ekibin iş yapmasını engelleyen bir baskınla gerekçelendirilebilecek her şeyin ötesine geçiyor. Bu başlığın konusu çok daha büyük

View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
Laboratuvar testleri istemiyorum. En azından kurbanı ve hikayesini görün. Ne kullanıyordu, ne kadar kullanıyordu, belirtileri nelerdi, Aron'dan aldığına dair kanıt. Sadece bunu.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Alıcı ile temas halinde olduğu için bunu Cut aracılığıyla almanın mümkün olması gerektiğini düşünüyorum, eğer bir TXID kanıtı varsa daha da iyi olur.
NoCutt Bir şeyi düzeltebilir misin? :)

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Tüm e-posta bağlantıları hala profil sayfasında görülebilir

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Belli ki site yöneticileri başından beri bu işin içinde

Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.