"МОЯ" кристализация на свободна база на MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Разбира се, можете да смесите фребазата с разтворител, преди да добавите HCL, но по-късно ще ви е необходимо повече време, за да поставите сместа на 130С, тъй като този разтворител ще се изпари, с HCL от фризера, фребазата също е студена и избягването на високи температури по време на добавянето няма да е проблем ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Знаете ли, че MDMA не може да се нагрява с киселини до високи температури? Продуктът се разпада и вече не е чист MDMA.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Повечето лаборатории не могат да направят разлика между MDMA или MDDMA или MDMMA първите 2 имат и едно и също молно тегло.

Само ЯМР може да различи MDMA от MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Наистина приложих вашия метод в тази част за рекристализация на готов продукт.
Т.е. готовите кристали бяха разтворени, след което бяха нагряти до 130С, след което бяха хвърлени в замръзналия ацетон. Работи много добре.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
U използвайте само ацетон или ацетон с вода?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ако кристализирам гореща mdma hcl (130c) в замразен ацетон, използвам само ацетон, 500-1000 ml за 100 gr mdma hcl (зависи от чистотата на продукта)

Рекристализирам също така mdma hcl в 10% разтвор на вода + 90% разтвор на ацетон. Но това е различен процес за различна цел.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 както си спомням, че написах нещо грешно за вашия продукт преди много време, Съжалявам за това, като се има предвид новият опит, мога да кажа, че трябва да можем да признаем грешките. Съжалявам, братко, грешах: черният цвят прави объркан, но вашият продукт е перфектен!
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Има ли начин да пречистите черни кристали и да ги превърнете в напълно чисти кристали?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Всичко е възможно. Въпрос на време, разтворители и колко мръсен е вашият продукт в началото.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, успях да направя големи кристали благодарение на това ръководство, но имам проблем със завършването на сушенето на кристалите, те са много влажни отвътре, когато счупите кристала наполовина, бих искала да знам как мога да завърша добре сушенето им?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Това е за pH, а не за изсушаване
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Така че това означава, че ph спада много ??
но аз проверих, когато го извадих от фризера, и беше 7.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
По-добре 4 да се избягват мазните кристали.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Добре, благодаря много.
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Истинската МДМА
 

Attachments

  • N2dgeM4Ppz.jpg
    N2dgeM4Ppz.jpg
    674.2 KB · Views: 157

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Понякога правя и забавни неща. Този път оставих една бутилка с остатъци от mdma hcl във вода за една седмица в склада в мазето. Ето какво получих след една седмица в затворената бутилка: 14 г прозрачни кристали.
1UFb0V2BHr
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 брато, какво е твоето предложение за окончателно измиване на кристалите за неспециалисти, ако в страната няма ацетон?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Може би е по-лесно първо да знаете какво е налично във вашата страна и да изберете най-доброто от тях ;-)
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Не знам точно, че не е моята страна, но според първия проблясък на купувача, - метанол, етанол 96%, пет. етери (не се вписват в този случай предполагам), ацеталдехид.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Понякога в спешни случаи използвах замразяване на хексан или замразяване на етилов ацетат.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Използвал съм етилов ацетат и ацетонитрил за рекристал. много пъти, но само за почистване на метамфетамин ( не за създаване на кристали, както е описано)
Използвайки Етил ацетат, никога не съм успявал да разтворя напълно 100% в точката на кипене, без значение колко излишък съм използвал. Въпреки това, той оставя много чист метамфетамин, особено малкия процент, който всъщност се кристализира след филтриране на първоначалния разтвор и поставяне на филтрата във фризера. Ацетонитрилът наистина разтваря всичко ( не знам обичайното съотношение, но щом имам възможност, ще си направя бележки, за да споделя), но сам по себе си не отстранява всички оцветяващи примеси, но ако се добави активен въглен и се филтрира през целит в голям порест буркан от горещо стъкло ( без филтърна хартия, за да може да тече бързо)(в противен случай може и ще се втвърди в порите и ще запуши цялото нещо, ще се смеси с утайките на целита, ще създаде истинска истинска каша, съветът ми е да се експериментира преди да се увеличи мащаба).
Сега за въпроса ми, трябва ли да се разделят енантиомерите на MDMA, за да се получат големи, стъкловидни кристали?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
"Сега за въпроса ми, трябва ли да се разделят енантиомерите на MDMA, за да се получат големи, стъкловидни кристали?"

погрешно. един отделен изомер (s или d без значение ) не ви дава големи лъскави кристали. ето разликата на MDMA от метамфетамин.
 

Daredevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Мисля, че е имал предвид MDA
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Скъпи братко, каква е най-добрата стойност на рН при разтваряне в дестилирана вода? След като го сварих до насищане, установих, че е сведен до свободно алкално състояние и не иска да кристализира. Каква е причината?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Може да е добавено много вода/разтворител или вероятност да не е дори MDMA
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Скъпи братко, за теста използвах 50 г MDMA HCL. По-късно дори го изпарих до общ обем от 75 куб. см, поставих го в хладилника и го охладих, но не се получи кристализация, а и не се появиха следи от кристализация. Моят MDMA стана мазен. на свободна основа, дали това се дължи на моето pH?
Моля, помогнете ми, благодаря.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
не съм 100% сигурен, тъй като никога не съм имал такъв резултат преди @G.Patton имаш предложение за това
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Най-добрият от тях 5,5-6,6 pH
 
Top