bmk 5449-12-7 ürününü serbest baz A-oil ürününe dönüştürmek için yardıma ihtiyacınız var

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Sanırım a-yağ olarak bahsedilen şey, metanol ile seyreltilmiş amfetamin freebase

serialz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
34
Benim için A-Oil :

Burada

Bu dilden nefret ediyorum.

İnsanlar sokaktan gelen bir dilden değil de moleküllerden bahsetse daha kolay olurdu...

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Biliyorum, molekül hakkında konuşmak çok daha iyi, sadece zaten kafası karışık bir adamın kafasını daha da karıştırmamaya çalışıyordum

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

sevgili serialz, saldırıya uğramış hissetmemelisiniz.
Mol'lerin hesaplanmasıyla ilgili önceki açıklama olağanüstüydü.
P2P'yi N-formilamfetamine dönüştürmek için ne yapmam gerektiğini orada ayrıntılı olarak açıklamıştınız.

dün sadece bir soru sordum ve aniden bütün bir açıklama eklediniz.
üzgünüm ama bunu çok garip buldum. çünkü P2P'den N-Formilamfetamin'e kadar her şeyi zaten açıklamıştınız.
Şimdi aniden toluen ve hidroklorik asit eklendi.
Üzgünüm ama bu benim için çok kafa karıştırıcıydı ve hala da öyle.
Bu yüzden size kaba görünüyorsam beni affedin.

Amfetamin falan istemiyorum.
Serbest baz amfetamin N-Formilamfetamin ve evet Avrupa'daki sokak adı A-oil istiyorum.

Şimdi soruyorum, ekstra toluen ve hidroklorik asit adımına ihtiyacım var mı?

ve sormak istediğim asıl soru
8 mol formik asit (433gr) hesaplarsınız
Fazla demek, aşırıya kaçmak demektir. Yani aslında çok fazla formik asit eklemek yanlış değil mi? Çünkü ben şahsen çok az formik asit kullandığımı düşünüyorum ve bu yüzden toplam 12 saatlik bir pişirme süresinden sonra aniden bir renk değişikliği meydana geldi.
formik asit hiç de pahalı değil, güvende olmak için yeterince kullanmayı tercih ediyorum.
Buna izin var mı?

Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Oops! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Bu mesajı düzenlemek için tanınan süre (10 dakika) doldu.
---------------------------------------------------------------------
Not: Öğrenme aşamasındayım, bu yüzden P2P'den sadece 100 ml'lik miktarlarla çalışıyorum
Yani başarısız olursa bir kayıp değil. Bu sadece işin bir parçası.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

merhaba arkadaşım

Biraz yardıma ihtiyacım var lütfen
Yemek yapmayı bitirdim.
bu sefer çok iyi sonuç verdi.
14 saat kesintisiz ve çok güçlü bir karıştırıcı ile pişirdikten sonra şişemde güzel, kalın sarı bir üst tabaka elde ettim.
şimdi son aşamaya başlamak istiyorum. üst ve alt katmanın ph'ı ph04
Bunları zaten ayırmam mı gerekiyor? yani şimdi hidroklorik asit ile ph'ı ph11'e yükseltmem gerekiyor
Tlueen ile yıkamayı nasıl yapıyorlar?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
ayırın, sonra su katmanına toluen ekleyin, karıştırın, tekrar ayırın, 1-2 kez tekrarlayın ->HCl -> kuru - > h2so4 ile çökeltin

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Gönderinizi beğenmeye çalışıyorum ama çalışmıyor

Cevabınız için teşekkür ederim.

Ayrıca bana son adım için NaOH'a ihtiyacım olduğunu söylediler ?
Ve HCI ekledikten sonra tekrar 3 saat ısıtmam gerektiğini, reflü ?
Bu doğru mu?

Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Prosedür bu, farklı bir şey yaptınız mı? Vakum dışında tabii ki.

1. 1-fenil-2-propanon (0,827 g, 6,2 mmol) ve formamid (3,5 ml) çözeltisi 160-170 *C'de 16 saat ısıtıldı.
2. Karışım oda sıcaklığına kadar soğutuldu ve %30 hidrojen peroksit (5 ml) ilave edildi.
3. 15 dakika karıştırıldıktan sonra, reaksiyon karışımı benzen (2x25 ml) ile ekstrakte edildi ve birleştirilmiş benzen ekstraktları koyu bir yağ elde etmek için indirgenmiş basınç altında buharlaştırıldı.
4. Yağ, metanol (5 ml) ve %15 HCl (5 ml) çözeltisinde çözüldü ve 2 saat boyunca geri akışta karıştırıldı.
5. Reaksiyon karışımı düşük basınç altında buharlaştırıldı. Kalan ürün suda (25 ml) çözüldü ve metilen klorür (2x20 ml) ile yıkandı.
6. Sulu çözelti daha sonra NaOH peletlerinin eklenmesiyle bazik (pH 10) hale getirildi ve metilen klorür (2x25 ml) ile ekstrakte edildi.
7. Birleştirilen metilen klorür ekstraktları buharlaştırılarak ürün amin sarı bir yağ olarak elde edildi

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Evet, her şeyi.

Bu konudaki PDF dosyasını takip ediyorum, ancak son adım dahil değil. ve sadece son adıma ihtiyacım var .
Şimdi N-formilamfetamin sıvı ph4 var ve freebase sıvı ph11 istiyorum

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Prosedürün 3. adımındasınız

4. Yağ, metanol (5 ml) ve %15 HCl (5 ml) çözeltisi içinde çözüldü ve 2 saat boyunca geri akışta karıştırıldı.
5. Reaksiyon karışımı indirgenmiş basınç altında buharlaştırıldı. Kalan ürün suda (25 ml) çözüldü ve metilen klorür (2x20 ml) ile yıkandı. şimdilik vakumlamaya gerek yok, sadece ekstrakte edilmiş organik katmanınızı (yağ) kullanın. sadece yağ + çözücüye naoh ekleyemezsiniz, bu yüzden biraz suya ihtiyacınız var, naoh ekleyin, normal amfetamin serbest bazınızı çıkarın, çökeltin.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
serialz için soru.

24 saat geri akıştan sonra, her şeyi şişede mi bırakalım? Ve HCI işlemi ile mi başlayalım? Yoksa önce iki katmanı mı ayıralım?
tedaviye başlamadan önce ?
Toluen ile yıkama nasıl çalışır?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
İlk reaksiyon kütlesi ayrılır ve çıkarılan yağ ile sonraki yıkamalar bir havuzda toplanır. Prosedürün HCl ile muamele edilen şeyi nasıl yağ olarak adlandırdığına lütfen dikkat edin.
Yıkama, özütleme anlamına gelebilir, örneğin ayırdıktan sonra su katmanına daha fazla toluen eklersiniz, iyice çalkalarsınız, ayrılmasını beklersiniz, huniye koyarsınız, ayırırsınız. Başka bir şey de, içinde serbest baz bulunan bir bardağınız olduğunu, onu başka bir yere döktüğünüzü, ancak camın üzerinde hala malzeme olduğunu, toluen eklediğinizi, bardağı herhangi bir ürün kalıntısından "yıkadığınızı" söylemek anlamına gelebilir.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Üst katmanla ne kadar HCI karıştırmalıyım, diyelim ki 300 ml

HCI'nin ph 1 olduğu için ph'ı artıracağını gerçekten anlamıyorum

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
n-formilinizi sadece normal amp. bazına dönüştürmek için hcl eklersiniz. ayrıca HCl pH'ınızı düşürür, yükseltmez. 0.8-0.9 p2p prosedüründe 5ml% 15 HCl kullanılır, sanırım eşdeğer bir miktar deneyin.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

Peki daha sonra bunu ph 11'e nasıl aktarabilirim?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
6. Sulu çözelti daha sonra NaOH peletlerinin eklenmesiyle bazik (pH 10) hale getirildi ve metilen klorür (2x25 ml) ile ekstrakte edildi.

HCl'den sonra 2 katmanlı bir reaksiyon kütlesine sahip olursunuz, buna sodyum hidroksit eklersiniz, ayırırsınız, toluen veya elinizde ne varsa onunla ekstrakte edersiniz, havuz ekstraktları, mgso4 ile kurutursunuz, çökeltirsiniz.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
Metilen klorürüm olmadığı için bunun için tolueen de kullanabilir miyim?

melk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Tüm üyelere merhaba
Ben burada yeniyim.
Bu sentezle ilgili bir sorum var
N-formilamfetamin'den bir yol var mı? Normal hıza ( yapıştır )
Çünkü dengesiz petrol istemiyorum.
Sahip olduğum şeylerle mümkün olan en iyi kaliteyi istiyorum ve bence petrol çözüm değil
Bana kim yardım edebilir?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
evet, polar olmayan herhangi bir şey işe yarar ksilen, pet eter, sikloheksan, benzen, ipa da eğer aq katmanınız bazik veya tuzlu suyla doymuşsa, asetatlar verime zarar verir kullanmaya değmez
Formetorex, leuckart aminasyonu ve ardından HCl ile hidroliz yoluyla elde edilir ve aylarca sulandırılmış ve soğukta saklanabilen amfetamin freebaz verir.