Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Při jaké teplotě v něm mám vařit IPA
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kolik mám vložit do IPA
DĚKUJEME
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Když se reakční směs zalije hydroxidem sodným, jaké je požadované pH?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Jen je třeba to rozpustit

neutrální, PH 6
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
To vím, příteli, ale mám na mysli, kolik pH je potřeba před použitím kyseliny sírové.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Otázce nerozumím. Musíte použít kyselinu sírovou s acetonem a touto směsí snižovat pH amfetaminu rozpuštěného v alkoholu, dokud nedosáhnete pH 6. To znamená, že je nutné použít kyselinu sírovou s acetonem.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Pokud dosáhneme pH 6, znamená to, že syntéza je správná a produktem je amfetamin? Jak poznám, že produkt je amfetamin?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Používám vodu z vodovodu a její alkalita je slabá. Jaký je vhodný způsob zvýšení zásaditosti reakční směsi?
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Používáte k provádění syntézy vodu z vodovodu? Musíte použít hydroxid sodný a destilovanou/demineralizovanou vodu. Obyčejná voda nebo voda z kohoutku bude kontaminovaná a nevím, zda bude pro syntézu vhodná.

Produkt vypadá jako amfetamin pouhým okem a se zápachem. Pokud máte jinou barvu, která není bílá, bude to také amfetamin, ale kontaminovaný. Ale opravdu s vůní, pokud jste někdy měli amfetamin, bude vám to velmi povědomé.

Mám už 4 syntetické amfetaminy a je pravda, že to musím říct, protože nemám zkušenosti s chemií. S výsledky a výtěžky jsem velmi spokojen. Mám již 4 syntetické amfetaminy a pravdou je, že jsem s chemií nikdy neměl zkušenosti. S výsledky a výnosy jsem velmi spokojen.
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mám dotaz. V posledním kroku rozpouštění amfetaminu v alkoholu a jeho smíchání s acetonem/kyselinou sírovou mám malý problém.

Měřím pH, dokud se nesnažím získat pH 6. Ale skončí to příliš hustou "pastou", která mi brání ve správném změření pH. Nevíte, proč by se to mohlo stát nebo co bych měl udělat?

Kyselinu sírovou jsem získal odpařením vodní lázní s elektrolytem z baterie a čistota kyseliny je snad 90-95 %. Mohlo by to být příčinou?

Moc vám děkuji. Toto fórum je úžasné.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pokud je roztok během titrace příliš hustý, je to způsobeno množstvím vysrážené soli, jednoduše přidejte více rozpouštědla k jeho zředění, na hodnotu pH to nemá skutečný vliv.

Pokud je vaše kyselina sírová znečištěna, je to s největší pravděpodobností vodou. Síran amfetaminový se ve vodě rozpouští, což znamená, že dojde ke ztrátě výtěžnosti, ale měla by být minimální.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
V nejlepším případě >pH13, ale přečtěte si návod.
Pokud jste postupovali podle této syntézy a na konci jste do roztoku kápli kyselinu sírovou, pak se tam bude amfetamin sulfát srážet, dokud nedosáhnete pH6, cokoli pod touto hodnotou znamená ztrátu výtěžku a další nečistoty.
Obecně by se měl produkt po syntéze ještě přečistit.
Ano, voda z vodovodu je také určena k pití, proč by měla být také zásaditá? Co takhle zajít do drogerie, koupit si destilovanou vodu a hydroxid sodný, abyste si vyrobili louh a získali alkalický roztok? Ale to je také v návodu.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Zajímalo by mě, jak je to s hliníkovým plechem místo fólie, BHBlueberry je ve své verzi této syntézy použil, přičemž naznačil, že (myslím, že 5 mm silný) plech bude lepší, nevíte něco o této možnosti?

Odkaz na jeho syntézu, kde používá plech:
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Chci vyrobit roztok kyseliny sírové pro síran MDMA. Jak mohu vyrobit roztok, který mohu použít pro solení báze? Udělat roztok kyseliny sírové s IPA a pak vysušit IPA s mgs04? bude to v pořádku.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Děkujeme vám za součinnost a pomoc. Důležitou otázkou nyní je, jak poznám způsob zpětného rázu a kdy k němu dochází.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ahoj lidi. Co si myslíte o této vakuové pumpě na filtrování amfetaminu?

Mohlo by to fungovat?


 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Pokud chcete provádět větší reakce idk, zda můžete použít fólii, budete potřebovat silnější hliník, například hliníkový plech. Důvodem je, že fólie je tak tenká, že reaguje rychle, a zatímco je dobrá pro menší měřítko, není dobrá pro velké měřítko, potřebujete, aby vše reagovalo po delší dobu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
V laboratoři vždy pomůže vakuová pumpa, zejména když je třeba provádět velké množství filtrace a sušení.
Nejlevnějším nákupem bude pravděpodobně vodní vývěva, která však spotřebuje hodně vody.

U vakuové pumpy byste měli věnovat pozornost odporu a uvažovat o koupi chladicího sifonu, který navíc chrání pumpu před chemickými plyny.
Co se rozumí metodou zpětného rázu?
Vždy je lepší použít co nejbezvodější rozpouštědlo, pokud se získaná sůl dobře rozpouští ve vodě, zvyšuje to výtěžnost.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Když směs reaguje, nedochází k refluxnímu procesu, proč?
 
Top