Синтез на амфетамин от P2NP с NaBH4/CuCl2 в едно гърне (мащаб 1 kg)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ортофосфорната киселина дава амфетамин фосфат, което аз исках да направя.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
задръжте въпроса органичната фаза след базифицирането заредена ли е с продукт? само IPA от стъпка 1 ли е?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Моля, не изпращайте спам!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Трябва да добавите киселина към свободна база амф, за да получите сол, а не към р2нп.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
точно за това говоря. амп фрибаза+ипа ли е на горния слой след базирането?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Страхотно, помислих, че нещо се е случило, така че запазих и двете фази, ще намеря решение по-късно.
Трябва ли да изпаря напълно ипа от свободната база или мога просто да я намаля до приемливо ниво, т.е. до 10%?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Каква е температурата на кипене на амфетамин фрибаза?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Не е необходимо изобщо да се изпарявате, ако органичният ви слой е достатъчно концентриран с продукта. ако свободната база е твърде разредена, тя ще се утаява като глупост или изобщо няма да се утаява. аз се стремя към 100-ина мл органичен слой при първото промиване от 5 г пропен. след това още 1-2 промивания с 30-50 мл.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ако смятате да дестилирате, знам със сигурност, че ви е необходим вакуум, може би дори инертна атмосфера. доколкото разбирам, тя започва да се разгражда в присъствието на въздух по-рано от температурата си на кипене. дестилацията с пара е това, което хората избират обикновено, мисля.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Добре, благодаря ви. и какво ще направя, ако има твърде много разтворител @ ph 6 и не се утаява? ще се утаи ли, когато се изпари?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Не знам, случвало ми се е само веднъж, тогава се уверих, че нямам прекалено голям слой и този път не се опитах да рекуперирам. също така фосфорната киселина е по-сложна за работа от серната. препоръчвам ви да намерите малко от последната.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Добре, че всичко е наред. Имам батерия, която също седи там и се обработва, но нямам време за това бягане. не мога да купя сярна , но мога да купя фосфорна , така че имам малко. знаете ли какви разлики може да са необходими на фосфорната?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Колко % е фосфорната ви киселина? ако с нея има твърде много вода, добивът намалява
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Чух от Патън тук, че трябва да я загреете преди това. нещо, което никога не съм правил със сярна, но от друга страна, моята киселина е доста чиста.
Поръчайте от Полша, ако сте в ЕС, те ще ви продадат варели с буквално всичко lol
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Добре, благодаря ви.
моята страна е рискова в сравнение с ес, така че аз предпочитам да обработвам мъртвата батерия, която имам. което е добре, аз просто cbf в момента и искам да започна това.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ако добавя твърде много вода, мога ли да повиша ph обратно до 11/12, за да го превърна отново в свободна основа? и след това да отделя и изсуша разтворителя?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Трябва ли сместа ipa + freebase да бъде охладена, когато подкиселявам? Трябва ли ацетонът да бъде охладен предварително?
или наистина няма значение дали ще бъде поставен във фризера за повече от 12 часа?
 
Top