Metody extrakce efedrinu z tablet

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Ahoj Pattone, děkuji za upřesnění. Moje zmatení pocházelo z popisu na Erowidu, kde se doporučuje zbavit se PEG namočením původní směsi do toluenu, takže jsem začal přemýšlet, zda část PEG nezůstane v toluenu.

Zde je podle mého názoru správný postup, dejte mi prosím vědět, pokud byste něco změnili.

1. přidání alkalického roztoku na pH 13
2. extrakce toluenem/jiným nepolárním materiálem
3. zlikvidujte starou vrstvu vody, pak možná udělejte několik promytí vodou?
4. Přidat trochu čisté vody do nepolárního rozpouštědla.
5. Okyselte na pH 3 zředěnou HCl.
6. Pseudo bude migrovat do vodné fáze jako sůl pseudo-HCl.
7. Ibuprofen (nyní kyselý) se vysráží ve vodné fázi, takže teoreticky máme ve vodě docela čisté pseudo.
(8.) Možná by závěrečným čištěním měla být AB extrakce etherem, i když by to mohlo snížit výtěžek.
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
A/b extrakce pravděpodobně nejlepší možností, která stále není zaručena
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
?Takže tím chcete říct, že bych měl pro celý tento postup použít extrakci A/B ?

Můj nový plán je nejprve rozpustit pilulky v ethanolu po dobu 5-8 hodin. (minule jsem tento teqniqe rozpustil bot IBU a PSE, ale hmotnost krabičky Modafenu je 24ks a jedna tableta obsahuje 200mg Ibuprofenu a 30mg PSE. takže na začátku jsem začal s 5500mg.
Po ethanol souk jsem jen nechat je odpařit rdryry v chill.....it byl okayn a nejzajímavější myslím, že jsem šel z 5500a na jako 1500-1700 mg, ale im reallz jistý, že to jen pse, ibu a několik málo plnidla.
A z tohoto bodu jsem zvědavý.
SOOOO myslíte, že to bude fungovat ?


1. namáčení celé hmoty v ethanolu po dobu 5-8 hodin.
2. přefiltrování roztoku a ponechání tekutiny a vyhození zbytků roubíku.
3. nyní je čas zahřát na velmi nízké teplotě a pomalu odpařovat, dokud nezískáme požadovanou práškovou směs PSE a IBU.
4.přidání alkalické vody, dokud můj roztok nedosáhne pH 13.........přidání alkalického roztoku k čemu? jako soke prášky v alkalické vodě ? protože moje prášky obsahují sračky, které se aktivují ve vodě.
5. extrakt s toluenem
6. teď zlikvidovat starou vrstvu vody, pak možná udělat několik promývání vodou?
7. Do nepolárního rozpouštědla přidejte trochu čisté destilované vody.
8. Okyselit na pH 3 zředěnou HCl (musím to protřepat, nebo stačí pomalé víření?).
9. Pseudo bude migrovat do vodné fáze jako sůl pseudo-HCl.
10. Ibuprofen (nyní kyselý) se vysráží ve vodné fázi, takže teoreticky máme ve vodě pěkně čistý pseudo.
11. Nakonec mohu provést extrakci A/B, abych PSE ještě více vyčistil.

Děkuji za odpovědi :D
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Pro nejsilnější nejčistší a nejzelenější způsob je následující dehydrogenace kruhu alias zbavení se alkoholu pomocí rekrystalizace cyklizace přidáním menšího množství ve více kruzích při současném odstranění alkoholu a nečistot . Aka mikrokrystal tek
 

luci007

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, přátelé
Potřebuji vaši pomoc!!!
Jak mohu odstranit pseudoefedrin z tablet antihistaminik?!
Existuje o tom nějaké výukové video?!
Děkuji
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Co je to bronkaid sulfát 25mg
 

bananabebop

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Síranové soli se chovají jinak než soli hydrochloridové.

Může být chybné - síran efedrinu musí být rozpuštěn v h2o. Nelze jej snadno rozpustit v alkoholu (ethanol/methanol).
Následuje extrakce A/B.
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Pomůže mi někdo vyřešit tento problém? Doma je aceton. Kyselina šťavelová. Alkálie. Existuje také japonská droga efedrin hydrochlorid. Název tohoto léku je-エスエスブロン錠Jeho složení je 50 ml metylefedrin hydrochloridu v jedné tabletě. je nějaký kuchař, který by mi pomohl s extrakcí a krystalizací?Konkrétní složky:
Dhydrogenfosfát kodein・・30mg

Metformin hydrochlorid・・50mg

Chlorfeniramin maleát ・・8mg

Bezvodý kofein・・90mg
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Prostě... Páni. tohle vlákno je největší sračka na celém webu. Přesvědčilo mě, že
T na tomhle světě už není žádná hrdost. Nahradila ji ideologie "já taky", kde je každý obětí čehokoli, co si najde, aby se stal obětí. Tahle generace je nejlínější v dějinách lidstva. Když máš hlad, , vytáhneš misku a prosíš o jídlo.
Když je ti zima, natáhneš ruku a prosíš o deku. Komunismus. Proto nikdy nefunguje. Protože motivace k tomu, abyste se snažili, byla odbourána. Ať už pracujete tvrdě, nebo vůbec, ti, kdo tvrdě pracují, budou nuceni podporovat ty, kdo nepracují, a dělit se o plody své práce s lidmi, kteří se odmítají dělit o pracovní zátěž
Nezávidím ti @G.Patton, jsi jediná pracující včela, která toto vlákno připíná a odpověděla jsi snad na více než 100 otázek. Na některé jsi odpověděl třikrát nebo vícekrát.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Našel jsem tento prostředek, ale netuším, jak to oddělit bez bleskové chromatografie.
DS43OCQgwm


 
View previous replies…

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Ano, je to tato medicína. Ale nevím, jak ho extrahovat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na základě mého desetiminutového výzkumu se zdá, že metylefedrin je ďábel. Americké chemické společnosti o něm nechtějí mluvit. Neuvádějí ani vypočtené vlastnosti. Na základě toho, co jsem viděl, je těžké vylepšit koktejl metylefedrinu a dihydrokodeinu. 🍸
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Takže tento lék nelze extrahovat? Z tohoto léku nelze vyrobit dobrý metamfetamin?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Určitě to nějak jde, jen se mi nepodařilo nic zjistit. Je starým vědeckým omylem domnívat se, že nedostatek důkazů je důkazem toho, že
Teorie
 

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, Pattone, lze ve druhé metodě použít místo methylethylketonu aceton? Lze xylen nahradit toluenem? Můžete mi ukázat obrázek pseudoefedrin hydrochloridu extrahovaného z tablet? V jednu chvíli jsem měl extrakt, který byl jako sklolaminát, ale nejsem si jistý, jestli to byl on.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, myslím, že ano

Pokud máte pochybnosti, můžete zkontrolovat jeho bod tání, abyste potvrdil, že se jedná o efedrin.
 

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Pattonovi velmi děkujeme. Včera jsem zkoumal jednu tabletu a nejprve jsem ji rozpustil etanolem. Podle informací jsem zjistil, že lze rozpustit pouze pseudoefedrin hydrochlorid, cetirizin hydrochlorid a hypromelosu. Opravdu se mi tvoří krystalky. V současné době mě napadá rozpustit je acetonem, odstranit cetirizin hydrochlorid a nakonec použít horkou vodu k odstranění hypromelózy. Je můj postup proveditelný? Je pseudoefedrin-hydrochlorid rozpustný v acetonu? Je hypromelosa nerozpustná v horké vodě? Pokud je to proveditelné, byla by tato extrakce tablet velmi vhodná
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Co mám dělat, když se část aktivního uhlí dostala přes filtraci? Znovu rozpustit a znovu filtrovat?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
V první metodě se píše, že zbytek napathy bude mít v sobě pseudoefedrinovou volnou bázi, takže přidejte vodu a "titrujte "jak se titruje?
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Lze extrahovat efedrin z efedrinového sirupu ?🤔🤔
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Záleží na složení sirupu.
 
View previous replies…

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
hi 👋
60ml sirup 1%ethanol
každá odměrka (5ml)obsahuje:
efedrin 30 mg
sacharin sodný 1,25 mg
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Domnívám se, že je to možné
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Děkuji za váš čas, bratře, teď se vracím z lékárny. Řekli mi, že na nákup musíte mít předpis od odborného lékaře. Dají se koupit jen dvoje brýle😐😐😑😑
musím najít jiný způsob.

Uvidíme se příště
 
Top