Asit-baz ekstraksiyonu ile amfetamin saflaştırma

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba General Patton, pembe adderal haplarının nihai üretimini gösteren herhangi bir kaynak bulamıyorum. Pembe adderal hapları yapmak istersem, bu talimatı özel olarak takip etmek zorunda mıyım? Zaman ayırdığınız ve yardımınız için teşekkür ederim.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
659
Pembe renkle mi yoksa amfetamin ve dekstroamfetaminin farklı tuzlarını içeren amiralin bileşimiyle mi ilgileniyorsunuz?

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Piyasadaki tüm adderal hapları pembe renkli değil mi? Naif sorum için özür dilerim, ama adderal üretimine bakmak istiyorum ve buna nasıl başlayabilirim?

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Daha önce bir tane almıştım ve odaklanmama çok yardımcı oldu. pembe bir haptı ve üzerinde 20MG yazıyordu sanırım. aynı şeyi evde veya hatta doğru kaynaklarla bir laboratuvarda üretmemin bir yolu var mı?

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba, IPA-aseton ile temel yıkama ile ilgili bir sorum var, henüz ABE değil.
S1: eczane %99 IPA yeterince iyi değil mi? nalburdan alınan asetonun anhidrojenli olmadığını biliyorum,
S2: erowid'de crack tarifi okuyordum ve bazı yöntemler crack'i kurutmak / iyileştirmek için ısı lambasından bahsediyordu: bu amfetamin / metamfetamin için uygulanmalı mı? genel olarak ne kadar süre iyileşmelerine izin veriyorsunuz?
S3: sardunya nasıl kokar? tanıdığım birkaç kişiye sordum ve şaşırtıcı bir şekilde kimse bana cevap vermedi

Birkaç tane daha var ama şu anda aklıma gelenler bunlar.

WillD

Expert
Reaction score
1,017
IPA çözünen ürün ve bazen aseton kullanmazsanız kristalize etmek zordur.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
99 iPad'in %1 su olduğunu düşünürseniz, kullandığınız her 100 ml'de bir gram meth çözecektir. Yine de kurutmak zor değildir. Çatlağı kurutmanıza gerek yoktur, suyu dışarı atar ve kendini oldukça hızlı kurutur. İkliminiz soğuksa bir ısı lambası yardımcı olabilir. Çözücüyü çok hızlı buharlaştırırsanız istediğiniz parçaları elde edemezsiniz. Kristalleşmenin birincil etkisi, sıcak çözücü ile soğuk çözücü arasındaki çözünürlük farkından kaynaklanır. Eğer çözücüyü buharlaştırırsanız sadece toz elde edersiniz.

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Çok asidik bir amfetamine nasıl ulaşabilirim? reaktif testi kırmızıya dönüyor

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, aşırı asitlendirdim. Bu çok açık. IPA veya aseton ile yıkayabilirsiniz.

View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
IPA ile yıkayarak elde edebilir miyim? Metanol yararlı olabilir mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Evet, IPA kullanabilirsiniz. IPA yıkama dediysem.... yıkama için IPA kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Hayır, metanol kullanılamaz.

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
IPA'da biraz karbonat eritmek bana yardımcı olabilir mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Hangi nedenle? Amfetaminin bazik bir madde olduğunu ve kabartma tozu ekleyerek serbest baz haline getirdiğinizi anlıyor musunuz?

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
pH çok asidik, çok acı verici, IPA ile temizlemek yanmayı azaltıyor ancak test şeritleriyle ölçüm yaparken pH hala çok asidik

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Aklımda biraz karbonat eritmek ph'ı hafifçe 6'ya yükseltmek şimdi ph 1'de

Bu temizliği IPA içinde çözülmüş biraz karbonatla yaparsam bana yardımcı olabilir mi? Ya da alkolle yeterince temizlersem pH 6 olur mu? en az 5, sadece amfetamine dokunarak test şeridine bakın

J7BE0oWPNR

Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Kabartma tozunu unutun. Lütfen bana bir reaksiyon karışımından amfetamin içermeyen bazın ekstraksiyonunu nasıl gerçekleştirdiğinizi tüm ayrıntılarıyla açıklayın. Nasıl asitleştirdiniz? Sorununuzun nedenini anlamam gerekiyor.

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
sülfatı olduğu gibi satın alın
İlk çizgiyi çektiğimde yıldızları gördüm.
Sonra pH değerini ölçtüm.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Hazır amfetamin sülfat satın aldınız mı? Burada var mıydı? Muhtemelen, IPA'da çözünmeyen ve onu çok asidik hale getirebilen sodyum hidrojen sülfat vardır. Asit-baz ekstraksiyonu sizin için sadece bir seçenektir.

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Bunu sade bir şekilde açıklayabileceğim bir yer var mı? Bu kimyasalları bulmakta zorlanıyorum

Bu gerçekten hayatımda bir ilk olacak, kendimi bunu yapabilecek kapasitede görüyorum ama ürünleri alamıyorum

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
137
Deals
8
Bu yöntemi bir kez denedim ancak NaOH çözeltisi eklerken beyaz çökelti oluştu, bu yüzden yeniden bazlayamadım

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
böyle bir şeye mi atıfta bulunuyor? fazlar ayrılmamıştı
SrUFD7xY2a

View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
DCM veya Dietil Eter yerine çözücü olarak toluen kullanabilir miyim? Bu 2 çözücüden herhangi birini elde etmem imkansız.

Yağ oluşmadı, katıyı çıkarmak için suyu filtrelediniz ve sonra amfetamini sudan çıkarmaya mı çalıştınız?

Bu kadar çok şey sorduğum için özür dilerim, kendi imkanlarımla bulabildiğim her şeyi bulmaya çalışıyorum ama bilgiler sınırlı.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, üzülmeyin.
Evet, toluen kullanabilirsiniz.
Evet, prosedürler doğru. Ama görünüşe göre amfetamin yok.

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Merak ettim... Ürünü sadece 2 şekilde bitirdim... HCL/sülfürik gaz veya su ile L/L ekstraksiyonu. Ekstraksiyon çözücülerinin DH2O ile karıştırılması ve uygun PH seviyelerine ulaşana kadar asit damlatılması ve ardından suyun buharlaştırılması. Bu, kristalize etmek için H2SO4/aseton eklemek kadar temiz bir ürün sağlar mı?

cooperation

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Meth meth yağı nasıl kristalize edilir