Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí NaBH4/CuCl2 v jednom hrnci (měřítko 1 kg)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Dobrý den,
po dávce 1 kg p2np máme asi 10 l zředěného ipa/amfetaminu, proč k tomu musíme přidávat další ipa/aceton, než kápneme do kyseliny sírové, když už je v ní dost ipa.

když máme čistou amfetaminovou bázi, ředíme ji amf/ipa 1:2 nebo 1:3 před přidáním kyseliny sírové...

a je možné syntézu provozovat s methanolem/h20 místo ipa..

Díky :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Zajímá to i mě samotného. Pokud se nepletu nebo mi něco neuniklo. IPA odpařujeme, aby zůstal FB, a pak přidáváme IPA/Aceton. Nemůžeme přejít rovnou na aceton/síru, když už je v IPA?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Můžete přidat konc. síru, ale vždy je dobré ji zředit trochou acetonu. kapání do konc. vede k lokálnímu překyselení, kdy bez ohledu na základní médium bude část vašeho produktu nevratně zničena.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Ve videu se píše, že se do roztoku Ipa/base přidává aceton. Nevidím, že by se Ipa odpařovala. Je možné se obejít bez kroku odpařování?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ano, můžete. Rozdíl v postupu krystalizace. Bude o něco delší.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Po skončení reakce jsem snížil teplotu na pokojovou a přímo do celého materiálu jsem nalil 25% roztok hydroxidu sodného a zamíchal. Stál jsem v klidu a rozdělil se na odběr olejové vrstvy, poté jsem přidal 85% kyselinu fosforečnou přímo do olejové vrstvy. Hodnota pH se upraví na 6. Při chlazení dochází ke srážení solí, ale nedochází k žádnému léčivému účinku. Je to způsobeno změnou kroků syntézy?
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Vysrážená sůl se suší a používá bez léčivého účinku. Sraženou sůl se mi nepodařilo rozpustit 15% NaOH, sůl se usadila na dně s malým množstvím žlutého oleje na povrchu.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Kroky, které jsem změnil
1. Přidejte 25% hydroxid sodný přímo do celého materiálu
2. Místo krystalizace acetonem přidejte přímo 85% kyselinu fosforečnou do horní vrstvy oleje. Jak moc tato změna ovlivní tento postup?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Přibližně 0% rozdíl.
@aa1178251182 Proč opakujete stejné otázky. Já i @Hank Schrader jsme vám už řekli, že máte problém s činidlem CAS 705-60-2. Vždyť jste si to přečetl. Musíte zkontrolovat jeho teplotu tání. Místo toho pokládáte stejné otázky s nadějí, že uslyšíte co? Že můžete změnit koncentraci zásady a vše se změní? Jsme chemici, ne vedoucí kanceláří, v případě problému s činidlem (výchozí surovinou) nedostanete jiné snadné/žádoucí řešení.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Ahoj lidi, jaký je váš nejlepší způsob sušení a jak dlouho vám to trvá. velké dávky trvají věčnost a Butchnerův trychtýř moc nepomáhá...

Nějaké nápady?

Díky.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Záleží na tom, co použijete jako promývací prostředek a kolik kapaliny se vám podaří vysát buchnerovou nálevkou.

Aceton / IPA.

Aceton se odpařuje mnohem rychleji než IPA, čímž se rychleji vysušuje.

Po promytí výrobku jej vakuově filtruji, dokud nepřestane kapat z Buchnerovy nálevky.

Amfetamin je tedy v této fázi vlhký, vložím ho do otevřené nádoby a dám na 2 dny do mrazáku.

A voilá, je tvrdý jako skála.

V podstatě ho můžete rukama rozdrtit na prášek.

Nezapomeňte, že pokud dáte vlhký/vlhký amfetamin do mrazáku sušit, jednou nebo dvakrát denně mrazák otevřete, aby se výpary dostaly ven.

Mrazničky jsou na rozdíl od ledniček uzavřené.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Dostane se některý z roztoků Naoh do vrstvy ISO/Amp? Pokud ano, vytvoří se při solení s Amp také Na Sulfate/Nacl?

Ptám se proto, že jsem nedávno provedl tento rxn v malém měřítku a vše fungovalo úžasně a výtěžek byl mnohem větší, než se očekávalo..

Z nějakého důvodu se mi zdá, že získaný produkt (4FA) je na druhém místě.. Udělám další test MP, ale počáteční test se roztavil(nebo se odpařilo zbývající rozpouštědlo) a pak hořel, jak bych očekával, že bude hořet nacl. Regeantní testy neukázaly žádnou změnu, ale to se dalo u 4Fa očekávat.
Robadope jsem zatím nezkoušel, protože jsem nenašel žádnou indikaci.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Udělejte na něm a/b, možná i oddělte enantiomery, pokud jste v tom
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Dobrý nápad na obou stranách. Nutí mě to přemýšlet, jestli ostatní, kteří nepociťují žádné účinky, prostě konzumují S tun NaCl a málo ale amp.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Když mám destilovat IPA ve vakuu, jak vysoká má být teplota? A co ca mám udělat, abych optimalizoval výsledky bez vysušení acetonu?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Teplota jakékoli sloučeniny ve vakuu závisí na tlaku ve vakuu.

Na internetu jsou k tomuto účelu k dispozici velmi dobré tabulky, vygooglujte si je a získejte přesné nastavení výpočtu.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Pokud ji chci odpařit, musím ji vařit, nebo ji pouze nechat delší dobu odstát. Když to musím vařit, jakou teplotu musím použít?
Za druhé, když chci postupovat přesně podle popisu ve videu, kolik NaOH potřebuji? 2 litry 25% roztoku NaOH s 500 g NaOH na 250 g P2NP?
 
View previous replies…

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Stejně jako imoutalso popsal, že záleží na tlaku vakua, když destilujete pod vakuem, milujete bod varu, musíte si to vyzkoušet.

1500 ml vody, 500 g Naoh, pro vaši dávku 250 g P2np.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Děkuji, ale možná jsem se nevyjádřil správně. Tabulku jsem našel i ve své knize "organikum", ale myslel jsem, že je možné odstranit ipa při normálním tlaku?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Možné ano, ale bez inertní atmosféry byste mohli svůj produkt alespoň částečně zničit. ale zase možná je to úplně v pořádku, mně se podařilo izolovat dobrý produkt jen pod N2.
Vakuová pumpa není tak drahá, ty velké střídavé jsou dobré(na chvíli) pro odizolování rozpouštědla, ty malé čínské na 12V pro tuto aplikaci moc ne.
Pořiďte si kondenzátor Dean Stark, bublinky a připojte vakuum na konec kondenzátoru, vytáhněte jen tolik, aby páry neunikaly, a uvolněte vakuum, abyste mohli gravitačně odvádět výpary ven ze sifonu.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ano, mám k tomu vakuový přijímač a budu se řídit klasickou architekturou pro vakuové destilační aparatury, ale bez woulfscheho baňky a pouze s vakuometrem přímo u vývěvy.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Teoreticky vzato, je možné to úspěšně provést s použitím 55galonového sudu s horním míchadlem jako reaktoru?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kdybyste si udělali čas a pročetli si vlákno, zjistili byste, že tato otázka byla položena vícekrát v různém rozsahu a otázka zůstává stejná.

Hledejte a najdete.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Děkuji za tip, Zatímco jsem procházel všech 27 stránek, našel jsem m jakékoliv cenné tipy po cestě. Jen by mě zajímalo, zda někdo tuto techniku vyzkoušel a o kolik by ovlivnila výtěžnost? V porovnání s reaktorem.
A jestli jsou nějaké tipy od někoho, kdo to zkoušel.
Díky

"Alchymisté při hledání zlata našli mnoho jiných věcí větší hodnoty"
 
Top