JWH-018 sentezi

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Video yok, ancak süreç hakkında burada, özel mesajda veya XMPP'de ayrıntılı olarak tavsiyelerde bulunabilirim. Bu sentez konusunda yeterince pratik deneyimim var.

View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
AlCI3 alüminyum klorür nitrometanın yerini alabilir mi? Nitrometan satın alamıyorum.

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Hayır, zaman azalmaz. Nitrometan kullanamayız, bir ürün elde ederiz, ancak verim düşer ve temizlenmesi daha zor olur. Belki 1,1,1,3,3,3-heksafloroizopropanol (HFIP) satın alabilirsiniz? Fiyatı en iyi seçenek olmasına izin vermese de.

Last edited by a moderator:

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Bu kitaba erişimi olan var mı?

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
İşte milyon dolarlık soru bu Fransız. Sanırım bir çaylaktan daha aşağıdayım çünkü kesinlikle bir kimyager değilim ama bazı şeyleri hareket ettirebilirim.

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Soğutma hakkında yazıldığı yerde, evet, reaksiyon ekzotermiktir. Reaktifleri çok düzgün ve yavaş ekleyin

Khaled

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Kalay (IV) klorüre alternatif nedir?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Muhtemelen evet, çünkü Hekzan ve DCM karışabilir çözücülerdir. Bu kılavuzda olduğu gibi eşit miktarda SnCl4 eklemek için konsantrasyona göre hekzan içindeki SnCl4 hacmini saymanız gerektiğini dikkate alın.

Khaled

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Kalay (IV) klorüre alternatif nedir?

curiousbob221

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba, 109555-87-5'i doğrudan tedarikçiden sipariş ettik, ancak 83-34-1.....3-metilindol gönderdiler.
Bu ürün bu sentezde 109555-87-5'in yerini alabilir mi?
Değilse 83-34-1'i kullanan başka bir yol var mı yoksa bu ürün iyi değil mi?
Yardım için teşekkürler.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Üzgünüm dostum, tedarikçiler seninle dalga geçiyor gibi görünüyor 3-metil indol aynı zamanda skatol olarak da bilinir ve edebi bir bok kokusudur (korkarım şaka yapmıyorum) ve ne yazık ki preparasyon için kullanılamaz çünkü 3 pozisyonu metil tarafından işgal edilmiştir (imkansız olduğunu söylemedim çünkü metilin karboksilik aside oksidasyonu, bu da pratikte değil teorik olarak daha fazla Friedel- için açil klorüre dönüştürülebilir.Naftalin ile el sanatları sadece benim hayal gücüm ve bunu yapan birini hiç duymadım) En iyi tavsiye, muhtemelen tüm moleküldeki en ucuz yapı taşı olduğu için indol satın almaktır.

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
merhaba arkadaşlar, JWH-018 sentezinde başarılı olanlara sormak istiyorum:
avrupa'da bulunan ve bitmiş üründen küçük bir miktar veya daha fazlasını satabilecek biri var mı?
pm lütfen

jarmy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Lütfen Kalay (IV) klorür hakkında yardım edin, bulamadım ve Kalay (Il) klorürü sıvı değil katı halde buldum, bu yüzden reaksiyonda kullanabilir miyim

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
SnCl2 (stannöz klorür), asilasyon reaksiyonunu katalize etmek için gerekli olan güçlü bir Lwis asidi değildir; youtube'da hedef bileşiğin kalay triblutil hidrit olduğu ancak SnCl4'ün, içinden Cl2 geçirilen ısıtılmış bir tüpte Sn metal tozundan bir ara ürün olarak hazırlandığı bir preparat bulabilirsiniz. Bu çok zor bir kimyadır, bu yüzden amatörler tarafından denenmemelidir, jwh018 öyle değildir.

jarmy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Bunun başka bir alternatifi var mı ve nedir?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Elimde kalay 4klorür var.
sadece avrupa

jarmy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Çok teşekkür ederim

jarmy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
İkinci ve son adımda sıcaklığı 70 santigrat derecede sabitledim ve sonuçta ürün zayıf çıktı. Buna göre, son aşamadaki reaksiyon için gerekli sıcaklık nedir?

Rita

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Jwh yeni başlayanlar içindir. Yaşlılar için zayıf ama aktiftir.:)

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
İlk adımda, onu katı halde elde etmeyi başardım. Etanol ile yeniden kristalleştirmeyi denedim ama olmadı, bu yüzden IPA ile yeniden kristalleştirdim. İkinci adım ise acelem olduğu için tam katılaştırmadan ipa ile yeniden kristallendirmeye çalıştığım reaksiyon. Fakat katı halde elde edilemedi. Yeniden kristallendirirken katı bir şey mi yapmam gerekiyor? Ve 2. adımda en uygun yeniden kristallendirme çözücüsü nedir?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
FjvYr8nOhI