Alüminyum amalgam (Al/Hg) özeti

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Cıva nitratı eklemeden önce folyo üzerinde HCl ile bir yıkama yapmaya ne dersiniz? Bu, reaksiyonu durduran oksit tabakalarını ortadan kaldırmaz mı?

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Biraz geç oldu ama bu zaman çizelgesini okuyan herkes için...bu amaçla ultra sonik bir temizleyici kullanın

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Bu, NaBH4 gerektiren sentezlerin yerine kullanılabilir mi? Hamilton Norris'in sentezini izleyerek 5-MeO-T'den 5-MeO-DMT yapmaya çalışıyorum, ancak elimde NaBH4 yok.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Ben öyle düşünmüyorum

View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
NaBH4 yapmanın süper yüksek sıcaklık veya basınç gerektirmeyen ve amatör bir laboratuvarda küçük ölçekte yapılabilecek bir yolu var mı, yoksa pes edip Çin'den sipariş verip gümrüğün beni sorgulamamasını mı umacağım?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, satın almaya değer. Özel ekipman ve uygun laboratuvar deneyimi + becerileri olmadan bunu yapamazsınız.

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Al/Hg bu sentez için neden işe yaramıyor? Triptamini metillemek için imini indirgemesi gerekir, değil mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Ben bu yolu denemedim. Siz de bu araştırmayı gerçekleştirebilir ve deneyimlerinizi BB Forum ile paylaşabilirsiniz

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Bunun mümkün olabileceğini düşünüyorum ama tam olarak emin değilim. İndol üzerindeki çift bağı azaltacağını düşünüyor musunuz?

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Çok emin olmadığım tek şey ürün, MMT mi yoksa DMT mi yapacak. Al/Hg ile amfetaminden metamfetamin sentezinizde, amine yalnızca bir metil grubu ekleniyor.

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Nitrik asit içinde cıva çözeltisi hazırladıktan sonra bu çözeltiyi su ve alüminyum folyo içeren bir şişeye ekledikten sonra, bu reaksiyondan çıkan dumanı nasıl düzgün bir şekilde havalandırabiliriz? Dumanlar hava filtresinden kaçacak ve maskeden de geçecek kadar güçlü görünüyor. Vakum pompasını şişeyle birlikte kullanmayı ve ardından bir vakum regülatörü kullanmayı düşünüyordum, böylece vakum gücü dumanların dışarı atılması için yeterli olacaktı, ancak patlama riski olabileceğinden hidrojen gazı pompalamaktan endişe duyuyorum

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
G.Patton Aradığım cevabı buldum ve bu yazıda bazı pratik deneyimler gördüm. Diğer soruların cevaplarına ihtiyacım var, teşekkür ederim.

TheDefender1707

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Reaction score
3
Merhaba Amfetamin sentezi için cıva (Ii) nitrat gibi aynı miktarda cıva (Ii) klorür kullanabilir miyim pls