Най-простият синтез на метамфетамин от амфетамин

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Не знам какво се е объркало, но загубих почти 20 г чист амфетамин, опитах се да го неутрализирам с NaOH и да го екстрахирам с петролен етер, при изпарението не остана нищо, опитах отново с DCM, при изпарението отново не остана нищо, момчета, някой е опитвал този метод, ако някой ще опитва, използвайте малко количество.
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Имате предвид първата стъпка от синтеза?

ако се проваляте с превръщането на амфетаминовата сол във фрибаза, трябва да усвоите основни химически умения. опитайте с учебник по органична химия, както и с практическо/експериментално ръководство по органична химия.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
20 грама е много, мисля, че имате нужда от повече практика, но не губете още 20 грама, можете да започнете с 1 грам скала
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Опитах с него 4-5 пъти, така че загубих общо 20 гм.
 

zxkcasldlalsejak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Съжалявам, но за мен все още е абсолютно неясно...

Имаме някакъв сив крем с малко твърди частици алуминиев хидроксид. Смятам, че в тази маса имаме смес от суров свободен метамфетамин, който е органичен слой, и малко воден слой (може би няма да е лесно да се отделят). След това добавяме много вода (може би за намаляване на плътността на нашата маса).
Но все пак - както разбирам, имаме органичен слой нагоре и воден слой на дъното.
Когато го филтрираме от някои твърди частици, все още имаме два слоя - органичен нагоре и воден на дъното. Органичният слой трябва да съдържа нашия продукт.
След това подкиселяваме тази маса с hcl до ph3, което променя суровия метамфетамин, съдържащ се в органичния слой, в метамфетамин hcl, който трябва да отиде във водния слой.
Но все още имаме два слоя. какво точно вече извличаме чрез dcm.
Dcm ще отиде на дъното под водния слой, но когато ph е 3, водният слой все още няма да върне meth hcl.
Така че сега имаме 3 слоя. Нагоре - органичен с адски важното в него, втори воден слой с meth hcl и долен dcm слой с какво?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Имам няколко въпроса, на които трябва да отговорите, а в замяна ще публикувам безплатно някои важни данни за амфетамините и техните прекурсори, които липсват в този уебсайт, след като бъде завършен следващият тест.
1. може ли кристалите на D-амфетамин хидрохлорид да се продават и пушат като Ice? (Ice се отнася за кристалите на D-метамфетамин хидрохлорид. ако няма голяма разлика във функцията между тях, планирам директно да обявя, че кристалите на D-амфетамин хидрохлорид са кристали на D-метамфетамин хидрохлорид).
2.Съответстват ли концентрациите на дима/одуховете при горене и пулверизиране на кристали D-амфетамин хидрохлорид и кристали D-метамфетамин хидрохлорид?
3.по някаква причина не мога да пуша метамфетамин самостоятелно, но може ли някой да ми каже на какво точно трябва да мирише метамфетаминът? Миришел съм чист амфетамин хидрохлорид на прах и той мирише на аромат на лавровишна или червена боровинка, съчетан с аромат на тревист растителен сок. Когато се нагрява и разпръсква, мирише малко странно, но послевкусът му ме кара да се чувствам така, сякаш разбирам защо ICE се нарича "свински". Правилна ли е тази миризма?
4. знам, че D-амфетаминът е по-слабо ефективен от D-метамфетамина при една и съща доза, но колко по-слаб е от D-метамфетамина? Например, еквивалентен ли е на 75% или 70% от D-метамфетамин в същата доза? ще има ли значителна разлика в личното субективно преживяване в случай на инхалация с нагрята атомизация?
5. като се има предвид, че продаваният на пазара ICE всъщност не е чист D-метамфетамин, дилърите смесват някои "помощни вещества", за да увеличат теглото и да увеличат печалбите. Това води до това, че ефектът на предлагания в търговската мрежа ICE отстъпва на чистия D-метамфетамин при същата доза. така че мисля, че това би трябвало да е достатъчно, за да компенсира разликата в ефикасността между D-метамфетамин и D-амфетамин. Дори ако твърдя, че D-амфетаминът е ICE, това няма да доведе до проблеми след продажбата. Осъществима ли е тази идея?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Tbh D-амфетамин HCl не си струва борбата, а пушенето на амфетамин също не си струва. Митът, че може да се пуши амфетамин HCl, според мен е просто мит, никога не съм виждал надеждни доказателства, че действително може да се пуши амфетамин HCl. Дори и да успеете по някакъв начин да го изпушите, няма да получите прилив от пушенето на амфетамин, какъвто получавате от метамфетамин, поради намалената липидна разтворимост на амфетамина (по-високата липидна разтворимост е равна на по-бързо начало на действието поради по-бързото преминаване на кръвно-мозъчната бариера). Освен това солта HCl е силно хигроскопична и вероятно не прилича на ICE, дори ако бихте отделили енантиомерите. Когато става въпрос за потентност, това не е толкова просто, D-метамфетаминът не е просто по-силен D-амфетамин, а според някои таблици за дозировката D-амфетаминът е дори по-силен от D-метамфетамин при сравнение на mg към mg. Проблемът е, че D-амфетаминът няма серотонинергични ефекти и следователно ще се усеща различно от обичайния D-метамфетамин от редовния потребител на ICE, така че за да го отрежете, ще получите куп проблеми с продажбите и ще бъде по-добре да се настроите, ако правите метамфетамин или спийд и го продавате като това, което е.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
"като баба издухва облак от Amp Hcl"

Какво казвате? Отново премълчавате глупости?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Опитах синтеза с 10 г и всичко изглеждаше много добре, дори мисля, че усетих миризма на метамфетамин, докато филтрирах РМ.

Глупаво, но забравих да концентрирам и изсуша екстракцията в последната стъпка и направо пуснах HCl в мехурчетата.
Отначало петролният етер стана мътен, а когато продължих, на дъното се събра жълта течност, но само малко количество (1-2 мл).

Сега го имам концентрата от петролен етер, метамфетамин и HCl газ. Има ли някой идея как да го спася в този момент?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Имате ли свободна база в етера?
Или сол?
Моля, умножете газовия хлороводород, като същевременно намалите обема на етера
 
View previous replies…

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Бях разтворил свободната основа в етер и пуснах в нея мехурчета HCl Gas, без да намалявам обема. Така че предполагам, че сега това е солта HCl, разтворена по някакъв начин в етера, но всъщност не знам.

Сега се опитвам да намаля обема, но бавно при охлаждане, защото се страхувам, че HCl, получен в етера, ще хидролизира метамфетамина.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Използвали ли сте солна киселина вода
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Не, аз генерирах HCl от NaCl и H2SO4, но не го изсуших и го впръсках направо в етерния екстракт. Малко от HCl определено се разтвори в етера, защото той отделя HCl пари.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Трябва да намалите или премахнете обема на етера, да добавите етанол към основата и да издухате парата
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Сигурни ли сте, че сте извлекли метаморфологичната основа?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Мисля, че го извлякох, поне направих всичко както трябва.

След като филтрирах амалгамата и хидроксида, добавих няколко HCl киселини към rm, докато достигна pH 3, и го екстрахирах с етер 3 пъти.
След това я алкализирах с NaOH до PH 12 и отново екстрахирах 3 пъти.

Как искате да кажете? След намаляване на обема "добавете етанол към основата и издухайте парата"
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Добавих солна киселина и екстрахирах с етер
след това. Добавих алкална основа и екстрахирах отново
След това съберете екстрактите и изпарете етера и запазете свободната основа. Добавям малко етанол към него и създавам хлороводородни пари за свободната основа в етанола.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Мисля, че го извлякох, поне направих всичко както трябва.

След като филтрирах амалгамата и хидроксида, добавих няколко HCl киселини към rm, докато достигна pH 3, и го екстрахирах с етер 3 пъти.
След това я алкализирах с NaOH до PH 12 и отново екстрахирах 3 пъти.

Как искате да кажете? След намаляване на обема "добавете етанол към основата и издухайте парата"
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Резултат с 1 g / 1 mol амфетаминова сол ?
 

BIG JJ

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Успявал ли е някой да се справи с този процес? Моят продукт в крайна сметка не видя нищо, има ли някой доброжелател, който може да ми каже какво се е случило? Най-накрая получих масления слой, но не можах да извлека метамфетамин
 
Top