Isomerizace kanabidiolu (CBD) na psychoaktivní kanabinoidy

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Mohl by mi prosím někdo poslat nějaký jednoduchý postup, který jsem zkoušel extrahovat pomocí destilované vody a injekční stříkačky, ale při přidání alkoholu do oleje zfialověl?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Změna barvy na fialovou znamená, že váš výrobek obsahuje vysoké procento CBD a že váš ethanolový roztok je smíchán s alkalickými látkami.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Proč nezkusíte metodu izomerizace kyseliny citronové, kterou jsem zveřejnil na tomto fóru, toto činidlo je snadno dostupné po celém světě.
Pokud potřebujete trochu větší měřítko nebo průmyslovou výrobu, můžete mě kontaktovat a já vám za poplatek pomohu s jejím návrhem, ale vyžaduje to některá speciální činidla.
Jakékoli další otázky můžete zanechat ve zprávě a já vám zdarma pomohu.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Pro NPS, mohu bez problémů používat benzin?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Nafta není v jednotlivých regionech úplně stejná, je třeba vyzkoušet, zda se toto rozpouštědlo beze zbytku odpařuje a snadno rozpouští THC, pak je v pořádku.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Dobře, děkuji, je to nap, který používám pro extrakce DMT, a z toho vím, že schne beze zbytku, ale nejsem si jistý rozpustností THC. Mohl bych ale vydestilovat DCM z nějakého odlakovače, takže to možná nejdřív udělám a pak to porovnám s napem. Nebo bych to mohl nejdřív zkusit s napem, abych zjistil, jestli rozpouští THC, a kdyby ne, měl bych po ruce DCM. Id raději použít nap, pokud je to možné, vzhledem k tomu, že je levný a dostupný, mohu aktualizovat, když jsem to zkusit a dát všem vědět, jak to dopadne srovnatelně.
Když mluvíš o recyklaci NPS, myslíš tím destilací ? pokud ano, jak bys doporučil dostat produkt z varné baňky ?
Díky!! Moc se těším, až to vyzkouším!!!
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Upřednostňuji použití rozpouštědel s nízkým bodem varu, pokud nechcete recyklovat stačí vodní lázeň roztok přímo ve venkovní odparce, je třeba získat rozpouštědlo pak už jen destilací, pokud jste domácí laboratoř, můžete roztok vylít do nádoby s plochým dnem, když zůstane malé množství rozpouštědla, vodní lázeň a odpařit rozpouštědlo, pokud děláte velké množství, můžete mi soukromou zprávu
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Je isopropylalkohol životaschopný, jaká jsou nejlepší jiná rozpouštědla než ethanol?
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Měl bych při přidávání ponechat Stiring
Bikarbony a vody a jak dlouho mám nechat neutralizovat
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Izopropylalkohol by měl být v pořádku, ale chcete se ujistit, že ve vašem výrobku nezůstal žádný izopropylalkohol. Málokdy se snažím používat etanol jako rozpouštědlo, tento přístup neznám.

Musíte míchat, reakce bude v přítomnosti kyseliny plynná, neutralizace je velmi rychlá a nemusíte dlouho čekat.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Je bezpečné vyvařovat kyselinu, na videu to vypadá dobře, jsou nějaké bi produkty pro
Rom to a má to vliv na izomerizaci
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Aniž byste se pokoušeli vyvařit kyselinu, můžete bezpodmínečně použít bázi a poté extrakcí pomocí NP, promytím, vysušením a odpařením rozpouštědla získat THC, což je velmi jednoduché, stačí zkusit
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Je hexan životaschopný, jaká je nejbezpečnější možnost, mám rád ethanol ol, protože se zdá být bezpečný a nemá žádnou toxicitu, takže víte, že nějaká cesta jen s ethanolem
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Hexan bych ředil etanolem a thc, abych měl extra jistotu, že se vše vyvaří, nevíte o nějakých webových stránkách s videi, je to docela běžná věc, je tam spousta patentů a receptů o googlu, ale nemůžu najít d žádný s etanolem nebo hexanem, nevíte, jak se čistí thc a re izomer cbd, měl jsem nějaké poznatky, ale činidla jsou toxická
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Video, které jsem viděla, už tu není, je bezpečné vyvařit kyselinu octovou, brzy bych měla dostat np hexan, chci před tím ještě prozkoumat toxicitu, při jaké teplotě by se měla odpařovat.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Teoreticky je bezpečný pro kouření, ve skutečnosti nevím, jaké vedlejší produkty vznikají při vaření rozpouštědla, snad acetát nebo acetylové produkty
Pokud máte dostatek času, můžete nechat roztok odpařit, dokud nezůstane jen pasta THC a malé množství kapaliny, pak extrahovat hexanem, organickou fázi propláchnout roztokem hydrogenuhličitanu sodného, organickou fázi propláchnout destilovanou vodou, organickou fázi vysušit bezvodým síranem sodným a rozpouštědlo odpařit, čímž získáte THC.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Rozumím tomu tak nemám nepolární ,hexan zatím se snažím vyrobit e liquid jak by měl produkt vonět a chutnat a jsou jejich způsoby testování negativních vedlejších produktů, je acetát nebezpečný valin nebo kouření jeho není vitamine e acetát co by dělalo tento produkt nebezpečným
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Za dokonalé lze považovat použití HCl aq. soln.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Používám hromadný CBD a nemyslím si, že by byl zazimován. Když přidám jedlou sodu k neutralizaci kyseliny, vypadá to, že se všechny tuky a lipidy vybourají a vytvoří na dně velmi lehkou a pevnou vrstvu a nahoře zůstane spousta načernalé tekutiny. Od začátku jsem to rozpouštěla v izopropylalkoholu, takže teď mám černou tekutinu ve velkém talíři, aby se alkohol odpařil.
 
Top