4-metilpropihenon içeren BK4 (2b4m)

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Bir satıcı olarak, anonimliğinizi ve diğerlerini kötüleştireceği için yaptığınız "yanlış noktaları" açıklayamam - Müşterilerimle savaşmak için burada değilim canım - "Kaybettiğiniz" para hakkında çok kötü hissettiğinizi görebiliyorum, her zaman geri ödeme hakkında konuşuyorsunuz - Sizi bu kadar büyük miktarda satın almaya zorlamadım - emanet kabul edildi ve var olduğundan beri benimle yapılan anlaşmalarda sorun olmadı. Artık metninize cevap vermeyeceğim ama şimdi birçok insanın bana yazdığını ve bazı şeyler söylediğini görebiliyorum. Başından beri bana "iğrenç" demeniz, ne tür bir insan olduğunuzu ve şu anki davranışınızı da gösterdi - müşterilerimin% 99,9'u mutlu ve ürünü geri alma konusunda sorun yaşarsa yeniden gönderim aldı, ancak noktaları kabul etmesek bile asla kaba davranmadı. Fikriniz için teşekkür ederim - herkes için görünür olması daha iyi - artık benim tarafımdan size cevap yok. Diğer insanlara - mağazamın bir parçası olduğunuz için teşekkür ederim! Mutlu Tatiller!!!
YENİ KİMYASALLAR YAKINDA EKLENECEK - SICAK ÜRÜNLER

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
En kolay yol, sorunlardan kaçmak veya sorunu başkasının kafasına yüklemektir. Harika satıcı lol