Syntéza mefedronu (4-MMC); snadné provedení - vysoká výtěžnost

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Dokáže to mnohem rychleji a nepotřebuje používat laboratorní vybavení. Vidím, že u dělal pro zábavu, pokud budete potřebovat udělal tímto způsobem u potřebují zaplatit hodně monay pro zařízení.
Také používáte příliš mnoho chemikálií.
Když hodíte kyselinu, váš prášek musí být bílý, ne jako coffie. Ve velkém měřítku pak používáte příliš mnoho acetonu a ztrácíte spoustu času na mytí prášku.
Když použijete dcm, můžete získat 81 % prášku a 75 % krystalu.
 
View previous replies…

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse dear explain emijetly fast your recipe....Čekám tady.
 

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse dear explain emijetly fast your recipe....Čekám tady.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Chci téměř 1 kg hotového výrobku. mohu z něj udělat 3x větší množství činidel?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
lepší je vzít x4 : 2Kg bromoketonu, někteří lidé nedosáhnou ani 50% výtěžku + pokud ho chcete ve formě krystalů, váš výtěžek se sníží
 
  • Love
Reactions: $!$

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Nedávno jsem dosáhl většího než slyšeného výtěžku hydrochloridu 4MMC ve chvíli, kdy jsem to očekával nejméně. Než to zveřejním všem, mám pocit, že je zapotřebí více než jen 5 sérií (z 5 sérií byly 2 po sobě jdoucí vysoce výtěžné, pak 2, o kterých jsem si myslel, že je zlepším, ale nezlepšily se, a další tvoří trojnásobek, který je nutný k tomu, abych to mohl uvést). Nicméně jsem vyčerpal věci a těším se, že to úplně zdokumentuji s obrázky a všemi ostatními věcmi. A abych nebyl odsuzován za zadržování "cenných" informací, mohu vyměnit některé protichůdné detaily přípravy:

-Klíčové je míchání (aby vrstvy DCM a vody byly v co nejtěsnějším kontaktu bez katalyzátoru fázového přenosu).
-relativně dlouhá reakční doba (asi 6 až 8 h, využívám přestávku tím, že míchání prostě přeruším za předpokladu, že pokud se vrstvy oddělí, reakce se téměř zastaví)
-nepoužívání tepla (můj třetí a čtvrtý pokus měl průměrné a nižší výtěžky, když bylo použito mírné zahřívání).
-chlazení směsi a činidel (v kroku okyselování byly chlazené kapaliny nejvýnosnější).
-rychlé filtrování (hned po vysrážení pevných částic, nenechávejte je tam, protože část produktu přejde do roztoku).

Doufám, že to pomůže a slibuji, že se vrátím s podrobnostmi a proč ne, ověření od dalšího aktivního člena.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ano u vyrobeno v mikroměřítku 100g
Někdo, kdo vyráběl ve velkém měřítku, nemá čas čekat 8 hod.
+ pro u u zkuste to udělat.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Obecně platí, že při práci na vývoji metody se jedná o malá množství a několik sérií.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ano, je pravda, že nákup syntézy musí být rychlý.
Vybavení nemusí být drahé ve velkém měřítku a laboratoř může být mobilní jako v RV jako ve filmu break bad.
 
Top