4-metilpropihenon içeren BK4 (2b4m)

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Kendi kendime 2b4m yaptım, asla sorun yaşamadım.

Attachments

• 47KCWkO2BF.jpeg
    47KCWkO2BF.jpeg
    5 MB · Views: 371
  • LhUsPoZ0tC.jpeg
    LhUsPoZ0tC.jpeg
    5.5 MB · Views: 355

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
20mm çaplı kristaller benim küçük oğlum =)

ve aminoketonu serbest baz olarak saklamak pek akıllıca bir fikir değildir. Ve evet, aminler normal durumda renksiz şeffaf sıvılardır. Aminoketonda idrar rengi var, belli ki safsızlıklar var ...
Gösteriş yapmadan önce, en azından kimin önünde gösteriş yaptığınızı biraz düşünün =)

Attachments

• dDc56S2ojn.jpg
    dDc56S2ojn.jpg
    313.9 KB · Views: 128

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Evet ve yapılması için haftalara ihtiyaç var
Ben 1 günde yaptım.
Tüm sentezler 1 gün içinde gider ertesi gün ürün kullanıma hazır olur.
Bunun gibi bir resim için haftalar gerekir. Haftalarca bekleyecek zamanım yok.

Attachments

• m4SBCNJaxr.jpeg
    m4SBCNJaxr.jpeg
    70 KB · Views: 121
  • HBJIeg9VE2.jpeg
    HBJIeg9VE2.jpeg
    325.2 KB · Views: 120

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Havalı olduğunuzu kanıtlamak için herkesi bokla karıştırmaya çalışıyorsunuz, ancak fotoğraflarınıza bakılırsa öyle değil. Yaklaşık yüzde 30 safsızlık bulunan bk4'ü temizlemek için en iyi seçeneği arıyoruz ve eğer aptalsanız, yazıyı en başından itibaren tekrar okuyun, benden ne tür bir safsızlık ve temizleme seçenekleri olduğuna dair bir gösterge var. Biz insanlara yardım etmeye çalışıyoruz, siz ise bana bir şeyler öğretmeye çalışarak saçma sapan şeyler paylaşıyorsunuz. En iyi çözüm, sorunu çözmek için sunacak iyi bir şeyiniz yoksa ağzınızı kapatmanızdır.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Kardeşim y konusunda mutluyuz, y spam yapmayı bırakabilir mi? İnsanlar sorunu çözmeye çalışıyor

View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Evet ben ineğim xD

Attachments

• H5D39BsdqI.jpeg
    H5D39BsdqI.jpeg
    5.6 MB · Views: 360

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
bunlar kristal değil ve içlerinde kir var))) Çekirdekleri mi ölçmek istiyorsunuz yoksa size 5 kg ağırlığında yekpare kristaller mi göstermem gerekiyor? )))

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Yeniden kristalleştirdim, 60g 2b4m (üstte yüzen 4-metilpropihenon yağını çıkarmak için sıcak suyla yıkadım) 100ml IPA içinde 60c sıcaklıkta, su banyosu ve termometre kullanarak kontrol ettim, 44g geri aldım, umarım şimdi saftır. Şimdi 1g 2b4m deneyi yapıyorum.

Fotoğrafların bir şey ifade etmediğini biliyorum ama sadece kirli yıkanmamış ve 2b4m ile yıkanmış ve yeniden kristalize edilmiş 2b4m'yi göstermek istedim.

Umarım 1g deneyi işe yarar

Attachments

• F9rxdPpACE.jpg
    F9rxdPpACE.jpg
    326.8 KB · Views: 136
  • EC4xnWhFpB.jpg
    EC4xnWhFpB.jpg
    146.5 KB · Views: 131

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Evet bu sarı kirli 2b4m whrite kristali şimdi saf

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Sayın açık, bunun için IPA'dan yeniden kristalleştirdik. Sadece beyaz renk saflığın garantisi değildir, bir kimyager olarak bunu bilmemeniz garip)

karate.kid

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Neredeyse %30 karıştırma tozu? Gerçekten insanlar ne sattıklarını bilmiyorlar mı? Bu şaka

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
satıcının cevabıyla birlikte ekran görüntüsünü okuyun... ne diyebilirim ki...
Gelen reaktiflerin kalite kontrolü yok. ve bk4'ü kim ürettiyse brominasyonu çok kötü ayarlamış, bu yeni başlayanlar için standart bir sorundur, asit dengesizliği nedeniyle reaksiyon yükselir ve brominasyon sonuna kadar gitmez
ve tabii ki gaz kromatografisi-kütle spektrometresi değil ve hatta RF noktaları için plaka üzerinde bile kontrol etmedim

Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Özür dilerim, Google translate çeviriye beni ekleyerek sürekli beni ayarlıyor, ben ... I ... I ... =)

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
Satıcı Pl adam Pl'den arkadaşlarım var ve bir şirket boktan bromoketonlar satıyor. eğer satıcıysa, keton aldığı yeri değiştirme zamanı geldi. bu şirket bu personeli çok zaman satıyor, bu yeni başlayanlar için sorun değil

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Bromoketon sentezini yapan kişi, alüminyum oksitli plakalar üzerinde reaksiyonun tamamlandığını kontrol etmez. Çinliler her zaman GC belgesini ekler, sadece kötü tedarikçiler/üreticiler kontrol etmez ve spektrumu sağlamaz.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Çin'de 4-metilpropiofenon için toptan fiyatlar bir tondan kg başına yaklaşık 30 $, sentez doğru yapılırsa verim 1.3-1.4 kg bk4 (b2m4) ve bk4 için fiyat tamamen farklıdır.

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
Evet ve personel satın alıyorsunuz, boktan bir iş yapıyorsunuz, düşük verim, çok risk.
Onlar sadece personel satar, yasal olarak iş yapar ve para sayarlar.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
G.Patton
Doğru anladım: 1. Satıcının kendisi düşük kaliteli mal sattığını itiraf etti 2. Satıcı malları değiştirmeyi veya maliyetinin bir kısmını bile olsa telafi etmeyi reddediyor 3. Satıcının kendisi kusurlu ürünü itiraf ettikten sonra erime noktasının kanıtını mı istiyorsunuz?
Satıcının kendisi itiraf etmişken kanıt istemek sizce de garip değil mi?

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Bana ürünün boktan olduğunu söylemedim. Müşterilerle hiç sorun yaşamadım, ancak yaklaşık 1 aydan beri birçok Polonyalı insanın itibarımı kötüleştirmeye çalıştığını görüyorum - düzgün yazmayı bilmeyen Polonyalı insanlara özgü bozuk dil bilgisini görmek kolay.
Ürünlerim en iyisidir ve başlangıçtan beri iyi bir üne sahibim. Hiçbir şeyi kabul ettiğimi söylemeyin - birçok insan beni işten çıkarmak istiyor çünkü emanet satış sistemi sağlıyorum çünkü insanları boktan ürünler satarak veya hatta göndermeyerek dolandıramıyorlar. Bu gerçekten utanç verici sevgili insanlar - satıcılarınıza saygı gösterin.

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Bana gönderdiğin şeyi oku. Bir hata yaptığınızı ve başkalarının kaliteden şikayet ettiğini KABUL EDİYORSUNUZ...

Hata yaparsanız ve bunu sizin gibi kabul ederseniz, o zaman herhangi bir iyi insan ellerini kaldırır ve müşterilerle bir şeyler çözer, böylece müşteri mutlu olur ve ayrıca müşteri geri gelir çünkü güven kazanmışlardır.

Attachments

• FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Daha önce de söylediğim gibi - geri ödeme mümkün değil - kendi sorumluluğunuzda sipariş veriyorsunuz - belirli bir kişi için özel olarak sipariş edildi ve iade edilemez - birinin bana uygun ürün gönderdiğinden emin olamıyorum ve eğer birisi para kaybetmekten korkuyorsa neden 250g yerine 5kg sipariş ediyor? Kimseyi zorlamıyorum ve listelerimden 50g bile sipariş edebilirsiniz.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Bir sorun olduğunda sizinle bile konuşuyorum - birisi alibaba'dan falan sipariş verdiyse ve kızgınsa satıcıdan yanıt bile alamayacak - ABD AUS dahil dünya çapında insanları göndermemiz gerçekten üzücü ve aylardan beri ve sadece 1 müşteri arkadaşıyla birlikte bu iddialarda bulunuyor ...
Saygılarımla iyi insanlar

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Bana gönderdiğinizi okuyun. Söylemek istediklerinizi değiştirmeyi bırakın. Bu çok saçma.

Hiç güven yok, kendi riskimizi alarak satın alıyoruz, bu kesinlikle şok edici

Attachments

• SzUsqEiO9y.jpg
    SzUsqEiO9y.jpg
    579.9 KB · Views: 108

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Bu fotoğrafta hata yaptığınızı kabul ediyorsunuz ama hatanızı düzeltmek istemiyor musunuz?!

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Kardeşim senin ürünün yüksek seviyede, sentezleri uygun değil ve kimyasal deneyimleri amatör yani