Аминиране на 1-фенил-2-пропанон (P2P) по Левкарт до амфетамин и метамфетамин. Мащабът е малък.

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

да, но мога да го издържа само с HCI имам този проблем
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
За съжаление, ако кажат, че трябва да го газифицирате, ще трябва да газифицирате нещо. Аз предварително газирам диоксан, за да го имам под ръка. в крайна сметка се налага да го правя само 1-2 пъти месечно. Може да се използва и 99% изопропил
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Ще споделя с вас таблицата.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
И като безплатна услуга от вас, съотношенията за P2P:

Формамид 50 ml 1,5 mol
мравчена киселина 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

Skinny_Pete

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте @OrgUnikum

Когато използвате N-метилформамид вместо формамид, все още ли се нуждаете от равни части мравчена киселина?

Благодаря предварително
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Да, мравчената киселина все още е необходима.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
7. Необработената свободна база на метамфетамина се дестилира под вакуум (2 mbar, 60-100 °C) с помощта на дестилационен апарат на Кугелрор (по избор) , за да се получи метамфетамин като чисто до бледожълто масло (2,5 g, 42 %).

Какъв е другият вариант? Обикновена, фракционна или парна дестилация? Ако не разполагате с апарат за дестилация на Кугелрор?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Каква е функцията на NaOH при парна дестилация?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Напоследък започнах да редувам пътя на Льокарт и пътя на NaBH4 за D-Meth и
Два пъти се сблъсках със странна ситуация при маршрута на Льокарт.
След отделянето на винения изомер, когато превърна твърдата част в алкална, за да направя повторно отделяне, свободната база отива в долния слой.
Това се случи само с фребазата на L-meth от маршрута на Leuckart, преди отделянето, когато рацемичната му среда е алкална, е най-горният слой, течната част след отделянето на изомера (фребазата на D-meth), когато е алкална, също е най-горният слой, както би трябвало да бъде, но фребазата на L-meth не.
Странно е и нямам обяснение, не знам дали някой има същата ситуация или знае защо се случва това.
Благодаря.
 

Attachments

  • AvRK9J4GiN.jpg
    AvRK9J4GiN.jpg
    4 MB · Views: 271

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Дори цветът на първата снимка говори, че имате мръсно масло със значителен примес, дестилирахте ли амина след Лойкарт-Валах? Известно е, че Leuckart дава смес от различни вторични/третични амини, вероятно и някои други примеси. Ханк Шрейдър е публикувал откъс от изследването, в който по-подробно е разгледано образуването на примеси при реакцията на Leuckart-Wallach.
Също така разделянето на изомерите може да не е било задоволително поради ниската чистота на свободната основа на амина.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не, не съм го дестилирал преди разделянето на изомерите.
Нямам никакъв проблем с процеса на разделяне, просто беше странно да намеря примес само когато промивам фребазата L от маршрута на Левкарт.
Отдавна изоставих парната дестилация за големи количества, тя е кошмар и вечна дори с голям парен котел.
Имам абсолютно същите крайни неща с промиване с киселинна основа и рекристализация след кристализация с ацетон.
Знам какво казват теорията и литературата за това, но е факт, доказан от мен самия стотици пъти.
За ъгъла на завъртане си прав, не съм го проверявал, но моите клиенти, а някои от тях са стари потребители на метамфетамин, ми казват колко е мощен, а рацемичният не е толкова мощен, колкото този.
Тази снимка е за кристализация на малка партида за някои малки поръчки, но сега работя с голяма партида и ще ви покажа колко прозрачни и големи могат да бъдат парчетата.
Ще ви бъда много благодарен, ако ми обясните как се получават големи и прозрачни кристали от рацемична фребаза, четох, че е възможно нещо като средни кристали, но честно казано, никога не съм го виждал.
Мисля да ви предложа едно малко предизвикателство и да ми кажете какво мислите.
Мога да ви изпратя проба от моя D-meth и проба от моя рацемичен MDMA.
Ти правиш всички тестове, които ти трябват, занасяш ги в надеждна лаборатория, даваш ги на опитни потребители... каквото искаш.
С резултатите в ръка ако можеш да ми докажеш, че твоите неща от дестилирана фрибаза са по-чисти или по-добри от моите от не дестилирана ти пращам по 250гр от всеки продукт безплатно, ако не можеш искам само да кажеш, че си сгрешил тук във форума.
Мисля, че това е добра сделка, не?
Какво мислите вие?
Благодаря.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Знам, че звучи алчно от моя страна, но просто искам да покажа, че поне при метамфетамините и MDMA дестилацията с водна пара може да се избегне и все пак да се получи най-чистият продукт.
Намерих начина след много тестове, защото парната дестилация беше ужасен кошмар за съзнанието ми, повярвайте ми.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Парната дестилация ще отдели аминовата смес много слабо, вакуумната дестилация е най-доброто решение и е доста бърза при наличието на силен вакуум.
2. Страхувам се да излъжа, но доколкото си спомням, след еднократно разделяне на изомерите крайният състав на "d-изомера на тартарата" е около 80-90% от d-изомера, а останалото е l-изомер.
3. Направих стъкло без разделяне на изомерите от смес от алкохол и малко количество вода + допълнителни компоненти, получих стъклена монолитна маса, при пълното изсъхване се появиха пукнатини, особено ако кристалите се промият с ацетон (не повтаряйте грешката ми), но масата остана прозрачна. В моя случай не използвах стъклени съдове за кристализация и други нюанси, прекарах 2-3 месеца в избор на техника.
Преди този метод се опитах да направя от разтопена сол, получиха се монолитни парчета, но не прозрачни, а само петна от прозрачни кристали. Имаше идея да направя нещо като зоново топене.

Защо трябва да ви доказвам нещо? Споделих опита си, ако не се интересувате от него, това си е ваша лична работа. Наистина ли мислите, че ми трябват вашите 250 грама, това изобщо не ме интересува, няма да се занимавам с дреболии. Потребителите не дават обективна оценка на чистотата на веществата, достатъчно е да ги попитате кое е по-добро мефедрон на прах или голям кристал, познайте какво ще отговорят ... Половината от ефекта на наркотиците (стимулантите със сигурност) е техният външен вид)))

Почти забравих, ако планирате да дестилирате във вакуум, тогава определено ви трябва паяк, тъй като ще има леко кипящи фракции на боклука, с помощта на паяка можете да смените приемната колба, без да спирате дестилацията на амина, подобно на револвер, но вместо патрони, колби.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Основното правило на производителя, никога не вземайте чужди лекарства или цената ще бъде твърде висока.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Напълно си прав беше глупава идея и се извинявам за нея Наистина съжалявам.
Относно чистотата имам лабораторни доклади за 93 и 95% Не се основавам само на мненията на клиентите.
За точка 2 да, правилно е, че е около този %.
За точка 3 ще ми бъде много интересно да се запознаете с подробния процес, който можете да изпратите в PM, ако предпочитате.
Почистих един литър метамфетамин фрибаза, за да ви покажа как изглежда след процеса на почистване.
В миналото съм правил вакуумна дестилация и тя е по-бавна от тази с пара :-(
Благодаря и отново се извинявам за вчерашното съобщение :-(
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Снимки
 

Attachments

  • ratSxbuWiI.jpg
    ratSxbuWiI.jpg
    3.1 MB · Views: 233
  • gZI6jrkLOX.jpg
    gZI6jrkLOX.jpg
    3.6 MB · Views: 236

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Този път направих процеса на почистване над всички рацемични фребази и когато разделих изомерите и получих отново фребаза, тя е по-чиста, няма друг начин, че да използвам повече реактиви :-(
LFtY3x79ey
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
то е масло с примеси, дестилирано на фракции във вакуум, напълно безцветно масло, без жълти оттенъци.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
то е масло с примеси, дестилирано на фракции във вакуум, напълно безцветно масло, без жълти оттенъци.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Мога да ви изпратя в частни съобщения снимка на стъклото, получено от мръсно аминово масло. Проучих възможността за получаване на големи парчета стъкло без вакуумна дестилация, също така не е имало разделяне на изомери.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Знам как изглежда чистата свободна метамфетаминова основа, аз правех парна дестилация и правех и вакуум, сигурно си мислите, че свободната основа на пико все още трябва да се извлича и изсушава, но както обясних, аз съм в състояние да получа абсолютно същия чист и силен краен продукт от тази свободна основа, избягвайки дестилацията, отколкото от дестилираната, няма да ги различите всъщност никой не ми е казвал нищо за някаква разлика в продукта и аз промених процеса отдавна, без да казвам, а лабораторните доклади показват абсолютно същата чистота %
Радвам се да получа снимките Благодаря.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
@[SIZE=17px]William Dampier[/SIZE]
Можете ли да разкажете по-подробно за стъпка 8 от синтеза на амфетамин? Благодаря предварително.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, какво не разбирате? Тази процедура е описана в други видеоклипове за синтез на амфетамин. Манипулациите са едни и същи. Погледнете раздела за видеоклипове.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Може ли свободната база на метамфетамин под формата на масло да се промени директно в декстротация?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, доколкото ми е известно, има само един начин - конвенционално разделяне на изомери с тартактинова (или друга карбоксилна киселина)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
offcource това е смисълът off freebase
 
Top