Video talimatları.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
İyi bir yöntem, tebrikler. Neden 1-fenil-2-nitropen > 1-fenil-2-nitropropan > ÇİNKO + hidroklorik asit yoluyla amfetamin elde etme yöntemini seçmediniz?
Hacimler daha fazla ölçeklenir ve sıcaklık daha kararlıdır.
Nihai ürünün verimi çok daha yüksektir

0-5 derecede propan oluşumu sırasında NaBH4 tüketimi çok daha azdır ve nihai propan verimi daha yüksektir.

Ek fraksiyonel distilasyon olmadan izopropanolde amfetamin bazını elde etmenin yeterli olduğunu düşünüyor musunuz?
Nihai ürünün borat içermediğini düşünüyor musunuz?

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
bu böyle mi̇?

5000 ml'lik üç boyunlu, düz tabanlı şişeler. bir buz banyosuna yerleştirilir ve manyetik bir karıştırıcı üzerine yerleştirilir. Akan su ile soğutulan bir reflü kondansatörü, basınç dengeleyicili bir damlalık ve bir termometre takıyoruz.

Şişeye 300 ml su ve 700 ml IPA karışımında çözünmüş 70 gr. NaBH4 koyuyoruz.
108 gr. P2NP çözeltisini 200 ml. IPA çözeltisini bir ekleme hunisi aracılığıyla, reaksiyon karışımının sıcaklığı 5 derecenin üzerine çıkmayacak şekilde damlatıyoruz.

Şişedeki tüm propeni ekledikten sonra, şişede çözünmeyen boratlar içeren beyaz bir bulamaç oluşur, karışımı 0 dereceye soğutun ve şişedeki sıcaklığı 3 dereceden yüksek tutmadan yavaşça 300 mL. soğutulmuş %85 asetik asit ekleyin. Tüm asetik asit eklendiğinde, boratlar çözünmeli ve çözelti sarımsı bej bir renk almalıdır.

Bir kısım 270 gr. çinko tozu ile bir şişede uykuya dalıyoruz ve huniden 800 ml ekliyoruz. 38'lik hidroklorik asidi yaklaşık 50-60 ml miktarında ekleyin. bir dakika içinde. Daha sonra karışımı 2 saat boyunca karıştırmaya bırakın.
Çökelti ayrıca her biri 20-30 ml olmak üzere 2-3 porsiyon IPA ile filtre üzerinde yıkanarak süzülür. süzüntü tamamen şeffaf olmalıdır. Herhangi bir yabancı kalıntı, katı parçacık varsa, tekrar süzün.

Ayrılacak olan sarımsı bir yağ tabakası yüzeye gelene kadar filtrata soğutulmuş %50 NaOH sulu çözeltisi ekleyin ve sulu tabaka 3-4 kez 100 ml ile yıkanır. IPS. Ayrılan yağ ve alkol ekstraktları birleştirilir, 50 gr. ince öğütülmüş sodyum sülfat eklenir, karışım 0 derecenin altında soğutulur ve bu sıcaklıkta 2-3 saat bekletilir. Daha sonra karışım süzülür, çökelti filtre üzerinde 1-2 kez 50 ml. susuz IPS ile yıkanır.
Süzüntüye 200 ml. susuz aseton eklenir, karışım bir karıştırıcıya konur ve karışımın asitliği 5,5 - 6'ya ulaşana kadar damla damla %96 sülfürik asit eklenir. Ekleme sırasında zaten bir çökelti oluşur, karışımı hacim boyunca karıştırmak gerekir. Karıştırma zor olursa, biraz susuz aseton eklenebilir.

Gerekli asitliğe ulaştıktan sonra, çökelti süzülür, filtre üzerinde tamamen beyaz olana kadar az miktarda aseton ile yıkanır ve sabit ağırlığa kadar havada (veya pillerde) kurutulur. 100 + -10 gr. d,l-amfetamin sülfat elde ederiz.

Gerekirse, süzüntüden çözücüler damıtılabilir, çökelti 30-50 ml. susuz aseton içinde çözülebilir ve 5-15 gr daha madde elde edilebilir. Bununla birlikte, bu kalıntılar oldukça kirlidir ve filtreden yıkanması uzun zaman alacaktır ve orijinal ürünle aynı saflığı elde etmek için bir etanol-su sisteminden yeniden kristalleştirme gerekli olabilir.

Attachments

• JwzPysoRh3.jpeg
    JwzPysoRh3.jpeg
    50.5 KB · Views: 356

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Evet, +- bu yöntem. Büyük bir verimle propan oluşumundaki ana görev.
Ayrıca çinkoyu karıştırmak için bir üstten karıştırıcı kullanın.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Şahsen, bir fenobarbital sentez videosunu çok isterdim. Hatta bu forumdaki bir başlıkta kendi detaylarım ve başarısızlıklarımla birlikte bunu talep ettim.

O zaman eğlenceli bir tane (aklı başında hiç kimsenin denemeyeceği....) 2,6-diizopropilfenol (diğer adıyla: Propofol) olurdu. Nispeten basit bir işlemdir:
  1. 4 konumuna (koruma grubu olarak) bir sülfat grubu eklemek için H2SO4'ü fenol ile reaksiyona sokun
  2. İki izopropil grubunu 2 ve 6 konumlarına bağlamak için IPA ile reaksiyona sokun.
  3. Sülfonat grubunu 4 konumunda çıkarmak için NaOH ile reaksiyona sokun, böylece propofol elde edin.
Sentezle ilgili daha fazla ayrıntı burada bulunabilir.

Bunun üzerine bir video yapmaya değer olduğunu düşünmemin birkaç nedeni var:
  1. Kendi başınıza almanız çok zordur, lidokain ile aşılanması gerekir çünkü enjeksiyon bölgesinde çok acıtır ve suda çözünür değildir, bu nedenle soya fasulyesi özü ile emülsifiye edilmesi gerekir
  2. Tamamen yasal. DEA'nın planlanmış narkotik listelerinde yer almıyor.
  3. Kimse bunu yaptıktan sonra denemeyecek olsa da, tıbbi koleksiyonumda bu kadar yaygın kullanılan hayat kurtarıcı bir ilaca sahip olmanın güzel olduğunu düşünüyorum :)
Ama önce fenobarbital (veya diğer barbitürat) videosunu yapmanızı umuyorum! Bu konuda gerçekten zorlanıyorum :-(
Bir bağış fenobarbital sentezi videosunu hızlandırmaya yardımcı olur mu? :-D lol Eğer öyleyse, bana PM atın.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Birçok insanın bir videoya ilgi duyacağını düşünüyorum;
Metamfetamin enantiyomerlerinin D-tartarik asit ya da benzeri bir yolla çözülmesi. Yüzde 50 daha fazla güç katmak için bu ekstra mesafeyi kat etmemeyi hayal edemiyorum.

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
28
Benzaldehitten P2P sentezi hakkında bir videoyu ne zaman alabilirim?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Her zamanki gibi harika bir içerik.

Bu, amfinin son adımlarını anlamama gerçekten yardımcı oldu. P2NP ve NABH4 aracılığıyla serbest baz sentezi çok daha fazla.

Sizden daha fazla içerik bekliyorum çocuklar

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Merhaba Heisenberg
Yaptıklarınıza saygı duyuyor ve takdir ediyorum. Cevaplamamda bana yardımcı olabileceğinizi umduğum bazı sorularım var.

Sorularım
1. Çözülmemiş meth kristalleşecek mi
2. Çözülmemiş meth kristalleri içildiğinde kaşıntı yapar mı veya boğazı tıkar mı?

Bir arkadaşım biraz meth yağı aldı, nereden aldığından emin değilim, psödoefedrin ile sentezlenmediğini biliyorum. Bir çözümleme yapıldı mı bilmiyorum ama bildiğim şey, kristalize meth içildiğinde boğazın kaşındığı / boğulduğu.

Kaşıntıyı durdurmak için yapabileceğim bir şey var mı? Kristalleri asetonla yıkadım ve ayrıca bir asit / baz ekstraksiyonu yaptım, ancak yine de içildiğinde kaşıntı / boğulmayı durdurmuyor.

Yardımınız için minnettar olacağım

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Güzel video.

Bir video olacak mı

BMK-P2P'den N-Formilamfetamin Hidrolizi

NaOH yolu ile N-Formilamfetamin Hidrolizi

Birçok insan BMK-P2P kullandığından ve BMK'nın nasıl sentezleneceğine dair bir video olduğundan, birçok insanın bunu kullanacağını düşünüyorum

/Teşekkürler

boas

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
p2p'den meth'e video

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
MDA formu helional

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Fenilefrin'den MA. Bazı kaşları kaldırabilir.

Tames1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Video talimatları, bir görevin nasıl tamamlanacağını veya belirli bir eylemin nasıl gerçekleştirileceğini göstermek için kullanılan popüler bir iletişim biçimidir. İzleyici için görsel ve işitsel bir deneyim sağlayarak karmaşık kavramları takip etmeyi ve anlamayı kolaylaştırırlar. Video talimatları sosyal medya, eğitim web siteleri ve e-öğrenme platformları dahil olmak üzere çeşitli platformlarda bulunabilir.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
swim'i̇n bazi vi̇deo materyalleri̇ni̇ düzenledi̇ği̇ni̇ varsayarsak, çalişma protokolü ve her şeyle bi̇rli̇kte resmi̇ olarak yüklenmeden önce i̇nceleme ve son olarak post prodüksi̇yon i̇çi̇n si̇ze gönderi̇lecek mi̇?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
Videoyu izlediğimizden emin olacağız. Eğer iyi ve hatasız bir çeviri olursa, videolarımızı yayınladığımız tüm platformlarda yayınlamaktan memnuniyet duyarız