Potřebujete pomoci převést bmk 5449-12-7 na volnou bázi A-olej

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Provedl jsem normální destilaci, Jednoduše pro zlepšení barvy. Což se také podařilo.
Rady od nových uživatelů již nepřijímám. Jste tu dva dny a mluvíte tu v tomto tématu, jako byste byl odborník.
Kdyby sis přečetl téma, viděl bys celý postup od A do Z.
Přestaňte plýtvat časem lidí nesmysly .
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Rozumíme!

Také mě napadlo, že někteří mají tendenci vynechávat kroky, jako je extrakce pevných látek DCM..možná z časových důvodů.
Těším se, že všechny své poznatky brzy uplatním při vlastní syntéze, díky za rozhovor. Dostanete ode mě DM
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Člověče, je to otevřené fórum cmon.

Možná je to mýma očima, ale vidím, že se připojil 26 dní po tobě v květnu.
Není důvod být neslušný.
 

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Toto fórum může fungovat pouze tehdy, pokud moderátoři se znalostmi zdokonalí některé teorie
Vidím zde několik chyb
Za prvé, uhličitan amonný se nikdy nepoužívá přímo s p2p.
Za prvé se vyrábí mravenčan amonný.
Mravenčan amonný se snadno vyrobí prostřednictvím uhličitanu amonného a kyseliny mravenčí. Titrát
na pěkné pH 7 a odstraňte vodu.
Teprve potom jej lze použít s p2p.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Už se nemohu dočkat, až se fórum bude více rozrůstat a přibudou další a další zkušení lidé!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Poslouchejte, požádali jste lidi o pomoc a já vám napsal svou odpověď.
Doslova jsem vám napsal všechny základní informace a to, co jsem viděl z vlastní zkušenosti, nebo proč si myslíte, že lidé v Nizozemsku prodávají žlutý a čirý OLEJ?
Nemusíš přijímat mé rady protože já ti je už taky nedám.
Ale myslím, že je zřejmé, kdo má z nás obou více zkušeností ;)
Jen si vzpomeň, kdo se zasekl na hydrolýze a myslel si, že A-OIL je N-amfetamin.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Z wikipedie to vypadá jednoduše...

V prvním kroku se reakcí mezi fenylacetonem a formamidem, buď za použití další kyseliny mravenčí, nebo samotného formamidu jako redukčního činidla, získá N-formylamfetamin. Tento meziprodukt se pak hydrolyzuje pomocí kyseliny chlorovodíkové a následně se bazifikuje, extrahuje organickým rozpouštědlem, koncentruje a destiluje, aby se získala volná báze.

Volná báze se pak rozpustí v organickém rozpouštědle, přidá se kyselina sírová a amfetamin se vysráží jako síranová sůl.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Je to snadné, někteří lidé prostě rádi znovu vymýšlejí kolo a přidávají vlastní odbočky, aniž by k tomu měli kvalifikaci, místo aby se do puntíku drželi receptu.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Tento recept jsem našel v knize Uncle Fester

Syntéza amfetaminu pomocí Leuckartovy reakce

Kouzlo reakce spočívá v tom, že se fenylaceton a formamid dají dohromady několikrát.
dní před reakcí.
I díl fenylacetonu a 2 díly fonnamidu musí stát při pokojové teplotě nejméně 24 hodin nebo musí být v klidu.
více. Myslím, že nejlepší je týden. Mělo by se protřepávat dvakrát denně nebo častěji. Domnívám se, že formamid je
pomalu reaguje s fenylacetonem, takže čím déle to bude stát, tím lépe!
Možná, že když je teplota vyšší, reaguje rychleji. Někteří lidé to nechávají jen jeden den, ale pokud
máte čas, proč to nenechat stát jeden nebo dva týdny?
Těsně předtím, než mě zatkli, jsem měřil pH směsi a věřím, že se mění.
každý den. S trochou trpělivosti byste měli být schopni zjistit, jak dlouho je nejlepší nechat ji stát.
nechat stát.
Varování: NIKDY nedávejte do směsi kyselinu mravenčí. Všechno se tím zničí a vy
budete muset začít znovu.
Nyní jste tedy týden čekali a můžete se do toho pustit. Vložte směs do sklenice
baňky s vroucími třískami. Měli byste jich použít co nejvíce, protože potřebujete malé bublinky.
To je velmi důležité! ! S kondenzátorem nahoře pro refluxování musí voda uvnitř kondenzátoru
nesmí být příliš studená, protože čpavek ucpe otvor v kondenzátoru, takže 30 °C je dobrá teplota.
teplota je pro ni vhodná. Můžete dokonce vypustit všechnu vodu, pokud vám nevadí zápach čpavku.
Těsně předtím, než začnete, vezmete trochu kyseliny fonové a přidáte ji do směsi. Pouze
stačí jen trochu; například pro třílitrovou směs přidejte Scc. Víc už nic neudělá. Pokud dáte do
příliš mnoho, prostě zahřívejte baňku bez kondenzátoru, dokud se teplota nezvýší na 1 60- 1 65°.
C a pak znovu nasaďte kondenzátor.
Nyní musíte zvýšit teplotu na 1 80 °C, někdy i o něco výše, v závislosti na tom, zda je teplota vyšší nebo nižší.
podle kvality vašeho formamidu. Zde se používá průmyslová kvalita. Nikdy jsem neměl žádné problémy, protože
pokud je čistý.
Po dosažení požadované teploty nechte směs hodinu ret1uxovat. Směs
změní barvu ze světle žluté na tmavě žlutou. Pokud začne tmavnout, je vaše teplota příliš vysoká.
vysoká.
Po jedné hodině nechte směs vychladnout, nebo pokud se jedná o malou dávku, vezměte nálevku naplněnou vodou.
vodou a smíchejte ji se svou dávkou. V této fázi nepoužívejte žádný louh.
Nyní vyjměte olej a smíchejte jej s dvojnásobným množstvím kyseliny chlorovodíkové. Nechte ji refluxovat po dobu
hodinu.
Nyní je třeba oddělit louh. Nejlepší je nechat to nejprve vychladnout, ale pokud
jde o malou dávku a velký separační trychtýř, můžete to risknout. Také je potřeba velmi dobře protřepat
zde.
Vezměte olejovou vrstvu a začněte ji destilovat v maximálním vakuu.
Vezměte destilovaný produkt a smíchejte jej s dvojnásobným množstvím alkoholu, metanolu, acetonu,
nebo čímkoli, co považujete za nejlepší. Nyní vezměte 20% H2S04 a pomalu jej přidávejte, dokud nebude p H 7 . Pokud
H2S04 přidali příliš mnoho, stačí vrátit pH zpět pomocí louhu.
Nyní produkt odfiltrujte a nechte jej vyschnout. Velké dávky se suší dlouho, takže lidé zde
je dávají do odstředivky. Vezměte velké prostěradlo, vložte do něj svou dávku a nechte ji roztočit. (Buďte opatrní.
s jiskrami a podobně")
čas.
Místo formamidu můžete také použít fonát amonný. Kyselinu mravenčí zde nepotřebujete.
Nyní se snažím provést reakci pouze s amoniakem, ale na tom ještě pracuji.
Pokud máte nějaké otázky, napište mi a zeptejte se. Pokračujte v dobré práci a mějte se dobře
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
A strýček Fester také hovoří o přidání trochy niklu a borohydridu sodného jako katalyzátorů pro zvýšení výtěžku.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Je na tomto fóru někdo, kdo vysával semena a měl konečný produkt A-olej ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ne není pravda, že z toho udělal P2P .
Není tu nikdo, kdo by to udělal
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Děkuji vám za pozornost
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Aha, dobře, rozumím :)

. Proč se nevydáte cestou NaBH4/CuCL2?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Dobrý den, pane, již mám P2P
to není problém
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nevzdávejte to @Saul, tentokrát si kupte mravenčan amonný a zkuste znovu reagovat s p2p
Pak až budeš mít n-formyl, přidej hcl v poměru 1:1 a vař 2 hodiny, poté přidej naoh a vyjde a-olej

Zkuste to znovu a napište výsledky, jestli to funguje
 

Amp master

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Všichni dělají, že to zní nemožně mate je to velmi snadný proces a konečný výsledek je 52% A olej křišťálově čistý
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
52% ? Zvládl jsem to na 89 %
 
Top