"BENİM" MDMA serbest baz kristalizasyonu

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
MDMA freebase kristalizasyon yöntemleri hakkında sorular soran ve konuşan birçok farklı konu ve gönderi okudum.
Sanırım birçoğu test edilmiş ve diğerleri sadece literatürden alınmış.
Bazılarını test ettim ve her zaman olduğu gibi benim durumumda en etkili olanı gönderiyorum ve ihtiyacım olan şey için bu, bunun EN İYİ yöntem olduğu anlamına gelmiyor, sadece BENİM için EN İYİSİ olduğu anlamına geliyor.
Normalde ayrıntılı yöntemler yayınlamayı sevmiyorum, çünkü insanlar sahip olduğu tüm yan sonuçlarla birlikte EN İYİ ve benzersiz yöntemi yayınladığımı anlıyorlardı, Genel yöntemleri değil, eksiksiz ve somut sentezleri yayınlamayı tercih ediyorum.

Her neyse işte burada:

1. PH 3'e kadar karıştırırken MDMA serbest bazına (önceden soğutulmuş) porsiyonlar halinde soğuk HCL%37 ekleyin.

2. Karışımı 130C'ye kadar karıştırarak yavaş yavaş ısıtın

3. Başlangıçtaki serbest baz hacminin 10 katı hacminde, dondurucuda en az 48 saat beklemiş donmuş aseton içeren bir kova hazır bulundurun

4. Karışım 130C'ye ulaştığında ısıtmayı durdurun ve hızlıca karıştırarak aseton kovasına dökün.

5. Kovayı Dondurucuda en az 72 saat bekletin.

6. Kovayı çıkarın ve katıları kuruyana kadar vakumla süzün, bu işlemin son kısmında tamamen kurumadan önce yıkamak için katıların üzerine az miktarda donmuş aseton dökün. Filtrelenen aseton, daha fazla malzemeyi kristalize etmeye çalışmak için Dondurucuda tutulur, eğer başka hiçbir şey kristalize olmazsa, asetonu RT'de düz bir plaka veya benzeri bir yerde kurumaya bırakarak malzemeyi veya freebazı geri kazanabilirsiniz.

7. Tamamen kuruduktan sonra ezin ve hepsini toz haline getirin.

8. Tozu damıtılmış sıcak suda çözün (1gr/1ml).

9. Tüm toz çözüldüğünde, karışımı biraz karıştırarak 112C'ye kadar ısıtın ve hızlı bir şekilde seçilen kristalizasyon kovasına atın.

10. Kovayı "sakin" bir yerde bırakın, Hava akışı yok, hareket yok, titreşim yok... En az 48 saat RT'de bekletin. 48 saat sonra süzmeden önce 30 dakika dondurucuya koyun.

11. Kristalleri süzün ve dondurulmuş aseton ile yıkayın, süzülen sıvı bir sonraki partide 9. adıma eklemek için saklanır.

Umarım bu yöntem sizin ve gönderilen soruların kristalleşme sorunlarının çoğunu çözebilir.

Tekrar açıklığa kavuşturmak isterim ki bu EN İYİ yöntem veya tek yöntem değil, sadece bir tane daha birçok yöntem ve teknik var, ben sadece benim durumum ve koşullarım için daha uygun olanı gönderiyorum.

Teşekkürler.

crocodile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
harika bir yazı, yine de hızlı bir soru.
10'a 1 aseton oranı kullanırsanız mdma ne renk çıkar? Beyaz mdma olacağını tahmin ediyorum. Şampanya rengi mdma için hangi aseton oranını önerirsiniz?

Sig

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
1 litre baz üzerine 2,5 litre aseton yapıyoruz ve daha sonra ph'ı %37 hcl ile 5,5'e koyuyoruz ve 4 gün donduruyoruz

Attachments

• UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 327

crocodile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Ayrıca bir yan not olarak, 4. adımdan kalan kahverengi asetonu ne yapıyorsunuz, damıtıp yeniden mi kullanıyorsunuz yoksa atıyor musunuz? (Susuz aseton kullanıyorsunuz değil mi?)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Filtrelenmiş aseton, daha fazla malzemeyi kristalize etmeye çalışmak için Dondurucuda tutulur, eğer başka hiçbir şey kristalize olmazsa, asetonun RT'de düz bir plaka veya benzeri bir yerde kurumasına izin verebilirsiniz.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
10'a 1 oran mı? Bu oldukça fazla aseton gibi görünüyor, değil mi? Genellikle 4:1 oranında saf beyaz mdma elde edersiniz.

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
36'lık HCL'yi çözücü olmadan doğrudan ham freebase'e mi ekliyorsunuz?

Gale

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Çok güzel!

Çözücü olmadan doğrudan freebase'e ekliyorlar gibi görünüyor, bu da beni endişelendiriyor lol

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Elbette HCL'yi eklemeden önce freebazı çözücü ile karıştırabilirsiniz, ancak daha sonra bu çözücü buharlaşacağı için karışımı 130C'ye koymak için daha fazla zamana ihtiyacınız olacak, dondurucudan HCL ile freebaz da soğuk olacak ve ekleme sırasında yüksek sıcaklıklardan kaçınmak sorun olmayacak ;-)

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
MDMA'nın asitlerle yüksek sıcaklıklara kadar ısıtılamayacağını biliyor musunuz? Ürün bozulur ve artık saf MDMA değildir.

View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Asit, freebaz ile nötralize edilir, asidik bir karışım değildir, eğer işlemde bir sorun varsa, ürün laboratuvar tarafından %95 saf MDMA olarak rapor edilmeyecektir.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Her neyse:
Gönderilerimde her zaman açıklık getiriyorum:

"Benim durumumda en etkili olanı yayınlıyorum ve ihtiyacım olan şey için bu, bunun EN İYİ yöntem olduğu anlamına gelmiyor, sadece BENİM için EN İYİ yöntem olduğu anlamına geliyor.
Normalde ayrıntılı yöntemler yayınlamayı sevmiyorum, çünkü insanlar sahip olduğu tüm yan sonuçlarla birlikte EN İYİ ve benzersiz yöntemi yayınladığımı anlamaya alışkınlar, Genel yöntemler değil, eksiksiz ve somut sentezler yayınlamayı tercih ediyorum."

Her şey olumlu bir tutumdan ;-) sadece asla bitmeyecek bu tür tartışmalardan kaçınmak için ;-)

azides

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Çoğu laboratuvar MDMA veya MDDMA veya MDMMA arasındaki farkı söyleyemez, ilk ikisi de aynı mol ağırlığına sahiptir.

MDMA ile MDDMA arasındaki farkı yalnızca NMR söyleyebilir

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112

Sanırım süpermarketteki asetondan değil, saf "kimyasal" asetondan bahsediyorsunuz.
O zaman buradan alabileceğim %99'luk oran ne olacak?

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Ph 2 gibi çok düşük bir seviyeye indiğinde ne olduğunu bilen var mı? 7'den 2'ye çok hızlı düştüğünü gördüm ve asetondan kristalleri alıp işlemeye değip değmeyeceğini merak ediyorum İyi miktarda kristal elde ettim

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Sorun olmamalı çünkü asetonda parçaladınız. Daha fazla asit sadece daha fazla safsızlık yapar.
Sıcak asitlendirilmiş freebazı soğuk asetona döktüğünüzde büyük kristaller elde ettiniz mi?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Geçmişte 120C'de yaptığımda evet Büyük kristaller elde ettim şimdi 130C'de parlak toz elde ediyorum

Teşekkürler.

View previous replies…