Potřebujete pomoci převést bmk 5449-12-7 na volnou bázi A-olej

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Omlouvám se, ale nikde zde v této Syntéze nemohu najít poměr kyseliny chlorovodíkové.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Roztok 1-fenyl-2-propanonu(0,827 g, 6,2 mmol).


4. Olej byl rozpuštěn v roztoku methanolu (5 ml) a 15% HCl (5 ml) a míchán při zpětném toku po dobu 2 hodin.

Započítejte chybu a zjistili jsme poměr.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Jaké bylo celkové množství N-formylamfetaminu ?
Potřebuji to vědět pro svůj výpočet z HCI a methanolu.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Pokud je množství z N-formylamfetaminu 500 ML, je správné přidat 75 ML HCI a 75 ML isopropanolového alkoholu ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Není to můj postup, z vlákna od sira Williama. mít přesné číslo by bylo ideální, ale jde o to, že HCl se používá v nadbytku, například v níže uvedeném článku se používá 10 ml HCl o nespecifikované koncentraci (nebo jsem slepý či hloupý) na 1 gram produktu, který se má hydrolizovat.
https://patentimages.storage.googleapis.com/83/bb/4d/9cd8b0724ca65a/US20130046111A1.pdf
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Bylo zveřejněno tolik verzí tohoto posledního kroku, že hledání správné metody zde na stránkách breaking bad je jako hraní loterie.

Strýček Fester zveřejnil jasnou odpověď, ale ta se netýká amfetaminů, nýbrž pervitinu.
přidává pouze HCI a ne HCI + alkohol, jak jsem se dočetl zde na této stránce.
Říká, že pokud je N-formylamfetamin 500 ML než přidat 1 litr HCI a refluxovat 1 hodinu.
ale opět tato informace je pro pervitin, takže stále nemám odpověď.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Děkuji, že mě udržujete v obraze.
oceňuji
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Toto téma se zcela zaseklo.
Žádné další užitečné odpovědi se neobjevují.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Zeptal se někdo sira Williama na odpověď ? A děkuji za odpověď
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
.
Dokonce jsem včera otevřel ticket s touto otázkou a pak mi v odpovědi přijde existující odkaz, kde odpověď opravdu není napsána. jsou to odborníci a jsou super nápomocní některým .
Moje odpověď je dost s 6 carackters celkem textu
ale bohužel nikdo odpověď nezná nebo ji nechce dát.
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Na tom vlastně nezáleží tbh, pokud máte dost na hydrolizaci všech nfa, velký přebytek se nezdá být na škodu. pokud literatura uvádí dobré výsledky s poměrem 5:1 dvakrát, 10:1 jednou a tento postup uvádí zhruba 1:2,5. Takže můžeme vyvodit závěr, že cokoli mezi 2,5/100 až 10/100 funguje podle mých úvah dobře.
Myslím, že jsem to vysvětlil docela jasně a přesně, pokud mě chce nějaký odborník recenzovat, samozřejmě vyzývám ke všem opravám.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Nepotřeboval bych fórum, kdybych experimentoval naslepo. množství je nesmírně důležité. také proto, že používáme HCI 30 %. už tak je tam dost vody.
Mimochodem, tohle je poslední krok, takže pokud použijete příliš mnoho, ten a-olej nemá žádnou cenu.
Nebo se k tomuto kroku přidávají dvě vrstvy ?
Pokud ano, pak nemůže být na škodu použít příliš mnoho.

Jsou tam po reakci HCI + reflux 2 hodiny také 2 vrstvy ?
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Ahoj kluci budu se snažit převést p2p na pn2p pomocí popsaných metod, které jsou zde k dispozici, pokud má někdo cokoli přidat informačně moudrého, bude to vítáno vím, že na tomto fóru je mnoho znalých lidí a kluci vaše znalosti a moudrost se cení, takže prosím neváhejte kdokoli z vás nabídnout svůj směr mnohokrát děkuji
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Dobrý den, příteli,

Jsem blízko finále Nespěchám na věci nemám rád, že si dávám na čas
a na další úroveň přecházím jen tehdy, když jsem si stoprocentně jistý, že je to správně.
Ale slibuji, že až tam budu, podrobně napíšu každý krok, který jsem udělal až do konce.
V mé skupině breaking bad europe. ( pro všechny členy sponzora ) na podporu fóra
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Ahoj Saule díky za odpověď jo jedu s tím stabilně jen se mi podařilo získat lepší výtěžek z glicidiátu a přeměnu na tmavý bohatý olej bmk můj konečný produkt snad bude vyrábět anfetamin sulfát a skvěle se těším na zprávy jak se ti daří držím palce 🤞 to jde dobře
 

Kslzlxczkaoxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vysílám z vypalovačky, protože se teď nemůžu přihlásit na hlavní.
Chci říct, že máš obrovskou rezervu 2,5/100-10/100, takže pochybuji, že to můžeš příliš pokazit. to dosen nevadí v rámci rozumu samozřejmě, ale začni konzervativně a uvidíš, co funguje a co ne, není to slepé, pokud máš velkorysý interval.
A ano, po extrakci n-formylu destilací nebo rozpouštědlem budete mít v baňce 1 vrstvu a po hcl budete mít přirozeně 2 vrstvy, protože v kyselém roztoku je voda. po hydrolýze pak opět oddělíte 2 vrstvy extrakcí vaší volné báze několikrát nepolárním rozpouštědlem nebo destilací.

Dobře děláte, pane. praxe, akce je jediný způsob, jak zvládnout reakci, bez ohledu na teorii nebo disputace nad drobnými detaily. informujte nás.
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Děkuji za vaši odpověď pracuji na tom soustavně, abych se pokusil dosáhnout konečného výsledku a podělím se o své poznatky také na konci kluci všechny informace znalosti a zpětná vazba od vás všech je ceněna toto fórum je fantastické v tomto směru přeji všem hezký den
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Takže jen aktuální informace o situaci.
Takže jsem měl 400 ml N-formylamfetaminu a přidal jsem 800 ml kyseliny chlorovodíkové a vařil jsem 2 hodiny refluxem.
Barva je strašně moc tmavě hnědá. teď jsem zvědavý, jestli uvidím dvě vrstvy, když je ta barva tak zkurvená. Pevně doufám, že ano. pak už jen potřebuju zvednout ph a k tomu používám směs naoh s vodou. teď to nechám všechno vychladnout.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
https://bbgate.com/attachments/snbp7j6cis-jpg.6792/?hash=3ae4cd3bf8d82f5114d358d291f71215

Takto to vypadá po pokojové teplotě HCI
 

Attachments

  • Snbp7j6CIs.jpg
    Snbp7j6CIs.jpg
    636.1 KB · Views: 325
Top