MDMA/ecstasy saflaştırma yöntemi

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, katkı için teşekkürler, çok iyi çalışıyor ama bir şüphem var, kristalleştirirken (kristaller çok iyi çökeliyor) tipik mdma kristalleri gibi kristaller elde etmiyorum, daha çok kar tanelerine benzer bir şey, karlı bir günde bir bardakta buz kırılmasına, cam ama çok kırılgan. Neden sağlam bir cam elde edemiyorum? Teşekkür ederim ve selamlar 😊

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, rica ederim! Kristalizasyon prosedürü için buzdolabı kullanıyor musunuz? Ne kadar hızlı soğursa kristaller o kadar küçük olur.

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Evet, tabii ki, önce oda sıcaklığına gelene kadar dışarıda bırakıyorum, sonra %15 veya 20'si kristalleşti, sonra 2 saat buzdolabına ve sonra 3 saat dondurucuya koyuyorum. Yıkanan ürünün neredeyse %100'ü kristalleşiyor, ancak kristaller çok kırılgan, paketleme için kullanıldığında kuma dönüşüyorlar

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Birkaç kez IPA yaptım ve sanırım bu "kum" kristal tarzı IPA kristalizasyonunun doğal bir özelliği. Büyük kaya kristalleri elde etmek için suda yeniden kristalleştirmeyi deneyin.

View previous replies…

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Suyun içinde mi? Bunu nasıl yapıyorsun dostum?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Fark ettiğim şey, IPA, sentezin yan ürünü olan yapışkan siyah bileşiği çıkarmak için iyidir.