4-metilpropihenon içeren BK4 (2b4m)

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Bana ürünün boktan olduğunu söylemedim. Müşterilerle hiç sorun yaşamadım, ancak yaklaşık 1 aydan beri birçok Polonyalı insanın itibarımı kötüleştirmeye çalıştığını görüyorum - düzgün yazmayı bilmeyen Polonyalı insanlara özgü bozuk dil bilgisini görmek kolay.
Ürünlerim en iyisidir ve başlangıçtan beri iyi bir üne sahibim. Hiçbir şeyi kabul ettiğimi söylemeyin - birçok insan beni işten çıkarmak istiyor çünkü emanet satış sistemi sağlıyorum çünkü insanları boktan ürünler satarak veya hatta göndermeyerek dolandıramıyorlar. Bu gerçekten utanç verici sevgili insanlar - satıcılarınıza saygı gösterin.

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Bana gönderdiğin şeyi oku. Bir hata yaptığınızı ve başkalarının kaliteden şikayet ettiğini KABUL EDİYORSUNUZ...

Hata yaparsanız ve bunu sizin gibi kabul ederseniz, o zaman herhangi bir iyi insan ellerini kaldırır ve müşterilerle bir şeyler çözer, böylece müşteri mutlu olur ve ayrıca müşteri geri gelir çünkü güven kazanmışlardır.

Attachments

• FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Bir sorun olduğunda sizinle bile konuşuyorum - birisi alibaba'dan falan sipariş verdiyse ve kızgınsa satıcıdan yanıt bile alamayacak - ABD AUS dahil dünya çapında insanları göndermemiz gerçekten üzücü ve aylardan beri ve sadece 1 müşteri arkadaşıyla birlikte bu iddialarda bulunuyor ...
Saygılarımla iyi insanlar

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Bu fotoğrafta hata yaptığınızı kabul ediyorsunuz ama hatanızı düzeltmek istemiyor musunuz?!

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
33

Constantylious777 en güvenilir kimyasal satıcılardan biridir.

Sierra'nın en iyi bildiği gibi, tanınmış darknet satıcıları ile başarılı işbirlikleri vardı: Pygmalion.
Sierra, kalite ile ilgili herhangi bir sorunun geliri artırma arzusundan kaynaklanmadığına inanmaktadır.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Ürünün farklı olduğundan şikayet eden insanlar vardı ama her şey yolundaydı. Benim için gerçekten çocuk gibi olduğunuz için konunuza ve yorumlarınıza cevap vermeyi bırakıyorum - lütfen artık benden sipariş vermeyin - sizi 5kg almaya zorlamadım. tüm parayı kaybettiğin için ağlamak yerine sadece 50g sipariş edebilirsin. Bunun hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum - belki de sizinle işbirliği için iyi bir tedarikçi değilim - saygılarımla.

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
Polonyalılar hakkında kötü konuşmayın. İnsanlar şikayet ediyor çünkü orada personel satın alabileceğiniz çok sayıda şirket var, evet. Bu yasal olarak orada. Diğer ülkelerde satın almak sorun. İnsanlar burada düşündüğünüzden% 60-70 daha fazla sentez verimi gösteriyor.
Biri sana 3 bin ödediğinde her seferinde nickini değiştiriyorsun.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Polonyalıların kötü olduğunu söylemiyorum - sadece insanların faaliyet gösterdiğim pazardan olduklarını ve beni işlerine tehdit olarak gördüklerini düşünüyorum.

Saygılarımla, artık bu konuya cevap vermeyeceğim

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Merhaba, 2B4M ile ilgili olarak, bu sabah @Constantylious777 'den 2b4M ile bir sentez yaptım ve beyaz sütüm vardı https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, sanırım evet parti farklı ama emin olmak istiyorsanız ve para kaybetmek istemiyorsanız, küçük bir miktar satın alın ve / veya saflaştırın, iyi 2B4M'niz olduğunda, iyi bir 4mmc'niz var ;)

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Amaca uygun bir ürün sunan sıkı bir kalite güvence sürecini takip ediyor olmalılar. Belli ki umursamadılar ve ürünü ne olursa olsun sattılar. Onlar bu ürünü üreten profesyoneller ve daha iyi bilmeliler!!! Çok kötü bir uygulama.

Bu tıpkı bir kahve dükkanına gidip şekerli ve bol sütlü bir kahve istemeye benziyor ancak kahve elinize ulaştığında şekersiz ve sütsüz sade bir kahve oluyor ve size önce az miktarda sipariş vermeniz gerektiğini söylüyorlar.

Aptal değiller, ürünün %99 saflıkta ve yabancı madde içermediğinden emin olmak için bilimsel bir laboratuvarda fazlasıyla mevcut ekipmanla kolaylıkla yapabilecekleri testleri var!

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
İĞRENÇ TEDARİKÇİ. ONLARDAN SATIN ALMAYIN

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Bir kez yazmanız yeterlidir. Gönderilerinizi spam olarak değerlendirebilir ve sizi yasaklayabilirim. Bana bunu yaptırmayın. Ayrıca, anlaşmazlığı hemen çözmek için emanet kullanın.

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Özür dilerim, yaşadığım deneyimden dolayı oldukça üzgünüm.

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Sonunda BBgate'de de reklam veren yeni bir tedarikçiden yeni 2b4m'mi aldım. Bu temiz 2b4m için kimi kullandığımı size göstermekten mutluluk duyuyorum. Çok mutluyum.

Eski 2b4m fotoğrafın sol ön tarafındaki 4mmc solüsyonu (çok kirli ve çok fazla asetonla defalarca yıkadım, çoğu çöpe gitti) ve yeni 2b4m sağ arka taraftaki 4mmc solüsyonu (çok temiz, kirli 4mmc'yi temizlemek için kullanmam gereken aseton miktarının yaklaşık %10'unu kullandım) Sentezimi çok hızlı yaptım ve 2b4m'nin ne kadar temiz olduğuna çok şaşırdım. Kristalleri karşılaştırmak için sabırsızlanıyorum.

Attachments

• UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Mallarımın "kirli" olduğunu herkese duyurmak için bu kadar çaba harcadığınızdan ve şimdi "buradan yeni tedarikçi" hakkında konuştuğunuzdan beri - web sitemi ve hizmetimi kötü göstermek için bir ilginiz olduğuna gerçekten inanmaya başladım. Spam göndermeyi bırak dostum

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Peki bunun yerine ne yapmalıyım?

Benden 5KG 2B4M için ödeme aldığınızın farkında mısınız? Temiz olmadığı için boşa giden 2B4M ve bundan yaptığım tüm sentezler üründeki safsızlıklar nedeniyle boşa gitti (sentezin bir parçası olarak kullanılan diğer malzemelerin / bileşenlerin zamanı, çabası ve maliyeti de boşa gitti) Matematiği siz yapın, üstelik umursamadınız bile ve ürünle sıkışıp kaldım. Neyse ki biri bana ulaştı ve sizden kullanılabilir bir 2b4m elde etmek için onu nasıl yıkayacağımı ve yeniden kristalize edeceğimi öğretti.

Şimdi bile umursamıyorsunuz, benim, bir kişinin spam yaptığını düşünüyorsunuz, bu hiç de spam değil, aslında bir sonuçla takip ediyorum, böylece insanlar benden sadece% 85 değil, tüm hikayeye sahip oluyorlar ve sonunu dışarıda bırakıyorlar. Ve bana karşı kibar, güven verici ve yardımcı olmaktan başka bir şey yapmayan bir kaynağı tavsiye ederek bitirdim, müşterilerin değer verdiği bir şey ve yaşadıklarımı yaşamak yerine bunu başkalarıyla paylaşmak istedim.

Bana odaklanmak yerine neden sattığınız ürünler üzerinde periyodik kalite kontrolleri yapabileceğiniz bir sistem uygulamıyorsunuz, bu müşterilerinizin her gün yüksek kaliteli ürünler almasını sağlayacaktır, müşterileriniz bunun için size teşekkür edecektir.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Size basit bir soru. Neden 5 kg 2b4m satın alacağını hayal ettiğiniz bir rakip çok pahalı geliyor. Bunu yapmak zorunda olsaydınız, 10-20 farklı kişiden 100 gram satın almak çok daha kolay ve verimli olurdu.
Ve şimdi komik görünüyorsunuz, daha önce reaktifin kalitesiz olduğunu itiraf ettiniz, daha sonra diğer alıcılardan bu reaktif hakkında şikayetler aldığınızı söylediniz. Peki sonunda ne yapıyorsunuz? Müşterinize hiçbir tazminat ödemiyorsunuz, özür dilemiyorsunuz, sadece reaktifin kalitesizliğinden sorumlu olmadığınızı söyleyerek sorumluluktan kaçmak için acınası bir girişimde bulunuyorsunuz ve müşterinize iftira atmaya çalışıyorsunuz.
Saçmalamaya devam edebilirsiniz, ancak bu gerçeği değiştirmeyecektir ve bu çok basittir.

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Arkadaşımın fark ettiğine göre sentez berbatmış. 99 saflıkta bk4'e sahip olsanız bile, sentez yanlış yapılırsa 4mmc saflık elde edemezsiniz.

Attachments

• 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
Bir satıcı olarak, anonimliğinizi ve diğerlerini kötüleştireceği için yaptığınız "yanlış noktaları" açıklayamam - Müşterilerimle savaşmak için burada değilim canım - "Kaybettiğiniz" para hakkında çok kötü hissettiğinizi görebiliyorum, her zaman geri ödeme hakkında konuşuyorsunuz - Sizi bu kadar büyük miktarda satın almaya zorlamadım - emanet kabul edildi ve var olduğundan beri benimle yapılan anlaşmalarda sorun olmadı. Artık metninize cevap vermeyeceğim ama şimdi birçok insanın bana yazdığını ve bazı şeyler söylediğini görebiliyorum. Başından beri bana "iğrenç" demeniz, ne tür bir insan olduğunuzu ve şu anki davranışınızı da gösterdi - müşterilerimin% 99,9'u mutlu ve ürünü geri alma konusunda sorun yaşarsa yeniden gönderim aldı, ancak noktaları kabul etmesek bile asla kaba davranmadı. Fikriniz için teşekkür ederim - herkes için görünür olması daha iyi - artık benim tarafımdan size cevap yok. Diğer insanlara - mağazamın bir parçası olduğunuz için teşekkür ederim! Mutlu Tatiller!!!
YENİ KİMYASALLAR YAKINDA EKLENECEK - SICAK ÜRÜNLER

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
En kolay yol, sorunlardan kaçmak veya sorunu başkasının kafasına yüklemektir. Harika satıcı lol