PMK'dan PMK Yağı Sentezi (CAS 28578-16-7 Balmumu Formu) Büyük Ölçekli

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
8. Suyun üst katmanını atın.
9. Yağ üst katmanını tekrar reaktöre koyun.

Kaç katman olacak? En üstteki su atıldı ve sonra ?

Field7

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Bunu ben de gördüm. Bu bir yazım hatası. Sadece iki katman olmalı. Yağ tabakasının en alta düşmesini beklerdim. Üstteki su tabakasını ayırın ve atın. Alttaki yağ tabakasını bir sonraki adım için saklayın. Daha sonra, DCM kullanıyorsanız, son ürününüz aquas olmayan alt DCM katmanında olacaktır. DCM yerine Toluen veya Dietil Eter kullanırsanız (başka birinin yapmak istediği gibi), ürününüz aquas olmayan üst katmanda olacaktır. DCM, aşağı. Toluen ve Dietil Eter, yukarı. DCM ile devam etmenizi öneririm çünkü Toluen'in aksine düşük ısı kullanılarak ayrıştırılabilir ve DE ile aynı yangın tehlikesini oluşturmaz. Yine de kanserojendir ve *düşük bir parlama noktasına* sahiptir. İyi havalandırılan bir alan kullanın ve yeniden kullanmak için soğutulmuş bir kapta toplayın.

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3

Merhaba, bu benim yöntemim, (ben Fring, sadece lanet şifremi kaybettim)
bazı adımlar eklediğinizi gördüm, sorular:

NaOH yıkama yerine sodyum bikarbonat kullanmaya karar verdiniz, neden tam olarak? (ikisini de denedim hepsi çalıştı)
ve son adımda, "DCM'yi alttan buharlaştırın" diyorsunuz, neden buharlaştırmak? katmanları ayırmak daha iyi olmaz mı?
yoksa ayırdıktan sonra olası su kalıntılarından kurtulmak için vakumla damıtmayı mı kastediyorsunuz?

ve PMK rengi? koyu kırmızı-kahverengi mi, yoksa eskisi gibi sarımsı mı?

Field7

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Ayırırsınız. DCM ve Üründen oluşan alt katmanı ayırırsınız ve ardından DCM'yi *alt katmandan* buharlaştırarak (sıcak su banyosu kullanırdım) (kirli, ancak çoğu kişi için yeterince temiz) ürününüzü bırakırsınız. Ürünün buhar distilasyonu bence iyi bir fikir olacaktır.

Birisi kimyaya aşinaysa, uygulayabileceğiniz bir dizi varyasyon olduğunu bilir.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Bu gönderi, @btcboss2022 (teşekkür ederim) tarafından yayınlanan iyi bir açıklamadır. Bunun kanıtlanmış ve işe yarar bir yöntem olduğunu teyit ediyorum.

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Ülkemde bulunması zor olduğu için DCM'ye (Toluen olabilir mi?) herhangi bir alternatif var mı?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
İndirgeme için amonyum asetat mı yoksa MeNH2 gazı mı kullanıyorsunuz?

Field7

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
+ Amonyum Asetat = MDA
+ MeNH2 = MDMA

Sana kalmış.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
PMK yağından (PMK toz formundan) 1,25 kg'dan 1,3 kg nihai ürün elde ettim.

Gale

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
İlk sentezlerimden biri, sadece bu saflıkta ürün yapmanın mantıklı olduğu zamanlar, ama ne yazık ki pek çok insan bunu olduğu gibi takdir etmiyor.

Bu, synth'leri bir tutku için yaptığım zamanlardan önceydi, laboratuvarlara kapatılıp mor bok yapmamın söylenmesi çok kötüydü.

Attachments

• YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 357
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 350
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 356
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 389
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 374
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Şimdiye kadar gördüğüm en güzel MDMA. MDMA HCL mi bu? Nasıl bu kadar şeffaf yapıyorsun kardeşim? MDMA HCL'yi saf beyaz yapabilirim, zor değil. Ama yine de yüksek şeffaflık elde edebilirim.

Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Deals
5
Pmk yağ/toz ihtiyacı var
Benimle iletişime geçebilirsiniz

Attachments

• GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 222
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 219
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 216

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
PMK yağını alt katmandan ve üst katmandan çıkarmam gereken verimdeki yeni gelişmeyle, hala her iki katmanı da ayırmam gerekiyor mu yoksa 7, 8 ve 9. adımları kaldırabilir miyim?

Yani, "6. Adımdan sonra Küçük porsiyonlar halinde 3,25 kg %37 HCL ekleyin, hepsi eklendikten sonra karışımı 1 saat karıştırarak 80 °C reflüde tutun." adımından sonra doğrudan "10. H2O ve sodyum bikarbonatı ekleyin. H2O ve sodyum bikarbonat karışımını 2-3 dakika karıştırarak ekleyin." kısmına geçebilir miyim?

Gannicus

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Adım 6 hangi sıcaklıkta çalıştırılmalıdır? Asit ilavesi ne kadar hızlı olmalı? Damla damla mı? Bir seferde 10 g mı? Çalışmaları mahveden adım bu gibi görünüyor. HCl yerine fosforik asit kullanıldığında, asit eklerken hangi sıcaklıkta olmak en iyisidir? Bir seferde ne kadar eklenmeli?

Gannicus

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
PMKe'nin naoh çözeltisine veya HCl'ye eklenmesinin başlangıç sıcaklıkları hakkında hiçbir tartışma yoktur, bunlar reaksiyonun en önemli 2 noktasıdır, sıcaklıklar ve ekleme hızı, damla bilge vb. teşekkür ederim

Loki12

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
oda sıcaklığı, oda sıcaklığı, ana likörü bazikleştirdiğiniz veya asitleştirdiğiniz diğer reaksiyonlarda olduğu gibi, sıcaklığı yükseltmemek ve yan ürünler elde etmemek için mümkün olduğunca soğuk ve yavaş olmasını istersiniz. tabii ki en başta dondurucudan başlayamazsınız çünkü zaten boktan bir kaya ve onu eritmek için ısıya ihtiyacınız var, bu yüzden yapabileceğiniz en düşük sıcaklık, değil mi? sonra geri akıttıktan sonra sıcaklığın düşmesine izin verirsiniz, karışımı işlersiniz ve asitlendirirsiniz, tartışma yoktur, çünkü bir kilogram MDP2P'niz varsa, en azından önce temel bir A / B ekstraksiyonu yaptığınız ve bu nedenle bunu sormanıza gerek kalmayacağı ima edilir.

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
23
Mevcut piyasada şüphesiz en güçlüsüdür, Meksika veya Kanada'yı karşılaştırmak için gerçek bok, zayıf ve kirli, bu saf Dmeth'in aksine tamamen temiz ve daha önce hiç test edilmemiş bir güç. Beni test yapmaya ikna ettiği için kimyagere teşekkürler, bir sonraki adım bugün 1/2 kilo sipariş ediyorum ..
Hepsi bu kadar millet!!!!
1'den 10'a kadar bir ölçekte güç (13 veriyorum), Uzun ömürlü 15 veriyorum...:)
Yanımda en iyi uyuşturucu meth olduğunu sanıyordum 30 yıldır yanılmışım hayatım boyunca hiç bu kadar güçlü bir ürün denemedim. kısacası, dünyada dönen Metamfetamin takdirimde ciddi şekilde yanılmışım. Sanırım ve takip ediyorum ki bu forumda saf D-Meth üretmek için en yetenekli kimyagerler var, süper güçlü, sizi yıldızlara götürüyor ...
Sizin yerinizde olsaydım şansımı denerdim, mümkün olan en kısa sürede Bay ile iletişime geçin .... hala size satmayı kabul eder mi? Ah ah, deneyin buna değer...BARIŞ

ENZO

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba, 4676-39-5 (MDP2P) P2NP ile aynı değil mi?

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Dekarb ve hidroliz için iyi bir alternatif asit seçeneği olan var mı?
HCl ve fosforik, ülkemdeki EPP yönetmeliğine yeni eklendi, EPP lisansı veya iş ve iş adresi, kullanım kanıtı ve tam Kimlik olmadan artık satın almak mümkün değil.

View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
HCl gazını kendiniz elde edebilirsiniz, bu zor değildir. İhtiyacınız olan tek şey, arabalar ve ev bakımı için bazı şeyler satan en yakın mağazadan satın alabilirsiniz.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Ben gençken, gizli kimya ile uğraşan arkadaşlarım aşağıdaki gibi yaparlardı:
1. Akü elektroliti alınır ve buharlaşması için ocağa konur. Buharlaşma 1.0 ml'de 1.8 gr yoğunluğa ulaşana kadar devam eder.
2. Hortumlu bir cam kap hazırlanır ve içine NaCl (mutfak tuzu) yerleştirilir.
3. Elde edilen elektrolit 1 gr tuz başına 2 ml olacak şekilde kaba konur.
4. Kap kapatılır. Hortumdan HCl gazı elde edilir.

Last edited: