PMK'dan PMK Yağı Sentezi (CAS 28578-16-7 Balmumu Formu) Büyük Ölçekli

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

İşte son başarım, kristalin kendisinin moleküler formunda doğal olarak kristalleşmesini sağlamak. Daha saf imkansız!! ;-)
El yapımı gibi görünüyor ama inanın bana doğal olarak oluşuyor!

Attachments

• wldNCAsF4M.jpg
    wldNCAsF4M.jpg
    139.6 KB · Views: 444
  • CKiR7j9A6g.jpg
    CKiR7j9A6g.jpg
    109.1 KB · Views: 403
  • 1X8JdEuVg6.jpg
    1X8JdEuVg6.jpg
    106.6 KB · Views: 418
  • t4kfM3X6Ks.jpg
    t4kfM3X6Ks.jpg
    120.5 KB · Views: 408

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Çok güzel bir çalışma. Siyah katran benzeri safsızlığı gidermek için hangi işlemi kullanıyorsunuz? Kar beyazı kristallerde bile sonraki yeniden kristalleştirmelerde ortaya çıkıyor ve son ürün oldukça koyu oluyor.

View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Siyah maddeyi çıkarmak için ikinci bir asit baz mı yapıyorsunuz? Gaz verdiğimde serbest baz kristalleri bembeyaz oluyor ancak yeniden kristalleşerek büyük parçalara dönüştükten sonra kararıyor ve yapışkan madde içeriyor. Yıkamak için kullanılan kirli aseton da çok miktarda bu ve mdma içeriyor. Kristalleştirmeden önce freebazı damıtmayı denemeyi düşündüm.

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Balmumu kahverengi olandı. Eski stok. Yeni sarı olanın çok daha temiz olduğunu duydum. Henüz bunu çalıştırma şansım olmadı.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bunu sadece bir kez yapıyorum, muhtemelen öncül kalitesi bunu etkiliyor, her zaman toz balmumu kullanıyorum daha kirli, başlangıçta da vardı.
Evet, en iyi seçeneğiniz buhar distilasyonudur.
Kontrol ettim ve safsızlığın mdp2ppol veya benzeri olduğu görülüyor, ancak bu durumda isim önemli değil.

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Tamam, teşekkürler. Görünüşe göre toz kullanılacak. Elimde örnek bir miktar toz var, dönüştürme yöntemi balmumu ile aynı mı?

axecap168

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Btcboss2022, lütfen yardım edin pmk 28578-16-7 tozunun mdp2p'ye sentezi için tarifinizi takip ettim ve geri akıştan sonra yağ ayrımı meydana geldi, ancak yağda hala bazı beyaz bulutlu şeyler vardı ve yağ soğudukça beyaz bulutlu şeyler vıcık vıcık mısır gevreği gibi kalınlaştı ve bana çok az yağ bıraktı.
Bunun daha önce olduğunu gören var mı?
Neyi yanlış yaptım btcboss2022?
Biri bana bu konuda yardımcı olabilir mi?
Bazı fotoğraflar ekledim.

Attachments

• koTBxKiRCv.jpg
    koTBxKiRCv.jpg
    439.9 KB · Views: 227
  • R3FbCejtKV.jpg
    R3FbCejtKV.jpg
    486.3 KB · Views: 209
  • 0Tp1RDzIMg.jpg
    0Tp1RDzIMg.jpg
    463.7 KB · Views: 200
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
OMG! Kader veya benzeri bir şey olmalı hahhaah
Bu işlemle bir yıldan fazla bir süredir hiç sorun yaşamadım ve geçen hafta 15 kg'lık bir toz partisinde aynı şey oldu (büyük bir partinin son 15 kg'ıydı, yani aynı ürün)
Bunun depolama ve saklama süresiyle ilgili olduğundan %99 eminim, benim durumumda kapaklı bir kovada yaklaşık 6 ay sakladım.
Orijinal maddenin bir tür polimerizasyonu gibi görünen o katıyı izole ettim.

Hangi ürünle çözüldüğünü test ettim:
Su ile: Hayır
Asitli su: Hayır
Alkali su: Neredeyse hiçbir şey
DCM: Hayır
Metanol: Neredeyse hiçbir şey
Aseton: Hayır

Garip değil mi? Sadece yüksek sıcaklıkta veya orijinal ürüne benzer şekilde sıcak su ile sıvı hale gelir, bu nedenle sadece 2 seçenek vardır:
- Reaksiyona girmemiş ürün (aynı partiyle yüzlerce kez aynı işlemi yaptıktan sonra çok olası değil ve alkali suda da çözülmesi gerekir)
- Depolama süresi ve koşulları nedeniyle bir tür polimerizasyon.

HCL ile 90C'de daha fazla zaman deneyebilirsiniz ama sanırım işe yaramayacak.

Benim yaptığım (bunun çözüm olduğu veya sizin de aynısını yapmanız gerektiği anlamına gelmez)

Su ekledim, karıştırdım ve daha sonra DCM ve hepsini bir ayırma hunisinde karıştırdım.
Üst katman su, orta katman katı ve alt katman DCM+PMK yağı olacak ve daha sonra DCM buharlaşacak.
Bu yavaş bir ayırma işlemidir ve ben bunu DCM ile 3 kez yaptım.
Açıkçası verim normalden çok daha düşük ama bu hiç yoktan iyidir.

Size daha fazla yardımcı olamadığım için üzgünüm, aynı sorunu ben de yaşadım ve sağduyu ve önceki deneyimlerimi kullanarak bildiğim en iyi şekilde düzeltmeye çalıştım.

Muhtemelen bir kimyager size daha iyi bir şekilde yardımcı olacaktır.

axecap168

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Btcboss2022
Yazıma verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. Toz her zamanki gibi karton kutu içinde kalın plastik poşete sarılı olarak geldi. Sadece 1,5 ay önce aldım ama benden önce ne kadar süre depoda kaldı, kim bilir. Oda sıcaklığında serin bir yerde saklıyorum. Toplamda 2 reaksiyon yaptım, 1 kutudan 1 reaksiyon ve başka bir kutudan başka bir reaksiyon aynı sonuçlarla. Sanırım bu partide sorun var. "Bir şey hiç yoktan iyidir" sözüne katılıyorum.
"Su ekledim, karıştırdım ve daha sonra DCM ve hepsini bir ayırıcı hunide ekledim." demişsiniz.
Soru...
1. Yağa eklediğiniz su ve dcm oranı neydi ve ne kadar süre karıştırdınız?
2. Verim ne kadar azaldı?
Önerdiğiniz gibi 90C veya daha yüksek sıcaklıkta HCL ile daha uzun süre deneyeceğim. Eğer çözüm bulursam buraya yazacağım ve size bildireceğim.

axecap168

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
G.Patton, Gordon Ramsey veya bu topluluktaki herhangi bir kimyager - bu soruna herhangi bir çözüm sunabilir misiniz? Her türlü yardıma minnettarız. Şimdiden teşekkürler.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Beyaz fosfor asidi alın ve paslanmaz çelik tavada karıştırın ve hepsini bir araya getirin ve 80/90'da ısıtın, reaksiyonun devam ettiğini görün ve birkaç saat sonra reaksiyona girdikten sonra fosfor asidini pH 7'ye kadar yıkayın.

axecap168

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Belfort, teşekkürler. Önerinizi deneyeceğim.

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
@btcboss2022 PMK yağından MDMA Sentezi (MDP2P: cas 4676-39-5) konusunda sizin yönteminizden bir yazı olacak mı?

/ Teşekkürler

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Eğer öncül iyi koşullarda değilse, süreçte bir katı maddeye sahip olabileceğinizi yazdım.
Bu durumda tüm süreçler buna sahip olmalı, değil mi?

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
23
Sırada @btcboss2022 ICE PURITY & ENIANTOMETER R,S için laboratuvar testi güncellenmek üzere geri dönün

Attachments

• 4xfwozrdWH.png
    4xfwozrdWH.png
    27.4 KB · Views: 105

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Bikarbonat çözeltisi, aynı ph değerinde oldukları varsayılarak daha az miktarda hidroksit çözeltisi ile değiştirilebilir mi?

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Kabartma tozu asidi nötralize eder, ancak çok fazla kabartma tozu yağda kalan kabartma tozunu yapar, bu da sadece damıtma veya tekrar asit koyarak ve son kısmı sodayla çıkarabilirsiniz.

View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Eğer amaç asidi nötralize etmekse, aynı ph değerinde olduklarını varsayarsak, neden bir sodyum hidroksit çözeltisi bikarbonat çözeltisinin yerini almasın?

Neden bu kadar büyük miktarda bikarbonat çözeltisi kullanılması gerektiğini anlamıyorum.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Şahsen ben kabartma tozu ile büyük nötralizasyonu tercih ediyorum ve 5/6 olduğunda en son kül suyu ile ayarlıyorum.

Eğer hcl ise HCL, NaCl ve gazlara nötralize olur, bu da zaten ürününüzün bir parçası olduğu anlamına gelir

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Yanlış okudum, reaksiyondan sonra yağın pH'ını ayarlamak istediğinizi düşündüm