bmk 5449-12-7 ürününü serbest baz A-oil ürününe dönüştürmek için yardıma ihtiyacınız var

melk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Üzgünüm ama bu Sentezin hiçbir yerinde hidroklorik asit oranını bulamıyorum

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
1. Bir 1-fenil-2-propanon çözeltisi(0,827 g, 6,2 mmol)

4. Yağ, metanol (5 ml) ve %15 HCl (5 ml) çözeltisi içinde çözüldü ve 2 saat boyunca geri akışta karıştırıldı.

Hatayı hesaba kattığımızda kendimize bir oran bulduk

melk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Toplam N-formilamfetamin miktarı ne kadardı?
HCI ve metanol hesaplamam için bunu bilmem gerekiyor

melk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
N-formilamfetamin miktarı 500 ML ise, 75 ML HCI ve 75 ML izopropanol alkol eklemek doğru mudur?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Bu benim prosedürüm değil, sir william'ın bir başlığından Kesin bir sayıya sahip olmak ideal olurdu, ancak mesele şu ki HCl fazla kullanılıyor, örneğin aşağıdaki makale hidrolize edilecek 1 gram ürün için belirtilmemiş konsantrasyonda 10 ml HCl kullanıyor (veya kör veya aptalım).
https://patentimages.storage.googleapis.com/83/bb/4d/9cd8b0724ca65a/US20130046111A1.pdf

melk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Bu son adımın o kadar çok versiyonu yayınlandı ki, burada breaking bad'de doğru yöntemi aramak piyango oynamak gibi.

Fester Amca net bir cevap yayınladı, ancak bu amfetaminler için değil, meth için
Bu sayfada okuduğum gibi HCI + Alkol değil, sadece HCI ekliyor.
N-formilamfetamin 500 ML ise 1 litre HCI ekleyin ve 1 saat reflü yapın diyor.
ama yine de bu bilgi meth için, yani hala bir cevabım yok.

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Beni de haberdar ettiğiniz için teşekkürler
takdir edildi

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

bu konu tamamen takildi.
Daha faydalı cevaplar gelmiyor.

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bay William'a cevabı soran oldu mu? Ve cevap için teşekkürler

melk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
.
Dün bu soruyla bir bilet bile açtım ve sonra cevabın gerçekten yazılmadığı yanıtta mevcut bir bağlantı alıyorum. onlar uzmanlar ve bazılarına süper yardımcı oluyorlar .
Cevabım 6 karekter toplam metin ile yeterli
ama ne yazık ki kimse cevabı bilmiyor ya da vermek istemiyor

Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Gerçekten önemli değil, tüm nfa'yı hidrolize etmek için yeterli olduğu sürece, büyük bir fazlalık zarar vermez gibi görünüyor. Literatür iki kez 5'e 1, bir kez 10'a 1 oranlarında iyi sonuçlar bildiriyorsa ve bu prosedür kabaca 1'e 2,5 civarında bildiriyorsa, 2,5/100 ila 10/100 arasındaki herhangi bir şeyin benim mantığımla iyi çalıştığı sonucuna varabiliriz.
Oldukça açık ve doğru bir şekilde açıkladığımı düşünüyorum, eğer herhangi bir uzman beni değerlendirmek isterse, elbette tüm düzeltmeleri davet ediyorum.

melk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Körü körüne deney yapıyor olsaydım bir foruma ihtiyacım olmazdı. miktar son derece önemli. ayrıca HCI %30 kullandığımız için. zaten içinde epeyce su var.
Bu arada bu son aşama yani fazla kullanırsanız o a-oil'in hiçbir değeri kalmaz.
Yoksa bu adıma iki katman mı ekleniyor?
Eğer öyleyse çok fazla kullanmaktan zarar gelmez.

HCI + reflü 2 saat reaksiyonundan sonra da 2 Katman var mı?

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar, burada açıklanan yöntemleri kullanarak p2p'yi pn2p'ye dönüştürmeye çalışacağım, eğer herhangi birinin bilgi açısından ekleyeceği bir şey varsa, bu forumda birçok bilgili insan olduğunu biliyorum ve çocuklar bilginiz ve bilgeliğiniz takdir ediliyor, bu yüzden lütfen yönünüzü sunmaktan çekinmeyin çok teşekkürler

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Merhaba, arkadaşım,

Finale yakınım İşleri aceleye getirmem Acele etmeyi sevmem Zaman ayırırım
ve sadece doğru olduğundan %100 emin olduğumda bir sonraki aşamaya geçiyorum.
Ama söz veriyorum, oraya vardığımda, sonuna kadar yaptığım her adımı ayrıntılı olarak yazacağım.
breaking bad europe grubumda. (tüm sponsor üyeler için) forumu desteklemek için

Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Merhaba Saul cevap için teşekkürler evet, glicidiate'den daha iyi bir verim elde etmeyi ve koyu zengin yağa dönüştürmeyi başardığım için bununla istikrarlı bir şekilde devam ediyorum bmk son ürünüm umarım anphetamine sülfat üretecek ve harika parmaklarınızı nasıl geçtiğinizi duymak için sabırsızlanıyorum 🤞 iyi gidiyor

Kslzlxczkaoxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Şu anda ana sayfama giriş yapamadığım için bir yazıcıdan gönderiyorum.
Demek istediğim, 2,5/100-10/100 gibi büyük bir marjınız var, bu yüzden çok fazla hata yapabileceğinizi sanmıyorum. Elbette mantık çerçevesinde önemli değil, ancak muhafazakar bir şekilde başlayın ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görün, cömert bir aralığınız varsa kör değildir.
Ve evet, n-formilin damıtma veya çözücü ile ekstraksiyonundan sonra şişede 1 katmanınız olacak ve hcl'den sonra asidik çözeltide su olduğu için doğal olarak 2 katmanınız olacak. hidrolizden sonra, polar olmayan bir çözücü veya damıtma ile freebazınızı birkaç kez ekstrakte ederek 2 katmanı tekrar ayırırsınız.

Aferin size, efendim. Praksis, teori veya küçük detaylar üzerindeki tartışmalardan bağımsız olarak bir reaksiyonda ustalaşmanın tek yoludur.

Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Cevabınız için teşekkürler, sonuca ulaşmak için sürekli çalışıyorum ve sonunda bulgularımı da paylaşacağım arkadaşlar, hepinizden gelen tüm bilgi ve geri bildirimler takdir edilmektedir, bu forum bu şekilde harika, hepinize iyi günler

melk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Durumla ilgili bir güncelleme yapayım.
elimde 400 ml N-Formilamfetamin vardı ve 800 ml hidroklorik asit ekledim ve 2 saat boyunca reflüde kaynattım.
renk korkunç derecede koyu kahverengi. şimdi renk çok berbat olduğu için iki katman görüp görmeyeceğimi merak ediyorum. Gerçekten öyle umuyorum. o zaman sadece ph'ı yükseltmem gerekiyor ve bunun için su ile naoh karışımı kullanıyorum. şimdi her şeyin soğumasına izin vereceğim

melk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
https://bbgate.com/attachments/snbp7j6cis-jpg.6792/?hash=3ae4cd3bf8d82f5114d358d291f71215

HCI oda sıcaklığından sonra böyle görünüyor

Attachments

• Snbp7j6CIs.jpg
    Snbp7j6CIs.jpg
    636.1 KB · Views: 325