Syntéza MDMA pomocí NaBH4 z MDP2P

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
@G.Patton Dobrý den, děkujeme za vaši práci! Máte nějakou radu ohledně rozpouštění volné báze MDMA v DCM? Naše vytvořila v dcm jablečnou omáčku (testuje se fialově černá v marque reagentu). Měli jsme ve směsi desikant (síran magný) a použili jsme metodu @btcboss2022 invitro methylamin HCL, ale naše organická vrstva není homogenní, tak nás zajímá, jestli existují nějaké triky díky!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Pila jste emulzi......hledá několik tipů:
Ahoj, potřebuji pomoc! : )

  • Benzoquinone Wacker Oxidace safrolu v methanolu za vzniku MDP2P
  • Z Erowid.org/archive/rhodium/chemistry/wacker.benzo-meoh.html
  • Podle Methyl Man
Uvízl na 5% NaOH Wash #2. Promývání č. 1 proběhlo podle očekávání, výsledkem byla velmi černá vrchní "vodní?" vrstva, která byla vyřazena. Při promývání spodní vrstvy, která pravděpodobně obsahuje DCM a keton, pomocí 2. 5% NaOH se objevilo obrovské množství, myslím, hydrochinonu. Spodní vrstvu jsem vypustil, abych ji promýval potřetí, horní vrstvu z promývání 5% NaOH č. 2 jsem si pro jistotu ponechal a veškerý hydrochinon jsem snadno vymyl ze separační nálevky. Po přidání 3. 5% NaOH promývání mám blátivě zelenou emulzi s nulovou separací.

Otázky: Proč se hydrochinon neobjevil v 1. promývacím roztoku?

Jsou mé pokyny 100% přesné, že vrchní vrstva z 1. 5%NaOH promývání byla "vodná", a proto NEobsahovala keton a mohla být vyřazena? Nebo jsem jen vyhodila všechnu svou těžkou práci a peníze?

Proč se zdá, že se emulze s každým dalším promýváním NaOH zhoršuje, místo aby se zlepšovala?

Jaký je nejlepší způsob rozbití této emulze?

Díky. Je to frustrující. Až do této chvíle šlo všechno dobře.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Lze změnit methylamin hci na roztok?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Mám k dispozici DCM/Anhydrous Ethanol 60%/40%. Lze jej použít?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ruční přidávání NaBH4 v průběhu několika hodin je poněkud těžkopádné, zkoušel jsem rozpustit NaBH4 v methanolu a ten pak nechat nakapat do RM pomocí přídavné nálevky. Problém je v tom, že methanol s NaBH4 reaguje poměrně rychle a rozkládá se. Existuje nějaké jiné vhodné rozpouštědlo pro NaBH4 nebo jestli můžu do methanolu přidat něco, co zabrání rozkladu a zároveň neovlivní redukci?
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Vážený pane, velmi Vám děkuji za sdílení výše uvedených metod. Také jsem si koupil CAS: 28578-16-7, ale můj dodavatel má pouze práškový a olejový typ a není tam žádná vosková forma. Myslím, že si myslím, že se zeptat, může být provozován ve výše uvedené metodě?
Očekával jsem, že přejdu na CAS 4676-39-5, a pak na MDMA. Věci, které by měly být zakoupeny, jsou již připraveny, ale můj NABH 4 má v obalovém sáčku bobtnající jev. Je to normální?
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sor
Nerozumím tomu , jak se váží plyn v gramech nebo je ve formě prášku.

-Plynný methylamin (MeNH2) 300 g se rozpustí v chlazeném 3000 g methanolu (MeOH; -17-20 °C) ve 20l reaktoru, vybaveném teploměrem a horním míchadlem.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, pane, moc děkuji za sdílení, vyzkoušel jsem několik malých testovacích kousků. Protože jsem tentokrát spěchal, nereagoval jsem dva dny, ale 4 hodiny. K testu jsem použil 50 g oleje MDP2P a nakonec jsem získal pouze 25 g báze MDMA a z těchto 25 g báze MDMA jsem nakonec získal pouze 4 g bílého prášku .
Narazil jsem na několik otázek a chci požádat o radu:
1. Co se týče roztoku methylaminmethanolu, tentokrát jsem použil špatný roztok, protože jsem koupil 33% čistý roztok. Mohu místo 10% roztoku použít 33% roztok v poměru 1:1?
2. Protože jsem použil 33% čistý methylaminmethanol, po dokončení reakce s NaBH4, když jsem použil kyselinu chlorovodíkovou, nebylo možné upravit hodnotu pH na 10,5~11. Použil jsem hodně kyseliny chlorovodíkové, abych upravil hodnotu pH na místě. Bylo to normální. Stačí mi v tomto případě použít 8 l vody a 8 cm3 33% HCL na 1 kgMDP2P, abych upravil pH na 10,5, jak je popsáno ve vašem postupu?
3. Mohu navíc při provádění tohoto kroku v budoucnu vynechat H2O a kyselinu chlorovodíkovou a použít k úpravě plynnou kyselinu chlorovodíkovou?
4. Pokud v budoucnu dojde k rozšíření stupnice, mohu odstranit závěrečné akce přidané DCM? Co tím bude ovlivněno? Jaké jsou vaše názory na jednoduché kroky, které lze provést pro rozšíření stupnice?
5. A konečně, jaké rozpouštědlo lze použít k rozpuštění bílého prášku MDMA*HCL vysráženého z plynné kyseliny chlorovodíkové a k provedení rekrystalizace?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, co myslíte tím 1:1? Musíte vzít stejné množství volné báze methylaminu. Jste schopni to vypočítat? 1 kg 10% methylaminu sln obsahuje 100 g methylaminu, 1 kg 30% methylaminu sln obsahuje 300 g methylaminu volné báze. Kolik 30% methylaminu sln potřebujete, abyste měli 100g methylaminu sln? Školní matematika.
Ano, myslím, že je to jasné.

Ne, musíte použít přesný objem vody.

Ztratíte tím výtěžnost.

Už je to napsáno v tomto tématu. Navíc se podívejte na komentář níže.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Vážený pane, děkujeme za odpověď. Vím, že měrná hmotnost 30% roztoku methylaminmethanolu potřebná pro každý kg MDP2P je 1100 g, ale ten, který jsem zakoupil od dodavatele, byl 33%, takže jsem to přepočítal na 1:1. Vím, že je to v pořádku. Doufám, že v tom není chyba. ,děkuji.
Moje poslední otázka zní, zda mohu prášek MDMA*HCL na fotografii znovu rozpustit v zahřátém ethanolu a nasytit ho tak, aby se mohl shlukovat do velkých krystalů? Podobně jako u pervitinu?
Vaše odpověď je pro mě velmi užitečná, ještě jednou děkuji.
 

Attachments

  • iqD9S6dsYk.JPG
    iqD9S6dsYk.JPG
    3.7 MB · Views: 33

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Je možné nahradit aceton při krystalizaci něčím jiným? Pokud ano, které by byly vhodné alternativy?
 

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Joined
May 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mohu použít vodný roztok methylaminu 40% místo plynného methylaminu (MeNH2) 300 g ?.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, musíte použít roztok methylaminu s methanolem, při této reakci nelze přidat vodu. V opačném případě produkt nezískáte.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ano, můžete si koupit hotové řešení.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ahoj, můžeš mi s něčím pomoct?

Existuje odkaz na to, jak vyčistit zčernalé mdma. Jako třeba rekrystalizovat ji a udělat z ní spíš bílé krystaly? Myslím, že volná báze nebyla před krystalizací řádně vyčištěna.

Mdma je vyrobena z
plynného methylaminu
Methanol
Pmk
borohydridu sodného
Aceton a hcl
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Je zde příspěvek o čištění MDMA. Podívejte se prosím do sekce Amfetamin.

P.S. Je opravdu užitečné se porozhlédnout nebo použít vyhledávání místo dotazu a čekání na odpověď.
 
Top