Video talimatları.

boas

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
p2p'den meth'e video

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Videolar gerçekten de BB forumunu geçmişte var olan forumlara kıyasla çok daha yenilikçi kılan bir şey. Eskiden düşük çözünürlüklü resimleri havalı bir şey olarak görürdük. Sonra BB videoları geldi ve sadece farklı bir formatta olmakla kalmadılar, aynı zamanda kalite açısından da eksik değiller.

Videolar çekilmeden önce stokiyometri optimizasyonu yapıldığı açık. Dürüst olmak gerekirse forumun bugün hala ayakta olmasına şaşırıyorum. Ekibin foruma büyük özen gösterdiği açık.

YouTube'un videoları silmeye başlaması çok komik, bu yüzden gerçek foruma atıfta bulunan kısa biçimli videolara geçtiniz 😆. İşin komik tarafı, sadece ne aradığını bilen insanların arayabileceği başlıklar :cool:

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
59
Açıkçası youtube'un bunu yapmasının bu kadar uzun sürmesine şaşırdım. Sanırım tüm içeriklerinin resmi hükümet onaylı düşünceyle uyumlu olmasını sağlamak çok fazla çalışma gerektiriyor.

Tüm ciddiyetimle söylüyorum, bence bu ilginç bir karar. Uyuşturucu, patlayıcı ve benzeri şeyler yapmakla ilgili videoları olan başkaları da var, ancak gördüklerim bir şeylerin nasıl yapılacağını açıklıyor, gerçekten yapmıyorlar. Monty Python'un "köpek stili nasıl yapılır" videosu gibi; TV'de açıklamaya izniniz var ama göstermeye izniniz yok.

Rumble'a göndermeye ne dersiniz? Kendilerini youtube sansürüne alternatif olarak tanıtıyorlar.

View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
59
Rumble'a koyduğunuzu yeni fark ettim. Ne olacağını merak ediyorum. İçerik politikasını okudum ve BBGate içeriği muhtemelen 9 numarayı ihlal ediyor
"Yasadışı faaliyetleri teşvik eden veya bu konuda eğitici bilgiler veren, herhangi bir gruba, bireye zarar verilmesini veya yaralanmasını teşvik eden ya da hayvanlara zulüm içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan içerik veya materyaller:"

Ancak diğer yandan ifade özgürlüğünden yana bir üne sahipler.

Ayrıca Russell Brand'in orada bir programı olduğunu gördüm.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Evet, bakalım orada ne kadar kalacak :) Bence YouTube kısa form içeriği de forumu güçlendirmek için çılgınca bir yol olurdu!!!

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Hasta! YouTube'da HGCL2 aracılığıyla eski amfetamin rotasından buldum

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Bir MXE sentezinin dünya için son derece değerli olacağını düşünüyorum.

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Bilgiyi biraz daha yaygınlaştırmak için MDMA'nın MAPS cGMP sentezini ele alabilir misiniz? Bunun gerçekten yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
659
Yakın gelecekte MDMA sentezlemeyi planlamıyoruz.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Bunu görmek çok ilginç olurdu, özellikle de sizin ortaya çıkaracağınız ürün kalitesini görmek...Sadece hayal edebiliyorum :D

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
Videoları indirirken sorun yaşayanlar varsa, indirme düğmesine sağ tıklayın ve "farklı kaydet "e tıklayın. İlerleme çubuğu çalışmayacaktır ancak indirmeyi tamamlaması gerekir. Bu, "Videoyu indir" düğmesine doğrudan tıkladığımda benim için işe yaradı, başarısız olmuştu.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Lpac ev fermantasyonu ve indirgeyici süreçler, böylece ya sözde efedrin ya da norefedrin yapabilir ve meth'i tekrar harika hale getirebiliriz, bu dea'yı ve bizi becerdiklerini düşünen diğer tüm saksocuları becerir, sözde efedrine kelepçe koyarak satın alır ve ne de biyo fermentörler ucuzdur ve adama nasıl balık tutulacağını öğretmenin zamanı geldi, böylece kendini besleyebilir

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Henüz bu çalışmanın buna değdiğine dair kesin bir kanıt yok. Her yıl düzinelerce insan ilerleme aşamasındaki belgeleri yayınlıyor, ancak hiçbiri bitmiş ürün noktasına ulaşamıyor çünkü verim ve çalışma çok korkunç.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Açıkçası, uygulanabilir bir şey yapmak için makul büyüklükte bir biyo fermentöre sahip olmanız gerekecek, ancak orada ucuz 5000 litre ve üzeri konuşuyorum, muhtemelen bir kg norephedrin veya sözde yapmak için yeterli lpac üretmek için buna veya 10000 l'ye ihtiyacınız olacak. lpac yapma süreci uzun değil, okuduğum bazı patentlerden birkaç gün içinde gerçekleşiyor, ilaç şirketlerinin 100 kullandığını bilmiyorum,000 l artı biyoreaktörler Hindistan'dan görüntüler gördüm, biyo reaktörden son ürüne kadar olan süreçleri gösteriyorlardı, ancak ne kullandıklarına ve ne zaman bir şeyler ekleyeceklerine dair bir formül yok çünkü bir belgeselde işe yarıyor, aksi takdirde süreci kullanmazlardı ama bunu mega ölçekte yapıyorlar Bir kg son ürün yapmak için yeterli lpac yapmak için 5000 l biyo karışım olduğundan eminim

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Benzaldehit ve Metil etil ketondan (MEK) P2P sentezi hakkında bir videomuz olmasını gerçekten isterdim
Bildiğiniz gibi metil etil ketonu (MEK) herkes dükkanlardan temin edebilir ve ayrıca sizin için benzaldehit sentezine ilişkin bir video da var

Ortist

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
54
Bu sitedeki yazıda ciddi hatalar var. Bu yöntemi izleyerek herhangi bir sonuç almanız olası değildir. Temel olarak son adım yanlıştır. Anlatıldığı gibi yaparsanız tüm p2p'nizi katrana dönüştürürsünüz. Doğru yol, 50/50 su/etanol karışımında %10 NaOH çözeltisi hazırlamaktır. Başlangıç malzemenizin her 100 gramı için bu karışımdan 500 ml kullanın. Isıtmayın. Sadece 1 saat karıştırın, karışımınız turuncuya döner ve ısınır. İyice karıştırın! 1 saat sonra ürününüzü çıkarmanız ve NaOH'den kurtulmanız gerekir. Aksi takdirde, vakum olsun ya da olmasın, p2p'nizin tamamı damıtma sırasında kaybolacaktır.

BTW doğru yapılsa bile bu yöntem size EN İYİ ihtimalle yaklaşık %35 yeld verir. Kristalize metil-fenil-butenondan (yazıda ilk adımda kristal elde etme hakkında hiçbir şey söylenmiyor).

İlk adımda da hatalar var. Doğru yapmak için 1:2 mol oranında benzaldehit:mek karıştırmalı, 5 derecenin altında soğutmalı, ardından 100 g benzaldehit başına 20 g HCL gazı eklemelisiniz. Sadece "1,5 saat gaz verin" değil.

Bu reaksiyonun tamamlanması için 2 gün beklemeniz gerekir. O zaman, muhtemelen bu yazıda bahsedilen sonucu elde edeceksiniz. Metil-fenil-butenon vakumla damıtılmalı, ardından kristalize edilmelidir.

Asetik asit miktarı çok fazladır, iki kat daha azını kullanabilirsiniz.

Ve böyle devam eder.

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Hepinize yaptığınız her şey için çok teşekkür ederim. Uzun zamandır pusuda bekliyordum. Onlarca yıl okudum ve sonunda sizin sayenizde bir sonraki adımı atacağım.