Syntéza MDMA pomocí NaBH4 z MDP2P

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Lze změnit methylamin hci na roztok?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, nevím, jestli jsem něco udělal špatně, ale podařilo se mi získat pouze 700 ml volné báze mdma, a když jsem prováděl destilaci, olej se destiloval při 275 c, takže si nejsem jistý, jestli to, co jsem destiloval, je mdma olej nebo jiný substrát. ph 6
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, mám 700 ml mdma freebase. ale destilovalo se to při 275c, takže si nejsem jistá, jestli to, co jsem vydestilovala, byl mdma olej. ph je 6, takže pro krystalizaci potřebuji zvýšit ph a chtěla bych vědět jak?? pokud mi můžete pomoci, tak vy.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Možná máte nezreagovaný mdp2p nebo po reakci mdp2p+NaBH4 získáte variace -ol... Alkyl-aminové variace mají zásadité pH.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Lze nezreagovaný mdp2p znovu použít pro jinou reakci?
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ahoj! Několik fiktivních otázek.
Co znamená promývání metanolem? Stačí použít methanol k omytí prášku, který ulpěl na skleněném nádobí ?
Pokud se míchá 48 h , je třeba udržovat teplotu 8-9 stupňů, nebo může mít pokojovou teplotu?
Jaká je slušná vakuová pumpa? Omlouvám se, ale s vakuovou destilací zatím nemám žádné zkušenosti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Omlouvám se za dlouhou odpověď.
Ano, jde o oplachování NaBH4 ze stran skleněného nádobí.
Při přidávání NaBH4 je třeba udržovat 8-9 stupňů. Správně 48 h při pokojové teplotě.
Vakuová pumpa, která je schopna vytvořit tlak 0,2-0,4 torru uvnitř destilační aparatury. Pokud nemáte žádné zkušenosti, doporučuji vám, abyste se o destilaci něco dozvěděli. Vakuová destilační aparatura může při nevhodném zacházení explodovat. Destilace a destilační systémy
Bod varu105 ºC (0,4 torru)
 

spiritveg

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mohu místo plynného methylaminu použít 39% vodný roztok dimethylaminu? Pokud ano, jaký by měl být poměr?
 

Dokodox

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nevíte někdo, jestli jsou teploty velmi důležité, nebo způsob, jak vše dělat v oceli, aby se nemuselo dovážet skleněné nádobí?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Pokud to nepřeženete s žádnou částí, kde se reakce stává kyselou jako v případě PMK na MDP2P, a zcela se zdržíte přidávání jakýchkoli organických kyselin, je SS 316 v pořádku. Před prvním použitím ošetřete díly několik hodin horkým 75% H3PO4 pro pasivaci a je to.

Udržování nízkých teplot během reakce je zásadní, u velkých nádob důrazně doporučuji mít k chladicímu plášti navíc instalovány nějaké vnitřní cívky pro chlazení a pořídit si výkonný průmyslový chladič. Ale regulace teploty je mnohem snazší v kovu než ve skle, přenos tepla je v kovu mnohonásobně lepší.
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Video v této syntéze by bylo pěkné , pouze někdy dělal redukci PSE přes destilátor a přes několik rozpouštědel , jeden dotaz na pmk na mdp2p je to HCl prášek nebo na polici vodný roztok ????
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Omluvte můj nedostatek chemického žargonu, který jsem se naučil pouze od Joea nahoře v ulici.
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Pokud nebudu extrahovat pomocí DCM (v mé zemi jsou DCM, TOLUENE a XYLENE přísně kontrolovány), jak velká by byla přibližná ztráta výtěžku? Děkuji za odpověď.

Mohl by se k extrakci použít hexan, benzen, aceton nebo ethanol?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Pokud nebudu extrahovat pomocí DCM (v mé zemi jsou DCM, TOLUENE a XYLENE přísně kontrolovány), jak velká by byla přibližná ztráta výtěžku? Děkuji za odpověď.
 
Top