"BENİM" MDMA serbest baz kristalizasyonu

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Sorun olmamalı çünkü asetonda parçaladınız. Daha fazla asit sadece daha fazla safsızlık yapar.
Sıcak asitlendirilmiş freebazı soğuk asetona döktüğünüzde büyük kristaller elde ettiniz mi?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Geçmişte 120C'de yaptığımda evet Büyük kristaller elde ettim şimdi 130C'de parlak toz elde ediyorum

Teşekkürler.

View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Freebazı ph3'e ayarladım ve ısıttım, biraz soğuk aseton ekledim ve bu kristaller doğdu... 4 kat daha fazla aseton ekledim ve dondurucuya koydum

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Bu doğru aseton koyduktan sonra çözelti beyaza dönüyor

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Sanırım bu benim yöntemim değil, eğer bana farklı bir süreçle ilgili sorunları soruyorsanız, önceki adımları açıklamalısınız.

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Merhaba dostum. Prosedürünüzün bu kısmı hakkında birkaç sorum var

Karışımı su kaynayana kadar 112c'de mi bırakıyorsunuz yoksa sadece o sıcaklığa ulaşıp doğrudan kovaya mı döküyorsunuz?

Kovada yine soğuk aseton mu var?

Kalan suda çok fazla ürün kaybetmiyor musunuz?

Teşekkürler

View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Geçen sefer, bu 108C yöntemiyle kuru tuzu yeniden kristalleştirirken kuru ağırlığın %5,4'ünü kaybettim.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Üzgünüm, asetondan arta kalanları saymayı unuttum. Yani, çok daha az: %2,6 kayıp, bu hiç de fena değil.

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
O kadar çok yöntem var ki insanların bile kafası karışıyor... Bu yöntemi kullandım ve işe yaramadı... bazıları soğuk aseton ile oda sıcaklığında kristalizasyon diyor... diğerleri ısıtarak olduğunu söylüyor

View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bu yöntemin işe yaradığından şüphem yok. Şu anda bile bu yöntemi eter freebase ile saflaştırılmış ürüne uyguladım ve işe yarıyor. Kristaller beyaz ve mükemmel. Yani yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Aksine, sizden aldığım çözeltide bir sorun vardı - kirletici maddelerin hacmi çok büyüktü ve eter ile temizlenmesi bile zordu.

Benim için sürecin kendisi basit ve tamamen anlaşılabilir. Çözeltinin içindeki sıcaklığı 102C'ye kadar kontrol edebilen basit bir ocak kullanıyorum, 1:1 çözeltiyi bu duruma kadar ısıtmak benim için yaklaşık 1 saat sürüyor. Sonra modu değiştiriyorum ve plaka sıcaklığını 160 ila 170C arasında kontrol ederek 108C'ye kadar tamamlıyorum. Bu adım yaklaşık 30 dakika daha sürüyor. Toplamda 90 dakika, hepsi bu.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Tam olarak aynı mat pudraya geliyorum. diş macunu ve bunu kuruttuktan sonra ... dikkat ettiğimde suyla yeniden kristalleştirmeyi denedim ... kristal yok ... birkaç gün önce aynı anda üç test yaptım ... ne yaptığımı hatırlayamadım ama aniden bir şişede 5gr kaya beyaz büyük kristallerim vardı.... lanet olsun ]nasıl yaptığımı hatırlayamıyorum ...

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Sanırım bu yöntem, saflaştırılmış freebase'e aşağıdaki gibi uygulanırsa basitleştirilebilir.

1. PH 3 olana kadar karıştırırken MDMA serbest bazına (önceden soğutulmuş) porsiyonlar halinde soğuk HCL%37 ekleyin.

2. Bu noktada 1 mol serbest baz için 95 ml %36 HCl (65 ml su içerir) kullandık. Suyun bir kısmı reaksiyonla açığa çıkan ısı nedeniyle buharlaşacaktır. Ancak, muhtemelen, asitleştirmeyi 15 dakika içinde bitirirsek (reaksiyon sonunda beyaz kuru toz elde ettiğimde geçen sefer yaptığım gibi 30 dakika içinde değil) 1 mol için yaklaşık 40 ml su olacaktır.

3. Karışımı yavaş yavaş karıştırarak 108C'ye kadar ısıtın ve seçtiğiniz kristallendirme kovasına hızlıca atın.

...

Serbest baz zaten temiz olduğu için gereksiz bir adım olarak ön kristalizasyonu atlıyoruz.

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Damıtılmamış MDMA freebase kullanırsanız sonuç nasıl olur?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Ne yazık ki denemedim. Geçen sefer freebazı asitlendirirken hata yaptım - süreci zaman içinde uzattım. Bu yüzden, bitirdiğimde beherde neredeyse kuru toz vardı. Sonra başarılı bir şekilde çözdüm ve 108C'ye kadar ısıtarak yeniden kristalleştirdim. Sonuçtan tamamen memnun kaldım.

Ama sanırım asitlendirmeden sonra hala bir miktar su kalırsa işe yarayacaktır.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Demek istediğim, geçen sefer "damıtılmış" freebazımı asitlendirirken bu "basitleştirilmiş" kristalizasyon yöntemini denemeye niyetliydim, ancak zamanlama hatası yaptım. Bu yüzden tuzu 1:1 oranında çözmek ve 108C'ye kadar ısıtarak yeniden kristalleştirmek zorunda kaldım. Sonuç beklendiği gibi mükemmel.
Mantıksal olarak, bu "basitleştirilmiş" tek adımlı kristalizasyon "damıtılmış" freebase için uygulandığında mükemmel olacaktır. Ancak, açıkçası damıtılmamış freebase için bir yol değildir - büyük miktarda kirletici madde mevcuttur ve tek seferlik kristalizasyon ile saflaştırılamaz.

Last edited:

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
16
Damıtılmamış MDMA Freebase'i kristalize edebilir miyim?

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Soğuk freebazı aseton ve soğuk hcl ile kristalize ettim bu doğru mu?

Attachments

• J2xP6Enyip.mp4
    3.6 MB · Views: 0

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Soğuk freebazı aseton ve soğuk hcl ile kristalize ettim bu doğru mu?

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
1fotoğraf ... hcl gaz
2 fot asitleştirici ile hcl artı serbest bazda soğuk aseton

Hcl gazından sonra çözeltinin bulanık olması normal midir? Daha sonra ne yapmalıyım?

Attachments

• 1FuwLvtDd8.mp4
    4 MB · Views: 0
  • Lgv476YRVF.mp4
    3.6 MB · Views: 0
  • iQbx38RjnH.mp4
    6.2 MB · Views: 0

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Daha yüksek sıcaklıkta 130c'ye karşı 110c'de daha uzun süre pişirmek daha fazla su kaybını garanti eder.
Çözelti ne kadar kuru olursa ürün o kadar hızlı çökelir (daha hızlı olması aynı zamanda daha küçük kristal boyutu anlamına gelir)
Daha büyük bir kristal oluşturmak için bir miktar su içeriğine sahip olmak yardımcı olur. Bu, ürünün çözünmesini ve ardından dondurma tekniği kullanılarak yavaşça çökelmesini sağlar.