Video talimatları.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Vay canına! Kesinlikle iyi eski rp / i / e ... ve diğer her şey (tabii ki!).

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Kesinlikle bu!!!! RP'yi kibrit kutularından hazırlamanın yanı sıra, çoğu gizli kimyagerin kendi kaynaklarını nereden temin edeceği ve saf I2 kristallerini elde etmenin en ekonomik yolu budur. sanırım bu beni başka birinin zaten önerdiği nekt önerime getiriyor: ortalama ev kimyagerinizin yapabileceğine en yakın yolla öncüllerin sentezi.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Birçok kişinin DOM (STP), DMT (triptaminden) veya DXM sentezinden faydalanacağını düşünüyorum.

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Hayır, PMK ve BMK etil glisidat veya daha yenileri buradaki birçok kullanıcıya fayda sağlayacaktır, bu nedenle bunları dönüştürmede sorun yaşayan birçok kişi ve konulardaki tüm çelişkili bilgiler de çözülecektir

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
NaBH4 & Cu veya Al & Cu katalizörleri kullanılarak nitrostirenden 2C-B
2C-E
Triptamin veya triptatolden Dmt
DOB
STP
n, alfa DEPEA

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Oh ve tabii ki MXE

PHD888

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
PMK etil glisidat! Bu, yağ asitlerine sahip herhangi bir organik bileşiktir. Bu yağ asitlerini sıvı formülde tutmak için yüksek erime sıcaklığı aşaması gerekir. Farmasötik ürün için bir çalışmadır, bitmiş ürün olduktan sonra en iyi kalitedir. Lütfen anlamsız reklamlar veya sorular göndermeyi bırakın. Endüstri çalışmasında bir BioTech veya doktora derecesi değilseniz. MDMA yapmaya çalışırken şansınız olmayabilir, kristalize olarak başka bir aşamaya saflaştırmak için verimi de kaybedersiniz.

Attachments

• 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Merhaba sayın profesör,

Beni yanlış anlamayın ama öyle ukala bir mesaj ki cevap vermekten kendimi alamıyorum. Yani sadece evrensel bir dereceye sahip iyi eğitimli varlıkların mdma'yı deneme ve sentezleme ayrıcalığına sahip olduğunu mu iddia ediyorsunuz?

Umarım sizi yanlış anlamışımdır ve ben sadece denemeyi ve denemeye başlamayı bile hak etmeyen ve kazandığım parayı harcayabildiğim için mutlu olmam gereken fevri bir sersemimdir.
Eğer değilsem... şunu söylemek isterim...

Sen kim olduğunu sanıyorsun? Ve ne sikim üretiyorsun arkadaşım? Yapabileceğinin en iyisi bu mu? Ve o kadar mutlusun ki, boktan maddeni geçip dünyaya nasıl çalıştığını ve kimin neyi yapıp yapamayacağını anlatma ihtiyacı hissediyorsun?
Bence böyle bir platformun arkasındaki tüm fikrin ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok ... çünkü tüm hayatınızı odanızda ders çalışarak, sıraya girerek ve müthiş bir ikiyüzlü hayat yaşayarak geçiriyorsunuz.

Dostum, 3 ay önce sadece h20 P ve Au biliyordum... şimdi glisidattan mdma cam kristaline giden doğrudan bir yol bulduğumdan oldukça eminim. Muhtemelen, bazı temel bilgilere sahip tüm insanlar gibi sen de bana inanmayacaksın. Bu sorun değil, çünkü umurumda değil.
Sizin gibi aptallardan aldığım eğlence, kolay paradan ya da yeni yüce mdma sentezleyicisi olduğumu iddia etmekten çok daha değerli...

yine umarım fevriyimdir ama bir şekilde öyle olmadığımı düşünüyorum...

Umarım aynada kendini izlediğinde mastürbasyon yapmaya başladığında kendini iyi hissedersin 🪞

iğrenç 🤢 düşünce tarzın var bleh

kendine iyi bak

Attachments

• y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Bu ne lan? Sanırım kayboldun dostum. Üniversite kütüphanesi yan tarafta. Git doktora çalışmanı yap ve sessiz ol. Unutma, burası kütüphane. Kütüphanede konuşulmaz.

Hayır ama cidden buradaki hepimizden daha zekiysen neden bunu kendin yapmıyorsun? Kendi başınıza gayet iyi yapabiliyorsanız neden bu yazıları okudunuz?

Size kimya hakkında bir sır vereyim. Kimya, okuduğunuz kitaplardan çok laboratuvarda edindiğiniz pratik deneyimle ilgilidir. Bir prosedürü okuyor olmanız, onu gerçek bir ortamda uygulayabileceğiniz anlamına gelmez. Bu saçmalığı reddediyorum. Kendi laboratuvarını finanse eden gizli bir kimyager, gerçek laboratuvara neredeyse hiç girmeyen kimya öğrencilerine göre (deneyimlerime dayanarak konuşuyorum) bilgiye aktif olarak yardımcı olan çok daha fazla prosedür yapmış olmanın basit nedeni nedeniyle kimyayı çok daha iyi bilebilir.

Beni çileden çıkaran kısım, kötü bir üründen dem vurmanız değil, insanları kimya eğitimi almadıkları için eleştirmeniz. Kimyanın bir doğa bilimi olduğunu biliyorsunuz. Yasaları anlayan ve bunları pratikte doğru bir şekilde uygulayan herkes kimyager olabilir.

Annenize çocuk sahibi olamayacağını çünkü bunu "düzgün" bir şekilde yapacak kadar zeki olmadığını söylemedim.

İşin en güzel yanı, sizin deyiminizle ego temelli bir birey olarak "okul terki" bile değilim, yine de kahraman kartını oynamanız bana nedense çok kibirli geliyor... 🤩

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Muhtemelen doktoranın aslında kullanıcı adı olduğunu fark eden son kişi benim.

Gizli kimya, Redneck Mühendisliği gibidir. Her şeyi kendileri yapmak zorundadırlar, böylece işlerin nasıl yürüdüğünü anlarlar. Ekipman hakkında daha derin bir anlayışa ve yeniden tasarlanmış mutfak gereçlerine, kelepçelere ve koli bandına karşı rahatsız edici derecede bir inanca sahipler. İhtiyaç duydukları öncül maddelerin çoğu son ürünleri kadar yasadışıdır, bu nedenle yasal olarak mevcut olanlardan kendi reaktiflerini sentezlemeleri gerekir. Bunu yapmak için organik yapıların nasıl manipüle edileceğine dair derin bir anlayış ve yöntemlerinde çok fazla yaratıcılık gerekiyor.

Bu, bir üniversitede biyoloji profesörü olmak ile Amazon Yağmur ormanlarının ortasında bir çadırda çalışan bir araştırmacı olmak arasındaki fark gibidir.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Ve glisidat hakkındaki hikayenizle... tedarikçim yanlışlıkla bana bmk numunesi yerine pmk gönderdi... bu 3 ay önceydi, bu yüzden tüm bu macerayı sıfırdan yapmaya başladım!
Balmumu, sıvı halde kalan bmk glisidata kıyasla çok çabuk katılaşıyor... İlk seferinde paketi oymak ve balmumunu ayırmak için elektrikli bir metal kesici kullandım.... sadece sakin olursanız, ki bu benim için zor, fikir gelecektir. Bu yüzden pişirmeye başlamadan önce şişeyi sıcak suya veya mikrodalgaya koyun ve sıvı halde ihtiyacınız var...

çok teşekkür ederim

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Şu anda BMK glisidattan fenilaseton elde edilmesine ilişkin bir videoyu düzenliyoruz.

Laboratuvarda, fenilasetonun azaltılması için en uygun seçenekler üzerinde çalışıyoruz, en iyi yol bir video klip için filme alınacak.

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Benzaldehitten P2P sentezi hakkında bir video sağlamak harika olurdu

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Videolar gerçekten de BB forumunu geçmişte var olan forumlara kıyasla çok daha yenilikçi kılan bir şey. Eskiden düşük çözünürlüklü resimleri havalı bir şey olarak görürdük. Sonra BB videoları geldi ve sadece farklı bir formatta olmakla kalmadılar, aynı zamanda kalite açısından da eksik değiller.

Videolar çekilmeden önce stokiyometri optimizasyonu yapıldığı açık. Dürüst olmak gerekirse forumun bugün hala ayakta olmasına şaşırıyorum. Ekibin foruma büyük özen gösterdiği açık.

YouTube'un videoları silmeye başlaması çok komik, bu yüzden gerçek foruma atıfta bulunan kısa biçimli videolara geçtiniz 😆. İşin komik tarafı, sadece ne aradığını bilen insanların arayabileceği başlıklar :cool:

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Açıkçası youtube'un bunu yapmasının bu kadar uzun sürmesine şaşırdım. Sanırım tüm içeriklerinin resmi hükümet onaylı düşünceyle uyumlu olmasını sağlamak çok fazla çalışma gerektiriyor.

Tüm ciddiyetimle söylüyorum, bence bu ilginç bir karar. Uyuşturucu, patlayıcı ve benzeri şeyler yapmakla ilgili videoları olan başkaları da var, ancak gördüklerim bir şeylerin nasıl yapılacağını açıklıyor, gerçekten yapmıyorlar. Monty Python'un "köpek stili nasıl yapılır" videosu gibi; TV'de açıklamaya izniniz var ama göstermeye izniniz yok.

Rumble'a göndermeye ne dersiniz? Kendilerini youtube sansürüne alternatif olarak tanıtıyorlar.

View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
Tüm alternatif video barındırma sitelerinde kanallarımız var. Ama Rumble'ı hiç duymadım, hadi yapalım.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Etsy'deki bir adamdan Fester Amca kitabı almam komikti, beni YouTube'daki videolardan birine yönlendirdi ve BBGate'i bu şekilde buldum. (İlk görüşte aşktı 💕)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Böyle harika bir forumu keşfetmenin güzel bir yolu!

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
🧑‍🏫 😛Profesör ... hahaha ...

Last edited: