Isomerizace kanabidiolu (CBD) na psychoaktivní kanabinoidy

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Zkoušel jsem kouřit lehké pevné látky na dně a udělala se z toho jen bílá krusta, něco jako když kouříte DMT, takže předpokládám, že ty lehké pevné látky jsou odpadky
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
S největší pravděpodobností se jedná o sodné soli. Můžete ukázat fotografii CBD, jaká je její kvalita? Jakou kyselinu chlorovodíkovou používat? Pokud je vše čisté a kvalitní, s největší pravděpodobností je teplota vysoká a míchání nemusí být dostatečné.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
HFkqxSy53J

V příloze jsou moje činidla, 2. fotografie je odpad, který byl na dně, a poslední fotografie je sušení mého výrobku. Použil jsem kyselinu citronovou a vařil jsem ji 8 hodin s puštěným refluxem.
 

Attachments

  • 0Z3gMEFbvO.jpg
    0Z3gMEFbvO.jpg
    1 MB · Views: 610
  • uVj3cQKpPx.jpg
    uVj3cQKpPx.jpg
    1.1 MB · Views: 617

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Jaký stav CBD používáte, váš produkt se zdá být velmi nečistý
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Je to nejvíce nerafinovaný CBD olej, který si můžete koupit je to Full-Spectrum Alcohol-Extracted CBD Crude Oil z konopí Depot velkoobchodu
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Doporučuji používat čistý práškový izolát CBD, protože CBD extrahovaný z plného spektra má často tmavou barvu a obsahuje mnoho lipidů, které mohou narušovat izomerizační reakce a ztěžovat oddělování produktů
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Obvykle se čistý prášek CBD hodí k izomerizaci, nevím, jak čistý proces probíhá u oleje.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Vypadá tento produkt jako vhodný k použití?
 

Attachments

  • 0PEWIQbLV4.png
    0PEWIQbLV4.png
    172.2 KB · Views: 594

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Můžete se jich zeptat, o jakou čistotu se jedná?
Obvykle, pokud je to izolát, by to mělo být dobré, ale to, že je tam také napsáno "široké spektrum", mě trochu mate.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Izolát CBD je nejlepším substrátem
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ahoj OP!
V současné době držím v ruce pouze ethanol smíchaný s IPA (75 %, 7 %), budu muset sehnat ethanol nebo použít vodku či něco podobného? Pokud vím, nevidím žádný způsob, jak by IPA něco posrala, nicméně jsem si myslel, že bych se mohl zeptat, místo abych se na to vysral.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Tuto směs můžete použít, po reakci se ujistěte, že ve vašem výrobku není isopropylalkohol.
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Potřebujete asistenci a trochu pomoci, pokud jde o následující:

1. Zda činidla, která jsem použil, mohou mít nějaké negativní důsledky na produkt, a pokud ano, jak to napravit během izomerace CBD na psychoaktivní kanabinoidy.

2. Vedlejší produkt, který jsem vyrobil

3. Výpočet účinnosti konečného produktu.



1. Nejprve jsem namočil asi 5 g CBD skunku (8%CBD ) do 100 ml propan-2-olu (isopropanolu).
uvnitř skleněné nádoby s víčkem a dal na pár hodin zmrazit do mrazáku, také jsem skleněnou nádobu několikrát promíchal, abych extrahoval trikomy. Po zmrazení nádoby jsem pak 5 g CBD květu smíchaného s Propan-2-olem přelil do jiné skleněné nádoby (aby nedošlo k problémům ve vodní lázni o teplotě 70 °C). Před přidáním skleněné nádoby do lázně jsem do ní přidal asi 100 ml kyseliny octové (32 % obj. ).
Během vodní lázně jsem na víko skleněné nádoby přidal další víčko. Druhou vrstvu jsem použil pro umístění kostek ledu, aby se páry stlačily a ochladily, dokud opět nespadly do směsi. Po refluxu jsem měl oddělit kyselinu od propanolu, jen jsem nemohl sehnat alkalickou vodu, takže jsem použil jen obyčejnou vodu nasycenou natronem , aby byla voda bazičtější a pH se zvýšilo.

2) Rozpouštědla provedla reakci, při níž nahoře zůstala vrstva hnědé/červenavé barvy a dole světlý lavor. Za předpokladu, že kyselina absorbovala natron, jsem obě vrstvy oddělil. Po vysušení se však roztok, který jsem oddělil, zvrhl na kamínky a vločky s buržoazně oranžovou, světle červenou barvou, což ale není olej... Co to je a mohlo by to být nebezpečné například v pilulce jako jedlé? Jsem si docela jistý, že je to zbytek natronu, nicméně jsem si chtěl stejně poslechnout nejchytřejší fórum na světě, abych se ujistil a možná se dozvěděl pár věcí.

3) S výrobou koncentrátů mám docela zkušenosti, nicméně výpočet potence je imo trochu těžký. Existuje na to nějaká matematická rovnice a jsou nějaké rozdíly co se týče určování procent potence? A liší se rovnice v případě, že je produkt vyroben například izomerizací CBD?


S pozdravem, Otcavians lost legions.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pro izomerizaci potřebujete čistý CBD ve formě prášku.
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Používal jsem květiny, určitě mě to sjelo. Jako kdybych právě vykouřil pět tupláků za sebou, ale bez pocitu závratě a sucha v ústech. Cítím se chechtavě AF, většinou uvolněně v podobě body high, přesto se necítím těžce a stále dělám svou práci. Podíval jsem se na THC delta 8 a 9 a moje zkušenost od této chvíle je přesně taková, jak je popsáno na webu.

Nicméně příště zkusím použít cbd prášek (99%). Ale jen říkám, že mi to fungovalo dobře při použití květiny, dokonce jsem si s tím potom infuzoval květinu jajajaja
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Dobře, vaše zkušenosti budou užitečné
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Jsou nějaká místa, kde se dá koupit pítko ptfe, vyrobil jsem si vlastní a rozbilo se, ale oleje vyšly čiré a chutnají čistě, jsou tady nějaké odkazy nebo ví někdo, kde se dá sehnat?
 

Robespierre

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mám dotaz týkající se extrakce CBD.
Jak přesně se extrahuje ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Extrakce alkoholem je nejjednodušší
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

DCM i EtOAc jsou karcinogenní, nějaká bezpečná náhrada ?

Co máte na mysli pod pojmem "NPS" ?
 
Top