P2NP'den NaBH4/CuCl2 ile Tek Kapta Amfetamin Sentezi (1kg ölçekli)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
reaksiyon bittikten sonra AcoH eklemek hakkında ne düşünüyorsunuz? bazı tariflerde eklemek hakkında yazıyorlar ...

Bilmiyorum, bu konuda bir şey okumadım.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Sanırım ben de aptalım ... ekstraksiyon bir fazdan diğerine transfer etmekle ilgili. bu durumda, su fazından polar olmayan çözücü faza. bu yüzden IPA ekstraksiyonu burada yapılmaz çünkü ipa suyla karışır ve bize sadece çözeltinin seyreltilmesini sağlar ... yanlış mı?

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
NABH4'ün %50 asetik asit veya hidroklorik asit eklenerek söndürülmesi ile ilgilidir

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
O zaman su fazından "freebase "i çıkarırsınız ve su fazını çıkarmazsınız. Bu mantıksızdı.

Talimatlarda IPA buharlaştırıldı ve yağ çıktı. Su ile yağ, sanırım.
Talimatlarda neden IPA kullandınız @William Dampier?

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Q
Kesinlikle, evet efendim. Sadece bir dil hatası.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
orijinal preparatta IPA da kullanıyorlar. neden hiçbir fikrim yok. çoğu zaten polar olmayan ekstraksiyon yapmanın daha iyi olduğuna inanıyor.ORaS5t6oNv

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Evet, biraz kafam karışmış olabilir ya da hala karışmış olabilir, ancak "özütlemek" bir şeyi çıkarmak, bir şeyi elde etmek ya da bir şeyi almak anlamına gelir. Ancak tariflerde de sulu fazın ekstrakte edildiği yanıltıcıdır, maalesef tam İngilizce terimi ve nasıl kullanıldığını bilmiyorum.
Alkali ilavesinden sonra freebazı da ekstrakte ettiğimiz Al/Hg varyantı ile karşılaştırırsam, IPA da sulu tabakada bulunur, ancak burada dondurucuda MgSO4 üzerinde kuruturuz ve ekstraksiyon için daha sonra buharlaştırdığımız petrol eteri kullanırız. Yüksek ölçeklendirme nedeniyle prosedürün farklı olması mümkündür, çünkü adımlar yalnızca laboratuvar ölçeğinde işe yarar. Belki uzmanlar bu soruyu bizim için yanıtlayabilir. Ancak burada kurutma yapılmaması gerekiyorsa, her durumda içerdiği su nedeniyle verimde bir kayıp kaydedilmesi gerekir.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
N'aber? Bugün küçük bir test yaptım. 25g p2e.g. üzerinde CuCl2 değerini ve reflü sırasında sıcaklığı 2 derece hafifçe yükselttim. çok güzel bir yağ elde ettim. maalesef damıtıcım yanımda değildi ve testler sahada yapıldı. Sanırım biraz daha silmek yeterli ve mükemmel olacak. büyük performans görünüyor. narin ama farklı bir koku
VakDdFiftq

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Bir sorum var: p2np ile ve bmk ile yaparken güçte bir fark var mı?

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Bir sorum daha var, bir tampon ve %10 alkali çözeltisi ile doldurulmuş iki Dreschl yıkayıcıdan oluşan kaskad emilim, reaksiyon sırasında yayılan kokuyu giderebilecek mi? elbette her şey önceden radyatöre bağlı. şemanın şöyle görünmesi gerekiyor. soğutucudan nipele bağlı tampona giden mavi hortum. daha sonra içinde %10 alkali çözeltisi bulunan bir buchner şişesine gider, şişenin yan çıkışı, aynı çözeltiyle diğer şişeye sokulan bir hortuma bağlanır ve son olarak karbon filtresine ve fana bağlanan bir hortum monte edilir.
L4hSX7txPv

Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44

Tüm bunlar çok külfetli görünüyor.

Belki de güçlü bir aspiratör, karbon filtre ve mümkünse çıkış havasını arındırmak ve kokusuz temiz bir şekilde çıkmak için ozon arasında bir sistem daha basit olurdu.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
bu sistem bromlama ile çok iyi çalışıyor, ancak bunu halledebileceğini söylemek için yeterli bilgiye sahip değilim ... dolayısıyla sorum burada ele alındı ...

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
500ml / dak dozaj peristalik pompa 500mm ceket uzunluğu reflü kondansatör talebini karşılayacak mı? musluk suyuna erişimde bir sorun var, bu nedenle sorgulama....

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
25 NaOh çözeltisi ekledikten sonra, faz ayrımı, sulu çözelti hacminin 1/3 dcm'sini ekledim. sorum hangi sıcaklıkta damıtmalıyım? bence, freebase dışında, bu çözeltide hala su var, IPA ve dcm, haklı mıyım? sonra damıtma Tamam 83 derecede?çözelti 50 derececivarında bir yerde kaynamaya başlar, hangi sıcaklığa yükseltilmelidir?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Reaksiyon nasıl kokuyor ve neden reflü radyatöründen geliyor?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Talimatların neresinde damıtılmış bir şey var?

Düzenleme: spam için özür dilerim

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
beyler, tüm bunları okuyunca ve kendim yapınca kafam karıştı ... yani cucl2 ekledikten bir süre sonra benim için iki katman oluşuyor, neden?

Alkali eklemeden önce iki katman oluşturuyorum. eklendiğinde yağ üst katmanla karışıyor gibiydi.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133

iki kat olduktan sonra ayırmayı unuttunuz