Metody extrakce efedrinu z tablet

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Oddělení ibuprofenu od pseudoefedrinu by mělo být poměrně jednoduché, protože ibuprofen je karboxylová kyselina, zatímco pseudoefedrin je amin. Pseudoefedrin bude rozpustný v kyselé vodě, zatímco ibuprofen nikoli. Pokud je pka ibuprofenu mezi 4 a 5, budete chtít spíše kyselý roztok, aby se většina převedla na volnou kyselou formu; pH 3 by mělo být dostačující. Takto nízkého pH lze snadno dosáhnout pomocí kyseliny chlorovodíkové (kyseliny murijové). Polyethylenglykol je polymer rozpustný ve vodě, pseudoextrakci z vody můžete provést pomocí éteru nebo petroletheru.
 
Last edited by a moderator:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Je to totéž pro Paracetamol nebo ASS?
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Můj oblíbený Actifet se nevyrábí a koupila jsem si jiné tablety s prodlouženým uvolňováním, když jsem je naplnila alkoholem, vznikla z toho taková kaše,

Škrob... Napadlo mě a uvařila jsem tuhle kaši v 5% kyselině sírové, myslela jsem, že je možné přeměnit škrob na glukózu, a ouha, kaše se změnila v tekutinu( foto 2).

Když jsem vše přefiltroval a přidal hydroxid sodný ,vypadla z toho podivná plastická hmota, kterou jsem sebral (foto 3) chutná to hořce jako efedrin. co by to mohlo být? změkčovadla?
 

Attachments

  • RvIX6gz5Pu.jpg
    RvIX6gz5Pu.jpg
    57.7 KB · Views: 332
  • IdqCPx9cmL.jpg
    IdqCPx9cmL.jpg
    159 KB · Views: 328
  • Fxuza17cBI.jpg
    Fxuza17cBI.jpg
    195 KB · Views: 329

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Máte k dispozici kaly. Žádná polévka pro vás! (Polévka=psuedo)
Na většinu pilulek nemůžete použít alkohol jakéhokoli druhu. 1 ml alkoholu aktivuje něco, co přemění psuedo na chlorid sodný a vytvoří nekonečné množství gaku.
Voda také aktivuje tento gakk, takže zapomeňte na používání vody jako rozpouštědla nebo na uvolňování psueda. Našel jsem pouze jednu metodu a váhám, zda ji mám zveřejnit, protože výrobci gak a formulátoři pilulek čtou i tato fóra a změní svůj vzorec, aby bojovali proti jakémukoli úspěchu tajných chemiků.
Nicméně tajemství spočívá v umytí nechlorovaným čističem brzdových součástí. K dostání ve Walmartu nebo v jakémkoli obchodě s autodíly v kterékoli zemi.
Nastříkejte na hmotu tablet a nechte ji 15-20 minut nebo déle, pokud chcete. Přefiltrujte pilulkovou hmotu a tekutinu zlikvidujte. Tento krok opakujte, dokud se v mycí kapalině neobjeví další gakk nebo oleje.
Nyní můžete hmotu pilulek rozpustit v xylenu, éteru nebo nejlépe v hexanu, pokud jej seženete. QD čistič elektroniky je většinou hexan, ale nikdy jsem ho nepoužil na plynování. Filtrujte a odpařte rozpouštědlo nebo přidejte roztok hydroxidu sodného, pokud potřebujete volnou bázi pro redukci břízy. Výtěžnost je trvale více než 90 % VELMI čistého psueda.

Čistič brzdových součástek rozpouští veškerý gakk a aditiva. Vlastně rozpouští všechno kromě psueda. Zkuste to nejprve na několika tabletách, protože jsem to nezkoušel na všech značkách a přípravcích, ale zatím jsem nebyl zklamán. Mám určitou značku tablet, kterou dostávám, a mohu dvakrát umýt čističem brzdových dílů a použít hmotu tablet jako je v redukci kyseliny hydriodové, protože vše, co zanechává, je čisté psuedo. Žádná vařící rozpouštědla!!

Zkuste to a uvidíte a hodně štěstí přátelé.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Ano, máte pravdu, jedná se o gakk + škrob, tablety jsem zpracovávala bezvodým metanolem a škrob zůstal na filtru, ale spolu s pseudo to prošlo gakk, zkusím to zpracovat hexanem
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
To, vypadá jako pseudoefedrin volná báze krystalizuje při pokojové teplotě
 

Attachments

  • fd2AtkgxiX.jpg
    fd2AtkgxiX.jpg
    711.9 KB · Views: 317
  • OIlAwTi4r9.jpg
    OIlAwTi4r9.jpg
    793.4 KB · Views: 318

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Dobrý den, budu stručný a omlouvám se, že nerozumím, ale v metodě 2, krok číslo 10, co se přivádí k varu? xylen nebo směs isopropylalkoholu a benzínu?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, @Šéfkuchař. Do směsi extraktu alkoholu a nafty musíte po kroku 8 přidat 50 ml xylenu a provést krok 10. V tomto kroku je třeba provést další kroky. Už tomu rozumíte?
 

Alper192535

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
47
Reaction score
6
Points
8
@G.Patton čistý pseudoefedrin hydrochlorid jak mohu tuto drogu extrahovat

IBUCOLD-C 200 mg/30 mg/300 mg Potahované tablety
K perorálnímu užití.
- Léčivá látka: Každá potahovaná tableta obsahuje 200 mg ibuprofenu, 30 mg pseudoefedrin-hydrochloridu a 300 mg kyseliny askorbové (vitamin C).
- Pomocné látky: Složení: hydrogenfosforečnan vápenatý (bezvodý), sodná sůl kroskarmelosy, mikrokrystalická celulosa (PH101), koloidní oxid křemičitý, povidon K30, mastek, hydrogenovaný ricinový olej, mikrokrystalická celulosa (PH 112), Opadry AMB II 88A 230032 oranžová [polyvinylalkohol, oxid titaničitý (E171), mastek, hliníková žluť FCF Sunset Yellow Lake (E110), glycerylmonokaprilokaprát, laurylsíran sodný].
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Četli jste toto téma?
 

Alper192535

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
47
Reaction score
6
Points
8
ano, zeptal jsem se znovu, protože je rozdíl v názvu léku, děkuji.
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mohu to použít pro Ibuprofen + pseudoefedrin? a mohu použít petrolej místo nafty?
 

luci007

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, přátelé
Potřebuji vaši pomoc!!!
Jak mohu odstranit pseudoefedrin z tablet antihistaminik?!
Existuje o tom nějaké výukové video?!
Děkuji
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Co si myslíte o tom, že stačí použít nechlorovaný čistič brzd, abyste se zbavili veškerého nežádoucího materiálu a zůstane vám jen Pseudo HCL. V jedné z těchto zpráv se píše, že to funguje, ale já jsem skeptický. Pokud ano, mnohem raději bych použil tuto metodu.
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Mohu se mýlit, ale domnívám se, že nechlorovaný čistič brzd nedělá dřepy Vždycky jsem si myslel, že to byla ta červená plechovka, kterou jste chtěli, protože v ní byl trichlorethylen. Nemyslím si, že to v dnešní době vůbec funguje, bez ohledu na to, co jste se tu mohli dočíst. Možná se ale mýlím????
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Dobrý den, je to skvělé, ale v druhé metodě jsem nepochopila promývání s mekem, část 12, po filtru mám roztok spojit s mekem a zahřát?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ne, jen čistý MEK přes nálevku se sedimentem efedrin-hydrochloridu, aby se propláchl.
 

Gawer

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mohu použít nahco3 místo na2co3?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nemám MEK na oplachování pseudo HCL. (Postup 12)Co mám použít místo MEK?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Vyzkoušejte si butanon. Iupac název MEK
 
Top