"МОЯ" кристализация на свободна база на MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Разбира се, можете да смесите фребазата с разтворител, преди да добавите HCL, но по-късно ще ви е необходимо повече време, за да поставите сместа на 130С, тъй като този разтворител ще се изпари, с HCL от фризера, фребазата също е студена и избягването на високи температури по време на добавянето няма да е проблем ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Знаете ли, че MDMA не може да се нагрява с киселини до високи температури? Продуктът се разпада и вече не е чист MDMA.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
О, не, брато, не към енергийния контрол, моля. Спомняш ли си, че споделих с теб резултата от теста 87%? Направих още няколко теста.
87% не отново, а винагиһттр://))))))

Най-забавното обяснение: допустима грешка 5-10%.
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Лице, но ние не ви казахме това, казахме ви, че преди всичко във всяка услуга за анализ, с която работят хората, по начало има човешка грешка. След това отговорихме на въпроса ви, доколко е вероятно това да се случи, И отговорихме на следното:
Обърнете внимание, че вероятността за получаване на един и същ резултат в дадена извадка варира в зависимост от разпределението на данните. Колкото по-близък до средната стойност е вашият резултат, толкова по-вероятно е той да се повтори. Като имате предвид, че имате разпределение на процентите със средна стойност 82% и стандартно отклонение 13,84%, можете да анализирате какъв диапазон от стойности би бил по-вероятен при получаването на две извадки с еднакъв процент. Следователно, ако се анализират две проби, диапазонът от числа, при който е най-вероятно да се получи един и същ процент, е около средната стойност 82%, като се простира приблизително с едно стандартно отклонение на всяка страна (68,16% до 95,84%). Това би бил най-вероятният диапазон за получаване на един и същ резултат при две последователни проби поради концентрацията на данни около средната стойност.
С други думи, това не е съмнителен резултат, той е вероятен.
Дори ви предоставяме графиката, в която са концентрирани най-голям брой резултати за MDMA. Наистина ли сте разбрали само за 5-10%? Можем да ви го обясним по-добре.
Q9GBDv1kum
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Брато, изглежда, че твърде много се притесняваш за 120 евро за фалшивите си тестове. Отпусни се, братче. Това е единственото от твоите входящи? Ако е така, мога да те наема като капкаджия: изпрати ми PM, ще ти намеря работа.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43

Брат, отпусни се. Мислиш ли, че съм ученик наркоман, който готви метамфетамин за източник на живот? Завършил съм математика, а не метамфетамин. Така че защо смяташ, че можеш да ме впечатлиш с графиката си?
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Друг важен момент е добре познатата основна техника, която е намаляването на температурата възможно най-бавно теоретично най-доброто време е 1С на всеки 30 минути честно казано никога не съм правил това време и не мисля, че никога няма да го направя хахах може да е кошмар ;-) В малък мащаб може да се направи с програмируем котлон.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Опитах се да повторя тази процедура с бавно намаляване на температурата. И съм 100% сигурен - горещата плоча не работи.
Вижте, отдолу има гореща повърхност на плочата, а отгоре - студен въздух. Това означава, че нуклеацията не започва отдолу - отдолу е по-топло, така че няма шанс.
В резултат на това отгоре бързо се образува тънък кристален слой, който блокира водата в разтвора. Водата вече не се изпарява.
Можете да намалите температурата на котлона до RT, но това няма да помогне. Гелът вътре е заключен. Кристализацията е спряна.
Тогава, ако най-накрая кристалният слой отгоре се разруши, той пада надолу и кристализацията протича бързо и незабавно. Това означава, че няма да се получат големи кристали.
Опитах се да покрия кристализатора с някаква капачка, за да намаля достъпа на въздух и да запазя горния слой по-топъл, но това не помага.

Предполагам, че за да постигнете големи кристали, трябва да управлявате процеса на кристализация по някакъв начин, за да започнете нуклеация на дъното. А за да направите това, се нуждаете от някаква кутия за сушене с регулируема Т и източник на отопление, който ТРЯБВА ДА Е НАГОРЕ!!!

В такъв случай има вероятност нуклеацията да започне отдолу.

Предполагам, че кухненската фурна би могла да бъде подходяща, ако температурата се регулира точно. Но аз не разполагам с такава.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Разбърквахте ли непрекъснато по време на процеса?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Не разбирам въпроса ви.
Ако е по време на нагряване, разбира се - да.
Ако по време на кристализация - това шега ли е?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Това е междинна част от този процес. По-късно целият воднист слой на дъното се превръща в своеобразна "каша". Загуба на време. Също така такова дълго излагане при висока Т изпарява някои неща. Изгубих около 20 г от 250 г чист прах.

Имам някои други идеи. Ще опитам, когато получа вдъхновение.

YPNtbTkrZ3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ще отговоря утре с подробностите за това какво да направя, но методът работи properlt така или иначе, ако искате да намерите вдъхновение е ок със сигурност ще бъде интересно да се подобри.
За уморен днес съжалявам.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Този накрайник е след пристигане до 108С по време на разбъркване.
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Той не е за големи кристали, а за частта за почистване . Имам предвид точката, в която нагрявам свръхнаситения разтвор на подкиселена фрибаза и го изливам в ацетон. Мога ли да заменя ацетона с алкохол.
Ацетонът е силно наблюдаван в моята страна от преди 10 дни/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
А, съжалявам, разбрах проблема ви. Малко теория, ако е така, брато.

Ацетонът има уникално свойство: той разтваря много мдма хкл при 50С (1 гр мдма хкл на 2,5 гр ацетон, предполагам) и почти нула, ако ацетонът е замразен. Това свойство е свързано с "вакуумната проницаемост". Вакуумна проницаемост на ацетон при 50С = 17,7 и при 0С = 1,0

Така че трябва да намерите разтворител с подобна вакуумна проницаемост, не по-голяма от 2,0. Това са бензол, петролен етер, хексан.

Не мисля, че IPA е подходящ за тази цел, тъй като той разтваря много mdma hcl дори във фризера, около 30%. И дори да го изпарите, остатъците ще бъдат по-мръсни, отколкото са били в началото.
 
Last edited:

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Някой знае ли защо кристалите се топят при около 40-50 градуса, когато се кристализират от вода? Те се превръщат в жълто масло, има ли твърде много HCl или вода, задържана в кристала
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Предполагам, че водата е вътре. Разтворимостта нараства забележимо при 40-50С.
Изглежда, че сте получили резултат, подобен на този с кристалите, които получих тук. Някои кристали са нормални (но малки), някои кристали (от вътрешния слой) са "воднисти кристали".
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/post-45465

Защо питате за HCL Не сте ли измили праха си преди рекристализацията във вода?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Моят fb е дестилиран . Окислих с hcl и оставих за два дни, но кристалите изглежда се топят, когато са върху радиатор , мисля, че вътре е задържана вода
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Можете да проверите PH на това "масло" по всяко време. Но аз мисля, че това е вода: образуват се два слоя, един отгоре, друг отдолу. Водата е някъде по средата.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Много благодарим на нашия скъп @btcboss2022! Вие ме вдъхновихте за още изследвания, за да приготвя перфектния кристал, който да задоволи собствената ми поносимост чрез микродозировка.
BJXtKOQLrq
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 както си спомням, че написах нещо грешно за вашия продукт преди много време, Съжалявам за това, като се има предвид новият опит, мога да кажа, че трябва да можем да признаем грешките. Съжалявам, братко, грешах: черният цвят прави объркан, но вашият продукт е перфектен!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Благодаря благодарен да имам и положителни коментари след цялата работа зад гърба си.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Има ли начин да пречистите черни кристали и да ги превърнете в напълно чисти кристали?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Всичко е възможно. Въпрос на време, разтворители и колко мръсен е вашият продукт в началото.
 
Top