Kannabidiolün (CBD) Psikoaktif Kannabinoidlere İzomerizasyonu

thcman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Birisi lütfen damıtılmış su ve şırınga ile ekstrakte etmeye çalıştığım bazı basit adımları gönderebilir mi, ancak yağa alkol eklerken mora döndü?

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Mor renge dönüşmesi, ürününüzün yüksek oranda CBD içerdiği ve etanol çözeltinizin alkali maddelerle karıştırıldığı anlamına gelir

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Neden bu forumda yayınladığım sitrik asit izomerizasyon yöntemini denemiyorsunuz, bu reaktif dünya çapında kolayca bulunabilir.
Biraz daha büyük ölçekli veya endüstriyel ölçekli bir üretime ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz ve bir ücret karşılığında tasarlamanıza yardımcı olabilirim, ancak bazı özel reaktifler gerektirir.
Başka sorularınız varsa mesaj bırakabilirsiniz, size ücretsiz yardımcı olurum

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
NPS için naptha'yı sorunsuz kullanabilir miyim?

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Nafta bölgeden bölgeye tam olarak aynı değildir, test etmeniz gerekir, bu çözücü herhangi bir kalıntı bırakmadan buharlaşır ve THC'yi kolayca çözer, o zaman tamamdır

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Tamam teşekkür ederim, DMT ekstraksiyonları için kullandığım şekerleme ve bundan kalıntı bırakmadan kuruduğunu biliyorum ama THC çözünürlüğünden emin değilim. Yine de DCM'yi bazı boya sökücülerden damıtabilirim, bu yüzden önce bunu yapabilirim ve sonra nap ile karşılaştırabilirim. Ya da THC'yi çözüp çözmediğini görmek için önce şekerleme ile deneyebilir ve çözmezse elimde DCM bulundurabilirim. Ucuz ve erişilebilir olması nedeniyle mümkünse nap kullanmayı tercih ederim, bunu denediğimde güncelleyebilirim ve herkese karşılaştırmalı olarak nasıl sonuçlandığını bildirebilirim.
NPS'yi geri dönüştürmekten bahsettiğinizde, damıtma yoluyla mı demek istiyorsunuz? Eğer öyleyse, ürünü kaynayan şişeden nasıl çıkarmanızı önerirsiniz?
Teşekkürler!! Bunu denemek için çok heyecanlıyım!!

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Düşük kaynama noktalı çözücüler kullanmayı tercih ederim, sadece su banyosunu geri dönüştürmek istemiyorsanız, çözeltiyi doğrudan açık buharlaştırmada, çözücüyü geri kazanmanız ve ardından sadece damıtmanız gerekir, eğer bir ev laboratuvarıysanız, çözeltiyi dökebilirsiniz. az miktarda çözücü kaldığında düz tabanlı bir kaba koyun, su banyosu yapın ve çözücüyü buharlaştırın, büyük miktarlarda yaparsanız bana özel mesaj gönderebilirsiniz

thcman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
İzopropil alkol uygulanabilir mi, etanol dışındaki en iyi çözücüler nelerdir

thcman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ekleme yaparken Stiring'i bırakmalı mıyım
Bikarbonat ve su ve nötralize etmek için ne kadar süre bırakmalıyım

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
İzopropil alkol iyi olacaktır, ancak ürününüzde izopropil alkol kalmadığından emin olmak istersiniz. Etanolü çözücü olarak nadiren kullanmayı denerim, bu yaklaşıma aşina değilim

Karıştırmanız gerekir, asit varlığında reaksiyon gaz halinde olacaktır, nötralizasyon çok hızlıdır ve uzun süre beklemenize gerek yoktur

thcman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Asidi kaynatmak güvenli mi, videoda iyi görünüyor, bunun için herhangi bir bi ürün var mı?
Rom bu ve izomerizasyonu etkiliyor mu?

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Asidi kaynatmaya çalışmadan, kesinlikle bir baz kullanabilir ve ardından NP ile ekstrakte edebilir, yıkayabilir, kurutabilir ve THC elde etmek için çözücüyü buharlaştırabilirsiniz, ki bunu yapmak çok basittir, sadece deneyin

thcman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hekzan uygulanabilir mi en güvenli seçenek nedir etanol ol gibi güvenli görünüyor ve toksisitesi yok, bu yüzden sadece etanol ile herhangi bir rota biliyorsunuz

thcman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hekzan, hepsinin kaynatıldığından emin olmak için etanol ve thc ile seyreltilir, videoları olan herhangi bir web sitesi biliyor musunuz, bu oldukça yaygın bir şeydir, google'da bir sürü patent ve tarif var, ancak etanol veya heksan ile herhangi bir şey bulamıyorum, thc ve yeniden izomer cbd'yi nasıl saflaştıracağınızı biliyor musunuz Bazı bilgiler edindim ama reaktifler toksik

thcman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Gördüğüm video artık burada değil asetik asidi kaynatmak güvenli mi, yakında np hekzan almalıyım, bunu yapmadan önce toksisite hakkında biraz daha araştırma yapmak istiyorum hangi sıcaklıkta buharlaşmalı

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Teorik olarak sigara içmek için güvenlidir, aslında çözücünün kaynatılmasıyla hangi yan ürünlerin üretildiğini bilmiyorum, belki asetat veya asetil ürünleri
Yeterli zamanınız varsa, çözeltiyi sadece THC macunu ve az miktarda sıvı kalana kadar buharlaşmaya bırakabilir, ardından hekzan ile ekstrakte edebilir, organik fazı sodyum bikarbonat çözeltisi ile yıkayabilir, organik fazı damıtılmış su ile yıkayabilir, organik fazı susuz sodyum sülfat ile kurutabilir ve THC elde etmek için çözücüyü buharlaştırabilirsiniz.

thcman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu şekilde polar olmayan hekzana sahip olmadığımı anlıyorum, ancak e likit yapmaya çalışıyorum, ürünün kokusu ve tadı nasıl olmalı ve negatif yan ürünleri test etmenin yolları var mı, asetat tehlikeli valin mi yoksa sigara içmek vitamin e asetat değil bu ürünü tehlikeli yapan nedir

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Mükemmel için HCl aq. soln kullanılabilir.

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Dökme CBD kullanıyorum ve kışa hazırlandığını sanmıyorum. Asidi nötralize etmek için kabartma tozu eklediğimde, tüm yağlar ve lipitler çökerek altta çok hafif ve katı bir tabaka oluşturuyor ve üstte çok fazla siyahımsı sıvı bırakıyor gibi görünüyor. En başından beri izopropil alkolde çözmüştüm, bu yüzden şimdi alkolün buharlaşmasını sağlamak için siyah sıvıyı büyük bir tabakta tutuyorum.