"MOJE" krystalizace volné báze MDMA

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Samozřejmě můžete smíchat freebase s rozpouštědlem před přidáním HCL, ale později budete potřebovat více času na uvedení směsi do teploty 130C, protože toto rozpouštědlo se odpaří, s HCL z mrazáku, freebase za studena také a vyhnout se vysokým teplotám během přidávání nebude žádný problém ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Víte, že MDMA nelze zahřívat kyselinami na vysoké teploty? Produkt se rozkládá a už není čistým MDMA.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Většina laboratoří nedokáže rozlišit mezi MDMA nebo MDDMA nebo MDMMA první dva mají také stejnou molární hmotnost.

MDMA vs. MDDMA dokáže rozlišit pouze NMR.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
V této části jsem skutečně použil vaši metodu rekrystalizace hotového produktu.
Tj. hotové krystaly byly rozpuštěny, poté zahřáty na 130C a následně vhozeny do zmrzlého acetonu. Funguje to velmi dobře.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Používáte pouze aceton nebo aceton s vodou?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pokud krystalizuji horkou mdma hcl (130c) v mraženém acetonu, používám pouze aceton, 500-1000 ml na 100 g mdma hcl (záleží na čistotě produktu).

Rekrystalizuji také mdma hcl v 10% roztoku vody + 90% roztoku acetonu. Ale je to jiný postup pro jiný účel
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 pokud si vzpomínám, napsal jsem o vašem produktu něco špatně už dávno, omlouvám se za to, vzhledem k novým zkušenostem mohu říci, že musíme umět přiznat chyby. Omlouvám se, bratře, mýlil jsem se: černá barva dělá zmatek, ale váš produkt je perfektní!
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Existuje způsob, jak vyčistit černé krystaly a přeměnit je na zcela čisté krystaly?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Všechno je možné. Je to otázka času, rozpouštědel a toho, jak moc je váš produkt na začátku znečištěný.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, díky tomuto návodu se mi podařilo vyrobit velké krystaly, ale mám problém s dosušením krystalů, jsou uvnitř velmi mokré, když krystal rozlomíte na polovinu, chtěla bych vědět, jak je mohu dobře dosušit?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Takže to znamená, že ph hodně klesá ?
ale podíval jsem se, když jsem ho vyndal z mrazáku, a bylo na 7.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Raději 4, abyste se vyhnuli mastným krystalům.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Dobře, děkuji mnohokrát.
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Skutečná mdma
 

Attachments

  • N2dgeM4Ppz.jpg
    N2dgeM4Ppz.jpg
    674.2 KB · Views: 157

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Někdy také dělám legrační věci. Tentokrát jsem nechal lahvičku se zbytky mdma hcl ve vodě týden ve sklepním skladu. Tohle jsem dostal po týdnu v uzavřené láhvi: 14 gr průhledných krystalů.
1UFb0V2BHr
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 brácho, jaký je tvůj návrh na závěrečné mytí krystalů pro laiky, pokud u nás není k dispozici aceton?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Možná je jednodušší nejprve zjistit, co je ve vaší zemi k dispozici, a vybrat si z nich to nejlepší ;-)
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nevím přesně, není to moje země, ale podle prvního záblesku kupujícího,- methanol, ethanol 96%, pet. ethery (v tomto případě asi nesedí), acetaldehyd.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Někdy jsem v naléhavých případech použil zmrazený hexan nebo zmrazený ethylacetát.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Ethyl acetát a acetonitril jsem použil pro rekryst. mnohokrát, ale pouze pro čištění meth ( nikoliv pro vytváření krystalů, jak je popsáno).
Při použití Ethyl Acetátu se mi nikdy nepodařilo zcela rozpustit 100 % v bodě varu, bez ohledu na to, jaký přebytek jsem použil. Přesto zanechává velmi čistý pervitin, zejména to malé procento, které ve skutečnosti vykrystalizuje po přefiltrování původního roztoku a vložení filtrátu do mrazáku. Acetonitril sice rozpustí všechno ( neznám obvyklý poměr, ale jakmile budu mít příležitost, udělám si poznámky, abych se o ně mohl podělit), ale sám o sobě neodstraní všechny barvící nečistoty, ale pokud se přidá aktivní uhlí a přefiltruje se přes celit ve velkém porézním buchneru z horkého skla ( žádný filtrační papír, aby to mohlo rychle běžet)(jinak to může a bude tuhnout v pórech a celé to ucpávat, míchat se s celitovými sraženinami, vytvářet opravdový nepořádek, radím experimentovat před zvětšením).
A teď k mé otázce, je třeba oddělit enantiomery MDMA, aby vznikly velké sklovité krystaly?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
"A teď k mé otázce: Musí se enantiomery MDMA oddělovat, aby vznikly velké, sklovité krystaly?" "Ne.

špatně. jeden oddělený izomer (s nebo d je jedno ) vám nedá velký lesklý krystal. zde je rozdíl mdma od pervitinu.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Milý bratře, jaká je nejlepší hodnota pH při rozpuštění v destilované vodě? Poté, co jsem ji převařil, dokud se nenasytila, jsem zjistil, že je redukována do volného alkalického stavu a nekrystalizuje. Jaký je důvod?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Mohl off přidáno příliš mnoho vody/rozpouštědla nebo probs ani MDMA
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Vážený bratře, k testu jsem použil 50 g MDMA HCL. Později jsem ji dokonce odpařil na celkový objem 75 cm3 , umístil do chladničky a zchladil, ale nedošlo k žádné krystalizaci a ani se neprojevil žádný náznak krystalizace. Moje MDMA se změnila na mastnou. volné báze, je to kvůli mému pH?
Prosím, pomozte mi, děkuji.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Nejsem si stoprocentně jistý, protože jsem nikdy předtím neměl takový výsledek @G.Patton máš na to návrh
 
Top