JWH-018 sentezi

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Video yok, ancak süreç hakkında burada, özel mesajda veya XMPP'de ayrıntılı olarak tavsiyelerde bulunabilirim. Bu sentez konusunda yeterince pratik deneyimim var.

View previous replies…

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Ürün alkolden kristalleşmezse, soğuk su dökebilir ve bir çökelti elde edebilirsiniz. Bitkiler için gerekli 018 miktarı, elde edilen kaliteye ve toleransınıza bağlıdır. Belgelenmiş araştırma dozu - isabet başına 2 mg. Ama ben daha fazlasını düşünüyorum.

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Yanıt verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Çok faydalı bilgilerdi. Minnettarım.
Su ile yıkandığında 3(1-naftoil)indol renginin kırmızıya dönmesi normal midir?

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Temel olarak piyasada bu kırmızımsı

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Merhaba arkadaşım, çok iyi bir kimyager değilim ama yurtdışından satın aldığım öncülerden jwh ve 5f yapmayı başardım ve kannabinoid kimyası üzerinde çalıştığım için Naftalinden (naftalin) kannabinoid yapmanın mümkün olup olmadığını merak ediyordum.
Ayrıca anladığım kadarıyla karboksilatlar ve sentetik piretroidler kannabinoid oluşturmak için kullanılabilecek çok ilgi çekici özelliklere sahip? Bu konuda söyleyecek bir şeyiniz var mı ya da bana bir şekilde yardımcı olabilir misiniz? Cypermethrin'in kannabinoidlerin etkilerini artırdığını öğrendim.... bu mantıklı çünkü piretroidler sinir sistemini hedef alıyor ama eminim orada bulunacak altın vardır arkadaşım... lütfen bana cevap verin

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Bunun bu konu için uygun olmadığını düşünüyorum. Tasarımcı noidler üzerine çok sayıda araştırmamız var. Ve tamamen yeni olanları düşünmekten çok daha fazla klasik yapı var. Bana fikirlerinizi yazabilir ve ekiple birlikte noidlerin tasarımında yer alabilirsiniz.