Efedrin tabletlerinden metamfetamin

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Merhaba, bir önceki sorunun cevabını bilen var mı? Ben de aynı şeyi düşünüyordum, çünkü I2 kolayca bulunabiliyor, bu yüzden HI kullanmanın avantajının ne olduğu net değil. Verim daha mı iyi?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
bilgi için teşekkürler

Toluen yerine nafta kullanabilir miyim?
Eğer sorun yoksa, aynı şekilde çıkarabilir miyim?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
1. Cam eşyalarınıza ya da herhangi bir kaba bir vakum pompası bağlarsınız. Buzdolabı pompasından bir vakum pompası oluşturabilir veya doğrudan bir tane satın alabilirsiniz. Eğer AB'deyseniz vevor.com'a göz atın. Biraz ararsanız bu konuda 100'den fazla youtube videosu bulabilirsiniz. Kurutma vakum altında yapıldığında hızlanır, çünkü buhar basıncı (sıvıların buhara dönüştüğü nokta) düşer. Bu da suyu veya diğer sıvıları daha düşük sıcaklıklarda kaynatabileceğiniz anlamına gelir.

2. Bunu neden yapasınız ki?

3. Bir ayırma hunisi ya da sadece bir beher ve bir şırınga. Çözücülerle özütleme, farklı bileşiklerin bir karışımına toluen gibi bir çözücü eklediğiniz ve etrafta döndürdüğünüz veya salladığınız anlamına gelir, toluende çözünenler toluende hapsolacak, diğerleri orijinal çözeltide kalacaktır. Daha sonra tolueni genellikle bir ayırma hunisi ile diğerlerinden ayırırsınız. Youtube'u kontrol edin.

4.. Evet. Meth yaparken efedrin ve psödoefedrin arasında hiçbir fark yoktur.

5. Suyu kaynatarak. Ya da onun yerine saf sodyum hidroksit alarak. Kül suyu. Dünyadaki hemen hemen her markette kanalizasyon temizleyicisi olarak bulunur.

6. Birkaç tane.

Yeni başlayan biri olarak, youtube'a gitmenizi ve oradaki chemtuber'lara göz atmanızı tavsiye ederim. En erişilebilir, pedagojik ve eğlenceli olanı NileRed'dir. Videolarının bir kısmını veya tamamını izleyin ve ihtiyacınız olan temel laboratuvar tekniklerinin çoğunu hızlı bir şekilde öğreneceksiniz.

ralralro

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4

tavsiyeniz için teşekkür ederim

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Moskova rotası yan ürün olarak fosfin üretiyor mu? Ve eğer öyleyse, bununla başa çıkmak için herhangi bir ipucu var mı (bariz olanlar dışında, yani tütsüleme, solunum cihazı)?

lucidfear666

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Sıcaklıktan hiç bahsetmiyorsunuz

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Reaksiyonda su var. Reflü kondansatöründe iyi bir soğutma varsa buharlaşma konusunda endişelenmeyin. Suyun varlığında, sadece iyot buharlarının nasıl yoğunlaştırılacağını düşünün.

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
Hii Uzman,
Seni tanıdığım için gurur duyuyorum.
İlaç üretimini öğrenmek için ilk adım, Meth shake n bake'i seçiyorum. Çünkü Neo Napacin tabletinden Efedrin HCL hapları almak kolay. Ancak 1 hap Teofilin 130 mg, Efedrin HCl 12,5 mg içerir. her tabletten saf Efedrin elde etmek için basit yöntemi benimle paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler Uzman
AeHlGrmxEg
Birbirinizi eğittiğiniz için Tanrı sizi korusun.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Aynı mesajın farklı temalarda çoğaltılmasına gerek yoktur. Daha fazla aynı mesaj silinecektir.

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
Hii Uzman,
özür dilerim, son kez. ilginiz için teşekkürler

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Hey dostum, lütfen bana ilk Pic'inizdeki Dükkan'ın yasal olup olmadığını söyleyebilir misiniz?

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21

Merhaba Patron "Efedrin ve teofilini ayırmak için karışım sulu %20 NaOH ile bazikleştirildi ve ardından efedrini çıkaran kloroform ile 2 kez ekstrakte edildi." (bu konu Neo Napacin tabletten devam ediyor)

Üzgünüm Patron
Çalıştım ama bunu anlamıyorum:

1. ⬇️
80 hap toplam içerik = 1 gram 10,4 gram Teofilin ise ne kadar NaOH% 20 ml boyutu önerirsiniz?

2. NaOH ile nasıl karıştırıyorum, yani sıcak su ile mi karıştırıyorum? yoksa sadece çalkalıyor muyum veya karıştırma çubuğu mu?

3. Bunu karıştırdıktan sonra, ne kadar klorofoam ekledim ve nasıl ekstrakte ettim? Çalkaladım mı yoksa?

4. "efedrini çıkarır" diyorsunuz. efedrin olduğunu nereden anlayabilirim? ayırma hunisi kullanırsam hangi katman tarafında?

Teşekkürler Uzman,
Ah evet son soru, RC Grubu'nda mısınız (1000 $)? Bunun faydası ne?
Eğer meth yapmayı başarırsam, meth satmak için kârdan bu gruba katılmak istiyorum

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Merhaba. Bu çözeltiyi tablet hacminin x2'si kadar eklemelisiniz.
20 g NaOH ekleyin ve dereceli silindir veya ölçü şişesinde 100 mL hacme kadar oda sıcaklığında su dökün. (100 mL hacim içindir, sadece örnek) Katı pulları çözmeniz gerekir.
Yaklaşık 1/4 NaOH çözeltisi hacmi ile iki kez ekstrakte edin. Nasıl ekstrakte edeceğinizi bilmiyorsanız, Lab SSS bölümündeki ekstraksiyon konusunu okuyun. Tüm bilgiler orada bulunmaktadır.
Organik katmana ihtiyacınız var (kloroform durumunda üst katman). Daha sonra buharlaştırmanız gerekir.
Yöneticiye Sor @HEISENBERG

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666

Research Chemicals
Ücretli erişim
Projenin yeni psikoaktif maddeler bölümü. Burada kannabinoidler, opiatlar ve dissosiyatifler sınıflarından olası pozitif psikoaktif etkileri olan yeni yasal maddeleri yayınlıyoruz. Ayrıca halihazırda test edilmiş olan potansiyel araştırma maddeleri hakkında da bilgi bulabilirsiniz
.

_______
Forumda nasıl alım satım yapılır

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
Bana rehberlik etmeye istekli olduğunuz için teşekkür ederim, hazırlanıyorum ve çalışıyorum. bir gün işe yararsa verdiklerinizin faydasını size vereceğim. Söz veriyorum. sen de @HEISENBERG

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
Hipofosforlu asit (H₃PO₂) yerine H₃PO₄ kullanılabilir mi?
H₃PO₄'den H₃PO₂ yapılabilir mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
hayır
Bence hayır, Fosforun farklı oksidasyon durumları vardır.

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
merhaba üzgünüm merhaba.bazılarından meth hakkında sormak istiyorum. bir süre önce psödoefedrin 10 gr, HI 10ml ile meth yaptım. 20 ml su. kırmızı fosfor kullanmadan, 100 c'de 6 saat geri akış yaptım ve bundan sonra alkalileştirdim ve toluen ile ekstrakte ettim ve çok kötü ve hoş olmayan bir koku ile sadece 0,5 gr'dan daha az elde ettim, 60 mg psödoefedrin içeren psödoefedrin kullandım
tripolidine 2.5 mg. Şu ana kadar hala kafamın karışık olduğu şikayetime umarım birileri cevap verebilir. Detaylı olarak cevaplayabilecek olan var mı, cevaplamak isteyenlere çok teşekkür ederim.

Attachments

• YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Reaction score
5
İhtiyacınızdan iki kat daha fazla su kullandınız