Syntéza mefedronu (4-MMC); snadné provedení - vysoká výtěžnost

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Dokáže to mnohem rychleji a nepotřebuje používat laboratorní vybavení. Vidím, že u dělal pro zábavu, pokud budete potřebovat udělal tímto způsobem u potřebují zaplatit hodně monay pro zařízení.
Také používáte příliš mnoho chemikálií.
Když hodíte kyselinu, váš prášek musí být bílý, ne jako coffie. Ve velkém měřítku pak používáte příliš mnoho acetonu a ztrácíte spoustu času na mytí prášku.
Když použijete dcm, můžete získat 81 % prášku a 75 % krystalu.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Krátká aktualizace: Druhá sklizeň přinesla dalších 24,81 g, takže celkový výnos je 335,57 g, tj. 85,94 % v přepočtu na měsíc. Špatné? S výsledky jsem velmi spokojen.

@tucoXxX: S přihlédnutím k dodatečnému výnosu budete potřebovat 1000*500/335,57 se rovná 1490g z bromketonu.

@w2x3f5: Respektuji váš názor, ale nesouhlasím s ním. Teplota nemůže být příliš vysoká, protože jiné cesty s jinými rozpouštědly používají vyšší teploty. RM se nevařil, nazval bych to mírným refluxem.
Také pochybuji, že doba trvání 2,5 h je příliš dlouhá, protože v RM byly ještě stopy nezreagovaného bromoketonu. A barva surového produktu se zdá tmavší, než ve skutečnosti je.

Několik slov k pronásledovateli ultračistého 4-MMC. Paradox, že ultračisté látky mají méně žádoucí účinky než jiné s některými nečistotami, je dobře znám. Platí to zejména pro 4-methylmethcathinone alias mefedron. Vím, o čem mluvím, protože jsem tuto látku syntetizoval cestou, kterou oficiální jednotky LE po celém světě používají jako testovací standard (alespoň to dělaly před několika lety). Tato cesta používá MeHCl a teretylamin a po reakci byla provedena a/b extrakce a poté byla látka vysrážena z roztoku butanolu s éterem a rekrystalizována z THF. Výsledkem byl více než 99 % čistý produkt a teď hádejte, jak to dopadlo z hlediska biologických testů? Bingo! Horší a velmi slabý.....
Na přiloženém obrázku je nyní dvakrát promytý produkt. Předpokládám, že účinek, který může vyvolat, je již nižší než z prvního.

Mějte se lidi na pozoru!
 

Attachments

  • GPudFSDcXg.jpg
    GPudFSDcXg.jpg
    2.2 MB · Views: 473

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Několik slov k pronásledovateli ultračisté 4-MMC. Paradox, že ultračisté látky mají méně žádoucí účinky než jiné s některými nečistotami, je dobře znám. To platí zejména pro 4-methylmethcathinone alias mefedron. Vím, o čem mluvím, protože jsem tuto látku syntetizoval cestou, kterou oficiální jednotky LE po celém světě používají jako testovací standard (alespoň to dělaly před několika lety). Tato cesta používá MeHCl a teretylamin a po reakci byla provedena a/b extrakce a poté byla látka vysrážena z roztoku butanolu s éterem a rekrystalizována z THF. Výsledkem byl více než 99 % čistý produkt a teď hádejte, jak to dopadlo z hlediska biologických testů? Bingo! Horší a velmi slabý.....


I já jsem měl tento problém s mdma... Zajímalo by mě, jestli je to tím polymorfismem nebo něčím jiným.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Je velmi zvláštní, co se zde děje. Zveřejníte metodu a místo podnětné diskuse se objeví první komentář od zjevně zmateného člověka, který všechno umí mnohem lépe a rychleji. Jak to dělá ?, nám tento retard neřekne.

Pak se objeví další, který chce metodu pomlouvat prostřednictvím pseudovědeckých příspěvků a analýz na dálku a získat tak zákazníky pro svůj byznys se syntézou, stínové.

A nakonec profesor Chytrák, napíše pár cynických komentářů a poskytne přesně 0 konstruktivních návrhů.

Nejsme u soudu, nemusím nic dokazovat. Čistota vzorku z akademické verze byla provedena v profesionální laboratoři s NMR spektry, infračervenými a UV spektry, hmotnostními spektry s elektrosprejovou ionizací atd.

Vůbec si rozmyslím, jestli něco zveřejním, takže je to zbytečné. Na starém dobrém fóru v úlu se pěstoval úplně jiný styl. Jaká škoda.
 
View previous replies…

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
K-kyanid
Nejsme u soudu, nemusím nic dokazovat. Čistota vzorku z akademické verze byla provedena v profesionální laboratoři s NMR spektry, infračervenými a UV spektry, hmotnostními spektry s elektrosprejovou ionizací atd.

Vím, že mapy mají obrovské problémy s polymorfem ( tento termín používám volně a myslím tím hydráty, kokrystaly atd.) Mdma má nejméně 3 formy. A oni používají pouze formu 1.

Boofování nebo vkládání ostatních forem jako je voda problém neřeší.

Bylo provedeno také rentgenové vyšetření?
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
. K-kyanid

zkušební verze
výtěžnost (%)
čistota (% plochy píku při HPLC)
stanovení (% hm. pomocí HPLC)
1
85.599.9599.64
2
85.999.9699.40
3
86.299.9999.77
4
86.199.9599.76


O MDMA-HCl bylo dříve známo, že tvoří jednu hlavní krystalovou formu (forma I) a nejméně čtyři hydráty, které obsahují 0,25-1 hydratační vody. (16 ) Náš polymorfní screeningový proces identifikoval dvě nové bezvodé krystalové formy (formy II a III) a stanovil formu I jako nejstabilnější ze tří. Formu II lze reprodukovatelně vyrábět z různých alkoholových rozpouštědel, jakož i v přítomnosti ethylacetátu a éterického antisolventu. Na rozdíl od formy III, která se po 2,5 týdnech za okolních podmínek samovolně přeměnila na formu I a nebylo ji možné reprodukovat, je forma II skladovatelná, ačkoli se za podmínek konkurenční rovnováhy přemění na formu I. Zajímavé je, že jak forma I, tak forma II se reverzibilně přeměňují na známý monohydrát; po dehydrataci se monohydrát vzniklý z formy I vrátí zpět na formu I a monohydrát vzniklý z formy II se vrátí zpět na formu II. Pokud krystalizuje z koncentrovaného vodného roztoku bez paměti formy, monohydrát se tepelně dehydratuje výhradně na formu I. Rentgenová prášková difrakční spektra pro všechny tři formy jsou uvedena na obrázku 2.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Gratuluji, takže váš výrobek vypadá po uplynutí reakční doby a před jakýmkoli mytím/čištěním takto, je to tak? Pokud ano, jsme všichni zvědaví na vaši záhadnou metodu, jak získat superčistý produkt z reakce, která sama o sobě není čistá s několika vedlejšími reakcemi. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nothing I throw acid and aceton mix and get this all.u need know what u do freebase i made in 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Může mi prosím někdo tento krok vysvětlit. Organická vrstva se oddělí v kroku 8. A v kroku 9 přidáme do směsi dalších 500 ml?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Charlie3

Pokusím se tuto část postupu objasnit.

  • Organická fáze se oddělí a přenese do jiné kádinky/lahve. Do druhé (vodné) fáze se přidá čerstvých 500 ml DCM, aby se z vodné fáze extrahovala zbývající volná báze. Tím samozřejmě opět vzniknou dvě fáze, z nichž se organická fáze opět oddělí a přidá se k volné bázi z první separace. Tyto spojené organické fáze se pak promyjí vodou a následuje okyselení zředěnou HCl.
Doufám, že to objasnilo vaši otázku
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Velmi dobře vysvětleno! Děkuji! Vyzkouším to a zveřejním své výsledky!
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@K-Cyanide zajímalo by mě, zda jste tyto plodiny krystalizovali?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Výtěžnost je 66 %, nikoli 79,59 %.

500/227,1=2,201molů 2b4p
2,201×213,7=470,5g je teoretický výtěžek 4-MMC
310.57×100÷470.5=66%

Děkujeme za zprávu!
 
Last edited:

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@G.Patton Přiznávám svou chybu, použil jsem molární hmotnost volné báze místo hydrochloridu. sorry lidi, shit happens. :poop::D
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Nemůžu uvěřit tomu, co tu vidím, hledám tuhle sračku od roku 2011!!! Není týdne, kdy by mě nenapadlo, jak to musí být super, zase se sjet 4-MMC, ale nikdo to nemá. Prodejci s recenzí 5**** mi něco poslali, ale nikdy jsem neměl ten pocit MDMA xtc s nadržeností znovu:)

Prosím, pokud máte nějaké pls pls podělte se!
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
V jakém kroku je tedy přebytek methylaminu odstraněn? Jak si můžete být jisti, že methylamin hcl není v konečném produktu? Jen jsem zvědavý
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
u použijte vodu a jedlou sodu a solvatujte, pak u vymyjte všechny methyloaminy za vzniku volné báze. to vše
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
No, pokud udělám můj 4mmc příliš čistý a ne stimulující, pravděpodobně bych prostě jít 2009-10 styl a smíchat methylone s mefedronem dostal několik úžasných highs z tohoto komba v průběhu let
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pamatujete si, kolik miligramů methylonu a kolik mefedronu bylo toto kombo?
 
Top