"BENİM" MDMA serbest baz kristalizasyonu

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Sorun olmamalı çünkü asetonda parçaladınız. Daha fazla asit sadece daha fazla safsızlık yapar.
Sıcak asitlendirilmiş freebazı soğuk asetona döktüğünüzde büyük kristaller elde ettiniz mi?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Geçmişte 120C'de yaptığımda evet Büyük kristaller elde ettim şimdi 130C'de parlak toz elde ediyorum

Teşekkürler.

View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
merhaba kardeşim, bana yardım edebilir misin... Bu freebazı kristalize etmek istiyorum... freebazı asitle asitlendirdikten sonra... freebazı 110 ° 'ye ısıtın ve soğuk asetona atın vb. yoksa ısıtmadan önce freebazı bir miktar çözücü ile karıştırmak zorunda mısınız?

Attachments

• JasGHUeuPy.jpg
    JasGHUeuPy.jpg
    391.6 KB · Views: 285

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
PH-4.5/5'e getirin, 130C'ye ısıtın ve 5 kat serbest hacimli soğuk asetona atın. Süzün, yıkayın, kurutun, 1gr:1ml suda çözün ve yeniden kristalleştirmek için 108C'ye ısıtın.

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
serbest bazı çözücü olmadan asitlendirir mi? asitlendirilmiş freebazı bittikten sonra soğuk asetona atın ... freebazı asitlendirdiğimde ph çok hızlı düşüyor ve freebaz pembeye dönüyor bu normal mi?

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
isitilmiş ve asi̇tlenmi̇ş freebase soğuk asetona damlatildiktan sonra kri̇stal oluşur mu? öğrenmek i̇stedi̇ği̇m şey bu

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bu adımda 130c'de ısıtıldıktan sonra küçük kristaller (Beyaz toz gibi) dökülürken oluşur ve Dondurulmuş asetonda karıştırılır.

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Çözeltinin pembeye dönmesi normal mi? ... bu kristaller ortaya çıktı 15g pmk yaptım

Attachments

• XD3lJF2ZyT.mp4
    10.1 MB · Views: 0

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Şimdi tamamen MDMA üretimine odaklandım ve MDMA için kristalizasyon işlemi sırasında çok az miktarda su kaldığında daha güzel parçalar elde ettiğinizi gördüm, bu nedenle ısıtma sıcaklığı 108C'de bırakmak daha iyidir, muhtemelen daha az test edip güncelleyeceğim.
Güncellenecek bir başka nokta da asetonda kristalleşme süresi Farklı testler yaptım ve aseton tekrar -2C -5C'ye geldiğinde daha fazla kristal oluşmuyor, bu yüzden bekleme süresi o ana kadar azaltılabilir.
Teşekkürler.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Açıklamanızdan anladığım kadarıyla, 108C sıcaklıkta su içinde doymuş bir MDMA çözeltisi elde edene kadar fazla suyu buharlaştırıyoruz.
Isıtmanın (buharlaştırmanın) hızı / yoğunluğu herhangi bir fark yaratır mı?
Ve başka bir soru: 100 gr MDMA HCL ile çalışıyorsak, kristalizasyon için hazır olan bu doymuş çözeltinin yaklaşık hacmi nedir?

View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
merhaba kardeşim, bana yardım edebilir misin... Bu freebazı kristalize etmek istiyorum... freebazı asitle asitlendirdikten sonra... freebazı 110 ° 'ye ısıtın ve soğuk asetona atın vb. yoksa ısıtmadan önce freebazı bir miktar çözücü ile karıştırmak zorunda mısınız?

Attachments

• 2VeKMh5vND.jpg
    2VeKMh5vND.jpg
    391.6 KB · Views: 275

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
ksilen ile ekstrakte edildikten sonra mdma freebase'in doğru ph'ı ne olur? ph 6 ?

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
ksilen ile ekstrakte edildikten sonra mdma freebase'in doğru ph'ı ne olur? ph 6 ?

Attachments

• V6jvihZ9Ju.jpg
    V6jvihZ9Ju.jpg
    380 KB · Views: 268

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
asitlendirilmiş serbest bazınızı damıtılmış su ile ısıttınız ve bu kristalleri verdiniz mi? bana daha iyi açıklayabilir misiniz?

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
asitlendirilmiş serbest bazınızı damıtılmış su ile ısıttınız ve bu kristalleri mi verdiniz? bana daha iyi açıklayabilir misiniz?

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Freebazınızı nasıl kristalize ettiğinizi söyleyebilir misiniz? Freebazınızı ısıtmak zorunda mıydınız?

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
bu kri̇stalleşme üzeri̇nde haftalarca çaliştiktan sonra beyaz kri̇staller elde etmeyi̇ başardik mdma \0/

Attachments

• GKahMRisCP.mp4
    10.1 MB · Views: 0

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Merhaba dostum. Prosedürünüzün bu kısmı hakkında birkaç sorum var

Karışımı su kaynayana kadar 112c'de mi bırakıyorsunuz yoksa sadece o sıcaklığa ulaşıp doğrudan kovaya mı döküyorsunuz?

Kovada yine soğuk aseton mu var?

Kalan suda çok fazla ürün kaybetmiyor musunuz?

Teşekkürler

View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
O kadar çok yöntem var ki insanların bile kafası karışıyor... Bu yöntemi kullandım ve işe yaramadı... bazıları soğuk aseton ile oda sıcaklığında kristalizasyon diyor... diğerleri ısıtarak olduğunu söylüyor

View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
TS tarafından sunulan bu yöntemi TS tarafından 108C'de satılan ürünle kullandım. Bu yöntem işe yarıyor ve kristaller büyüyor, ancak ne büyük ne de temiz. Kirleticilerin yüzdesi o kadar büyüktü ki buharlaştırma sonunda tüm çözeltim tamamen siyahtı. Kristallerin kendileri de griden siyaha kadar değişiyordu. Bu ürünün herhangi bir ön arıtma işleminden geçip geçmediğinden emin değilim. Açıkçası, böyle bir ürün tüketim için kabul edilebilir değil.
Daha sonra, bu kadar safsızlık yükü ile kristaller çekirdeklenme merkezleri olarak tüm bu safsızlıkların etrafında büyümeye başlar.
Bu yüzden asit baz ekstraksiyonu ile bitirmek zorunda kaldım ve sonuç iyi.
Yani yöntem işe yarıyor ama şüphesiz değil. Ve komik bir tesadüf eseri, bu yazar tarafından satılan ürün için geçerli değil.
Kristallerin en temiz kısmının fotoğrafları, parçalandıktan ve asetonla yıkandıktan sonra kristallerin tabanına ve en kirli kısmına dönüştü.
Hala tereddütteyim, büyük kristaller büyütmeye mi çalışayım yoksa saf beyaz toz formunda olduğu gibi mi bırakayım.

Uo6KxeVSfi ZbN4YApQ5S

Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Sürecimi tam olarak göstermenin başka bir yolu olmadığını düşünüyorum, tekrar işe döner dönmez bir video çekeceğim, profesyonel bir video olmayacak ve bunu ne zaman yapacağımı henüz bilmiyorum. Ancak birçok kişiden ve adımları doğru yapmayan diğerlerinden birçok şüphe var.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Dürüst olmak gerekirse, btcboss tarafından tarif edilen MDMA HCl + su aşırı doygunluk çözeltilerinin kristalizasyon yöntemini gerçekten beğendim.
Denedim ve belirli koşullar uygulanırsa mükemmel çalışıyor. Burası gerçekten sakin bir yer olmalı, hava akımı ve titreşim olmamalı.
Bir keresinde aptallık yaptım - kristalleşme devam ederken çamaşır makinesini açtım. Sonuç olarak kristaller pek hoş olmayan bir şekilde büyüdü ve bir tür "küçük"

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bu resmi kontrol edin lütfen, doğru sıcaklığın önemini oldukça iyi açıklıyor.
eğer çözeltinin sıcaklığı artarsa, doygunluk da artar.
Raoult yasalarını da okuyabilirsiniz. kısaca şöyle diyor: çözeltinin kaynama sıcaklığı doymuş tuzun molar miktarına bağlıdır. bu nedenle, @btcboss2022 tarafından önerilen 108C sıcaklık muhtemelen "boyut" grafiğinin en yüksek noktasına karşılık gelir.
diğer taraftan, safsızlıklar da kristalleşme merkezleri haline gelir, bu nedenle "kirli" çözelti size büyük kristaller taşımayacaktır.
SMGXYkfisz

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Şimdi su ile yeniden kristalizasyonun son kısmını 108C olarak değiştirdim, bu sıcaklıkta çok fazla su kalmıyor ve kristalizasyondan sonra kalan sıvı bir sonraki partide kullanılmalı veya yeniden ısıtılmalıdır. Suyla yeniden kristalleştirme kısmında, 130C'de bir önceki adım olan kovada aseton yok.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Geçen sefer, bu 108C yöntemiyle kuru tuzu yeniden kristalleştirirken kuru ağırlığın %5,4'ünü kaybettim.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Üzgünüm, asetondan arta kalanları saymayı unuttum. Yani, çok daha az: %2,6 kayıp, bu hiç de fena değil.